IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
    Аз продължавам да му вярвам Признавам си, че ми беше много хубаво да си представям как ще има търгово на 4 лв ама като не струва толкова как да ги плати? Ти ще ги платиш ли? Все пак е стигнал там, където е защото най-вероятно не е правил такива сделки
    Profit, напълно съм съгласен с теб. Донев е голям играч! Наистина за него Доверие не струва 4 лв., явно и 2 лв не струва. Той ще реши колко точно е и ще разберем. Последното може да отнеме доста време.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение

      Много е лесно да търсим вината в другите. Аз лично се опитвам да я потърся първо в себе си.
      И намери ли я?
      Събитията не винаги отговарят на очакванията!

      Коментар


      • Моята грешка като погледна назад е, че пропуснах (не исках) да видя нещата от негова гледна точка...
        Keep going ...

        Коментар


        • От Осана до Распни го. Те това сте вие.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение

            Не че има значение, ам аз малко го хапнах дръвцето в Сефтополис, след това продадох фармите и повече доневи акции не пипам.Сигурно губя нещо, ама като знам кои са в групичката, предпочитам да поема тази загуба.
            Много е лесно да търсим вината в другите. Аз лично се опитвам да я потърся първо в себе си.
            Keep going ...

            Коментар


            • Аз продължавам да му вярвам Признавам си, че ми беше много хубаво да си представям как ще има търгово на 4 лв ама като не струва толкова как да ги плати? Ти ще ги платиш ли? Все пак е стигнал там, където е защото най-вероятно не е правил такива сделки
              Keep going ...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                Тук не съм имал акции от 2006 г. Тогава останах с лош вкус в устата И сантиментът си е сантимент - оттогава се зарекох никога вече в това Доверие А тогава Донев май не беше още играч в тая акция.
                Не че има значение, ам аз малко го хапнах дръвцето в Сефтополис, след това продадох фармите и повече доневи акции не пипам.Сигурно губя нещо, ама като знам кои са в групичката, предпочитам да поема тази загуба.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                  А тогава Донев май не беше още играч в тая акция.
                  Да, ама тук много хора дойдоха точно заради него и сляпата вяра, че той е мажоритаря "слънце".

                  Коментар


                  • Тук не съм имал акции от 2006 г. Тогава останах с лош вкус в устата И сантиментът си е сантимент - оттогава се зарекох никога вече в това Доверие А тогава Донев май не беше още играч в тая акция.
                    He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                      Приятелски съвет , тук скоро спекулант няма да се завърти ,не знам до колко е демарша и "наказателната мярка"...
                      Мислех около 1,80-1,90 но тези цифри 1,1...който се спускат във форумното пространство ,не случайно...

                      Не е препоръка...
                      като чета и следя развоя тук, насмърдява ми на яко изпързалване от страна великият Дон

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        Приятелски съвет , тук скоро спекулант няма да се завърти ,не знам до колко е демарша и "наказателната мярка"...
                        Мислех около 1,80-1,90 но тези цифри 1,1...който се спускат във форумното пространство ,не случайно...

                        Не е препоръка...
                        Ами, да видим... за мен събранието е важно и може да се окаже ключово. Времето знае най-добре
                        Keep going ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                          Мен ми е терсене, че не знам доколко мога да разчитам на написаното в отчетите и това ще ми е основен въпрос на събранието защото имаше оценки по метода на дисконтираните потоци, които оценяват бизнесите доста високо, но до каква степен това е истина?
                          Приятелски съвет , тук скоро спекулант няма да се завърти ,не знам до колко е демарша и "наказателната мярка"...
                          Мислех около 1,80-1,90 но тези цифри 1,1...който се спускат във форумното пространство ,не случайно...

                          Не е препоръка...

                          Коментар


                          • Удари стопа ама не излязох напълно. Успях да редуцирах малко риска.
                            Keep going ...

                            Коментар


                            • Мен ми е терсене, че не знам доколко мога да разчитам на написаното в отчетите и това ще ми е основен въпрос на събранието защото имаше оценки по метода на дисконтираните потоци, които оценяват бизнесите доста високо, но до каква степен това е истина?
                              Keep going ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                                Мисля си, че на общото събрание може да разберем повече за компанията. На 14 юни се пада
                                Profit, къде са ти стоповете? Или ще държиш до "последно"?

                                ПП. Продадох част, но все още имам акции, не е препоръка.

                                Коментар

                                Working...
                                X