IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Май до утре ще чукне 10лв.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
      Не се хващам на бас, а инвестирам. Освен това не искам да загубя, ако прогнозата ми не се сбъдне и се окаже песимистична.
      хехе, няма проблем , ти си от готините форумци, просто предложих, не беше заяждане, Живи, здрави и успехи - бях ви пускал едно време едни оценки за другата голяма банка в Буджака (ама онова до Созопол, дето Степич някога имаше вила), но на вас пиъри и мислене ви не требват, докато чичикака вършее с ортака
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
        ....питай някой, дето е преживял 2008...
        Аз
        Life won't wait for you.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

          Обикновено ги публикуват в последните дни.
          Еми то от ноември не останаха много... А и като превъртях набързо годините назад кога са ги качвали, все е било 25-28.11. Ако не е днес, то по-скоро петъчно за да затвори с голям ръст. Ако сметките са ми верни, при добър конс. отчет ще има сделка на и над 10ка.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


            Важното в случая е, да не са ти последните...
            що не се знае - знае ли се
            Споко, ще си купи от твоите на 15 лева, ти ще вземеш след това неговите на 20, после пак той твоите на 25 и т.н. - с чистите акции обикновено така става. Хубаво е когато посоката е нагоре, когато се обърне - е, питай някой, дето е преживял 2008, че ти тогава си бил из седемте морета - нямаше ни яхтсмени, ни телефони, ни нищо. И арменският поп се беше покрил даже
            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

              Искаш ли бас
              Не се хващам на бас, а инвестирам. Освен това не искам да загубя, ако прогнозата ми не се сбъдне и се окаже песимистична.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                Важното в случая е, да не са ти последните...
                що не се знае - знае ли се
                Не, не са. Както е казал Гордо Гековски "Всички имаме нужда от кеш за да играем с големите момчета.."...или както беше там във филма
                Life won't wait for you.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                  И двете може би. Но аз се минАх де.Клъвнаха ми 1000 бройки. Не ги изтеглих навреме.

                  Важното в случая е, да не са ти последните...
                  що не се знае - знае ли се

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                    Като стане догодина по това време 20-25 лв ще ти отговоря.
                    Искаш ли бас
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Network Разгледай мнение
                      Пак пришпориха коня... Забелязал съм, че точно преди да публикуват отчети се получават подобни рън-ове. Най-вероятно до довечера или утре ще цъфне голям отчет към деветмесечието.
                      Обикновено ги публикуват в последните дни.
                      Life won't wait for you.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                        Йоще малечко и тук и става чиста акция -така ще си имаме 2 на пазара + дирижаблите по Стара планина. Винаги съм се чудил кое е по-срамното за борсата - еталон за коректност да ти е заложна къща, или водеща акция да ти е молдовска банка?
                        И двете може би. Но аз се минАх де.Клъвнаха ми 1000 бройки. Не ги изтеглих навреме.
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                          Йоще малечко и тук и става чиста акция -така ще си имаме 2 на пазара + дирижаблите по Стара планина. Винаги съм се чудил кое е по-срамното за борсата - еталон за коректност да ти е заложна къща, или водеща акция да ти е молдовска банка?
                          Като стане догодина по това време 20-25 лв ще ти отговоря.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                            Получи се като тапите в Алтерко
                            Йоще малечко и тук и става чиста акция -така ще си имаме 2 на пазара + дирижаблите по Стара планина. Винаги съм се чудил кое е по-срамното за борсата - еталон за коректност да ти е заложна къща, или водеща акция да ти е молдовска банка?
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Пак пришпориха коня... Забелязал съм, че точно преди да публикуват отчети се получават подобни рън-ове. Най-вероятно до довечера или утре ще цъфне голям отчет към деветмесечието.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение

                                Ко рече?
                                Получи се като тапите в Алтерко
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X