IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Nostradamus Разгледай мнение

    „Доверие – обединен холдинг“ АД на основание чл. 89т, ал. 1 и 2 от ЗППЦК уведомява инвеститорите относно началото, реда и условията за извършване на публично предлагане на 2 763 901 броя обикновени, поименни, безналични акции с право на глас и от същия клас акции като съществуващите акции, с номинална стойност от 1 лев и емисионна стойност от 4,20 лева всяка, съгласно Решение от 09.03.2021 г. на Управителния съвет за увеличаване на капитала на дружеството от 18 736 099 лева до 21 500 000 лева и съгласно Проспект за първично публично предлагане на акции на Дружеството, одобрен от Комисията за финансов надзор с Решение № 487 – Е от 13.07.2021 г.


    https://doverie.bg/wp-content/upload...fering_DUH.pdf

    Това значи ли,че в четвъртъка ще изчистят поръчките?

    Коментар


    • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

      Ами то неспекулативни позиции няма. Инвеститорите са си дългосрочни спекуланти, като се замислиш... Алтерко няма кой знае каква история, та за прогнози, базирани на миналото е невъзможно да се говори, но може би ще им вървят нещата, дано! Аз затова не пиша в темата им, защото не го следя. Мнението ми го провокираха досадните тролчета, които час по час се появяват и почват да пишат глупостите си, несвързани с темата.
      Явно се опасяват, че ръстът по някои акции, някъде другаде, ще им спихне техните инвестиции, ако имат де..
      Mда, нацелил си ключа от бараката То и затова в Халтурко се крепи яко и с цената на всичко (щото там просто се случи, то друго обяснение няма, ако изобшо някой даде, че обикновено никой не дава - качва се, щото се качва - чиста акция отвсякъде), че тръгне ли надолу, как беше - скай ис дъ лимит, ама наобратно. Отлично знаеш, че не харесвам чичикака и врътките му, но с всичките условности за молдова, що баш на чичикака я дадоха, екселските печалби и т.н., ако трябва да избирам между само две акции и те са халтурко и недоверие, то бих влязъл на 100% при чичикака. В реалността не съм влязъл в нито една от двете, затова считам, че мнението ми не е субективно, а реалистично
      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

        Какво точно влагаш в понятието спекулативна позиция!? Такива акции са силно волатилни.. защото работата е "я стане, я не стане". Алтерко не е така.. Там си стана! Намериха си нишата и сега мощно напредват в нея. Затова и цената така се вдигна и последните 9 месеца посоката е само нагоре.. волатилност няма!
        А и освен това силно ти препоръчвам да не си правиш изводи и да даваш позиции щом представата ти за дадена компания е повърхностна. Така мнението ти най вероятно ще е неадекватно и няма да носи полезност за никого.

        А относно самия спор кой е по-по - Най, ми е леко смешно.. Според мен и двете компании имат потенциал за дабъл в рамките на година и нещо.. И това ги прави идеални за един по-голям и диверсифициран портфейл
        Ами то неспекулативни позиции няма. Инвеститорите са си дългосрочни спекуланти, като се замислиш... Алтерко няма кой знае каква история, та за прогнози, базирани на миналото е невъзможно да се говори, но може би ще им вървят нещата, дано! Аз затова не пиша в темата им, защото не го следя. Мнението ми го провокираха досадните тролчета, които час по час се появяват и почват да пишат глупостите си, несвързани с темата.
        Явно се опасяват, че ръстът по някои акции, някъде другаде, ще им спихне техните инвестиции, ако имат де..

        Коментар




        • „Доверие – обединен холдинг“ АД на основание чл. 89т, ал. 1 и 2 от ЗППЦК уведомява инвеститорите относно началото, реда и условията за извършване на публично предлагане на 2 763 901 броя обикновени, поименни, безналични акции с право на глас и от същия клас акции като съществуващите акции, с номинална стойност от 1 лев и емисионна стойност от 4,20 лева всяка, съгласно Решение от 09.03.2021 г. на Управителния съвет за увеличаване на капитала на дружеството от 18 736 099 лева до 21 500 000 лева и съгласно Проспект за първично публично предлагане на акции на Дружеството, одобрен от Комисията за финансов надзор с Решение № 487 – Е от 13.07.2021 г.


          https://doverie.bg/wp-content/upload...fering_DUH.pdf
          http://forexnews.bg

          Коментар


          • Първоначално изпратено от krakatau Разгледай мнение

            Ха ха ха. Цирк, Появиха се психолозите и психотата
            Когато една хартия се наводни с циркаджии нещата се изясняват по-бързо
            Циркаджии са дребните завистливи душици, които като видят няколко процента ръст в някоя позиция се появяват и почват да я плюят. Ако човек е щастлив и спокоен с инвестициите си не ходи, като кукувица да кука глупости за акциите, които растат и които не притежава

            Коментар


            • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

              Алтерко не ги следя, а и не съм се задълбавал в начинанията им, но ми правят впечатление на опортюнистична компания. Почнаха с някакви китайски часовници, после релета, защото не вървели часовниците, сега ако се обърка с релетата може смарт фритюрници да се извадят. Тоест бизнесмодел от световния търговски център Илиянци. Повтарям, много повърхностна ми е представата за бизнеса им, но по-спекулативна позиция от Алтерко ми е трудно да си представя.
              Какво точно влагаш в понятието спекулативна позиция!? Такива акции са силно волатилни.. защото работата е "я стане, я не стане". Алтерко не е така.. Там си стана! Намериха си нишата и сега мощно напредват в нея. Затова и цената така се вдигна и последните 9 месеца посоката е само нагоре.. волатилност няма!
              А и освен това силно ти препоръчвам да не си правиш изводи и да даваш позиции щом представата ти за дадена компания е повърхностна. Така мнението ти най вероятно ще е неадекватно и няма да носи полезност за никого.

              А относно самия спор кой е по-по - Най, ми е леко смешно.. Според мен и двете компании имат потенциал за дабъл в рамките на година и нещо.. И това ги прави идеални за един по-голям и диверсифициран портфейл

              Коментар


              • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

                Нещо обезпокоих ли те? Извинявай, ако съм нацелил някоя истина, която подсъзнателно или съзнателно те безпокои
                Ха ха ха. Цирк, Появиха се психолозите и психотата-ханализатори
                Когато една хартия се наводни с циркаджии нещата се изясняват по-бързо
                Това им е хубаваото на бушмените

                Коментар


                • Първоначално изпратено от krakatau Разгледай мнение

                  lala lulu харалампи. Не следиш а плямпаш
                  влез поне малко в час
                  като не следиш поне не дрънкай глупости
                  Нещо обезпокоих ли те? Извинявай, ако съм нацелил някоя истина, която подсъзнателно или съзнателно те безпокои

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

                    Алтерко не ги следя, а и не съм се задълбавал в начинанията им, но ми правят впечатление на опортюнистична компания. Почнаха с някакви китайски часовници, после релета, защото не вървели часовниците, сега ако се обърка с релетата може смарт фритюрници да се извадят. Тоест бизнесмодел от световния търговски център Илиянци. Повтарям, много повърхностна ми е представата за бизнеса им, но по-спекулативна позиция от Алтерко ми е трудно да си представя.
                    lala lulu харалампи. Не следиш а плямпаш
                    влез поне малко в час
                    като не следиш поне не дрънкай глупости

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение

                      Ма много си се умъглил бе пъпеш
                      При Алтерко се прогнозира.
                      Там има мислещ, мениджмънт, роден посред най-модерни технологии.
                      Там откриват тепърва, Иноватори като джобс, но в тяхната сфера
                      Какво откриват доверие - откриват само камилчета И тъпи камили
                      При Доверие-недоверие нищо не се прогнозира.!!!
                      Там има основно вътрешняр. Няма никакъв мислещ мениджъмТ!
                      Енерция. Чисто и просто спекулантска Енерция и Не е препорък
                      трошете си парите и главите. ваш проблем т
                      Алтерко не ги следя, а и не съм се задълбавал в начинанията им, но ми правят впечатление на опортюнистична компания. Почнаха с някакви китайски часовници, после релета, защото не вървели часовниците, сега ако се обърка с релетата може смарт фритюрници да се извадят. Тоест бизнесмодел от световния търговски център Илиянци. Повтарям, много повърхностна ми е представата за бизнеса им, но по-спекулативна позиция от Алтерко ми е трудно да си представя.

                      Коментар


                      • Съдейки по отчетите от статистиката качени на сайта на Националната банка на Молдова, нещата вървят доста положително. При такива темпове и още малко експанзия, Молди може да заеме челна позиция в банковия сектор в страната. Не е препоръка.
                        https://www.bnm.md/en/content/statistics-update

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

                          Не е баш така, колкото при Алтерко не могат да се прогнозират, при Доверие много повече може да се прогнозират. Алтерко е много неясна компания, защото това са разни технологии, които много бързо се менят и може бързо конкуренцията да обърне нещата. Знае се, че в технологиите понякога няколко месеца са достатъчни да се обърнат нещата наопаки Доверие е с добре утвърдени бизнеси и перлата е банката. Може да го наречем българския Бъркшър Хатауей. Само трябва да изчистят несъществените и губещи начинания. Но като цяло е нелепо да се сравняват двете компании.
                          Ма много си се умъглил бе пъпеш
                          При Алтерко се прогнозира.
                          Там има мислещ, мениджмънт, роден посред най-модерни технологии.
                          Там откриват тепърва, Иноватори като джобс, но в тяхната сфера
                          Какво откриват доверие - откриват само камилчета И тъпи камили
                          При Доверие-недоверие нищо не се прогнозира.!!!
                          Там има основно вътрешняр. Няма никакъв мислещ мениджъмТ!
                          Енерция. Чисто и просто спекулантска Енерция и Не е препорък
                          трошете си парите и главите. ваш проблем т
                          Я всегда буду твоим поводом напиться.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение

                            елементарно уотсън !!!
                            никой не е в състояние да прогнозира никакви резултати
                            днес така утре иначе
                            Точно обратното, а и тук потенциала за разтеж е по голям, защото много инвеститори разсъждават като теб и остана една от най -подценените акции. Успех.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mechka uteshitelka Разгледай мнение

                              елементарно уотсън !!!
                              никой не е в състояние да прогнозира никакви резултати
                              днес така утре иначе
                              Не е баш така, колкото при Алтерко не могат да се прогнозират, при Доверие много повече може да се прогнозират. Алтерко е много неясна компания, защото това са разни технологии, които много бързо се менят и може бързо конкуренцията да обърне нещата. Знае се, че в технологиите понякога няколко месеца са достатъчни да се обърнат нещата наопаки Доверие е с добре утвърдени бизнеси и перлата е банката. Може да го наречем българския Бъркшър Хатауей. Само трябва да изчистят несъществените и губещи начинания. Но като цяло е нелепо да се сравняват двете компании.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

                                Какви са аргументите, че е най-спекулативната акция?
                                елементарно уотсън !!!
                                никой не е в състояние да прогнозира никакви резултати
                                днес така утре иначе
                                Я всегда буду твоим поводом напиться.

                                Коментар

                                Working...
                                X