IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

    Не , аз бих запитал КФН за такива действия ,но нямам грам акции от продадените преди месец и никакъв интерес и загуба ....
    Абе къде е Хайрсъзов да ми обясни колко съм сбъркал от продажбата си на средна 2,13 ......
    Доматите с колците и питате къде са колците за следващия път да не ги забравят...
    Просто ми е гадно от това изпълнение...
    Подобно е на ХИМ в Слънце БТ...
    Кажи бе?

    За всичките 1000 бройки ли говориш?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от obafeme Разгледай мнение
      само на мен ли ми е смешна цялата ситуация - софарма иска разрешение да купи доверие, ама в крайна сметка го продава.
      Не , аз бих запитал КФН за такива действия ,но нямам грам акции от продадените преди месец и никакъв интерес и загуба ....
      Абе къде е Хайрсъзов да ми обясни колко съм сбъркал от продажбата си на средна 2,13 ......
      Доматите с колците и питате къде са колците за следващия път да не ги забравят...
      Просто ми е гадно от това изпълнение...
      Подобно е на ХИМ в Слънце БТ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Petar Разгледай мнение

        ? Новината че за него лично си е купил 3000 бройки, а Фармата е продала милион и половина без негово знание? Знам, че се базикаш в случая но 3К си е яка подкрепа. Аз успях да изляза над 2 лева, и искрено се надявам Профит-а и Сохо да не са се набутали много.
        Браво за изхода. Ок съм аз, надявам се и Сохо да е така.
        Keep going ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение
          първи опити за обръщане на тренда , след като излезе инфо за покупки на чичо

          ех този чичо Оги прави чудеса
          ? Новината че за него лично си е купил 3000 бройки, а Фармата е продала милион и половина без негово знание? Знам, че се базикаш в случая но 3К си е яка подкрепа. Аз успях да изляза над 2 лева, и искрено се надявам Профит-а и Сохо да не са се набутали много.

          Коментар


          • само на мен ли ми е смешна цялата ситуация - софарма иска разрешение да купи доверие, ама в крайна сметка го продава.

            Коментар


            • първи опити за обръщане на тренда , след като излезе инфо за покупки на чичо

              ех този чичо Оги прави чудеса

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                Въпроса е дали изписаното постигна желаният резултат или стана нещо съвсем различно. Предполагам имаш някаква идея.
                не съм ги чел
                просто видях, че са МНОГО

                Коментар


                • Първоначално изпратено от fortiss Разгледай мнение
                  много нещо се изписа
                  останах удивен от интереса
                  браво
                  Въпроса е дали изписаното постигна желаният резултат или стана нещо съвсем различно. Предполагам имаш някаква идея.

                  Коментар


                  • много нещо се изписа
                    останах удивен от интереса
                    браво

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                      приказва за фирми бушони, Донев разпродавал и други подвеждащи коментари......

                      Вчера видяхме че Донев е купувал и няма инфо да е продавал та така

                      Дали равновесието ще е около 1.50-1.60 лв да видим, толкова беше цената преди новината за желание за търгово пред КЗК

                      Успех!!!
                      http://www.investor.bg/novini-i-anal...lizo-8-240724/

                      ега се оказва, че вместо да увеличи дела си в Доверие обединен холдинг АД над 30%, Софарма го е намалила под 25%. Сделката за 1 494 300 акции е сключена на пода на БФБ-София на 2 юни 2017 г. в 12:16 ч. при единична цена от 2,04 лв. за брой.



                      Действително няма данни да продава Донев....
                      Аз съм собственик на Софарма ,признавам си...
                      ле,ле,ле какво стана с този форум....

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                        Монти, ти си манипулатора тук, да не би аз да изписах 1000 мнения днес как акцията щяла да пада още и още..крадеца вика дръжте крадеца..
                        приказва за фирми бушони, Донев разпродавал и други подвеждащи коментари......

                        Вчера видяхме че Донев е купувал и няма инфо да е продавал та така

                        Дали равновесието ще е около 1.50-1.60 лв да видим

                        Успех!!!
                        Last edited by SoHo; 09.06.2017, 10:03.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                          Днес тук ще има ли екшън?
                          Не ме интересува ,
                          Ако трябва да избирам къде да съм дългосрочен инвеститор от Софарма или Доверие,бих избрал Софарма, Там се дава все пак дивидент и Чичо купува с фадромата а във Доверие гребе с малката лъжичка....а продава със самосвали...
                          Не е препоръка
                          Лично мнение...
                          Базирано на последните покупки и продажби официално обявени от Софарма и Доверие..
                          Успех на влезлите и излезлите....

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
                            Въпроса е в коя посока ще тръгне влакчето
                            Как в коя, в правилната

                            Коментар


                            • Въпроса е в коя посока ще тръгне влакчето

                              Коментар


                              • Днес тук ще има ли екшън?
                                Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                                Коментар

                                Working...
                                X