IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • SoHo, казва "много над 3,80", за мен 3.80 е минимума, 6 лв максимум. Който друг има идеи да каже... и това е към настоящия момент. След годишния може да е друго...
    Keep going ...

    Коментар


    • Докъде ли ще ходи това Доверие? Влача едни акции на средна от 1,15 от около 5 години Дано бъда възнаграден за търпението!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
        точно това си мислих как са се барикадирали мечките на 1.60, а на мен ми се привижда едно полудяло стадо бикове приближаващо натам Все пак имам акции и съм емоционален в момента и съм склонен на такива мисли Да видим какво ще стане в действителност...
        https://www.youtube.com/watch?v=9sLR0vgpeWI

        dogs=bulls
        Keep going ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
          разцепваме ги, браточка трябва да сметна ама май избих всички загуби покрай кризата
          "Дай боже" всекиму...Миналата година категорично изплувах с 30% от Хим, сега старта ми тук е страхотен, ще стискам.
          The strongest stand last.

          Коментар


          • разцепваме ги, браточка трябва да сметна ама май избих всички загуби покрай кризата

            Update: не съм имам още да избивам... ще стискам
            Last edited by Mr.Profit; 28.02.2017, 17:11.
            Keep going ...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
              Според мен тук фундаменът е най-силен спрямо всички останали компании, които се търгуват на БФБ и движението на цената го потвърждава. Няма друго дружество с този ръст за последната година!
              Спрямо минималната за периода 6.39% 8.49% 60.88% 87.17% 60.88% 161.33%
              The strongest stand last.

              Коментар


              • Според мен тук фундаменът е най-силен спрямо всички останали компании, които се търгуват на БФБ и движението на цената го потвърждава. Няма друго дружество с този ръст за последната година!
                Keep going ...

                Коментар


                • 6.73% днес
                  The strongest stand last.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от p_trade Разгледай мнение

                    Като цяло като махнеш 10 млн <<Положителни разлики от операции с финансови активи и инструменти>> не знам как ги получаваш тези цифри като с тях печалбата е 10.7? ...тази година няма да ги има еднократните ефекти тъи че си прави сметката . Въпреки всичко тук се търгува по скоро участието на Оги а не финансовото състояние .
                    Провизии и обезценки. Иначе всеки си търгува каквото реши, на мен чичо не ми е от любимците, но поне не е и в челото на черния списък.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                      Може, аз на око махнах еднократните ефекти и го докарах до близо 13 млн ЕБИТДА и 6 печалба, извадих малцинственото участие, погледнах дълговете и капитализацията и останах доволен
                      И през какви очила ги видя тези цифри, да си купя и аз. Тук нагледно ни се показва, че сентиментът е по-важен от фундамента или как слаб отчет може да се отиграе нагоре.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

                        Може, аз на око махнах еднократните ефекти и го докарах до близо 13 млн ЕБИТДА и 6 печалба, извадих малцинственото участие, погледнах дълговете и капитализацията и останах доволен
                        Като цяло като махнеш 10 млн <<Положителни разлики от операции с финансови активи и инструменти>> не знам как ги получаваш тези цифри като с тях печалбата е 10.7? ...тази година няма да ги има еднократните ефекти тъи че си прави сметката a а провизиите ще продъжат да бъдат около тази сума още няколко години . Въпреки всичко тук се търгува по скоро участието на Оги а не финансовото състояние .
                        Last edited by p_trade; 28.02.2017, 16:45.

                        Коментар


                        • 1.Събития след датата на отчета

                          Доверие - Брико АД има намерения да продаде дяловете си в македонското дъщерно дружество. Установен е контакт с потенциален купувач, като на 19.01.2017 г. е подписано споразумение с условията, при които да бъде осъществена сделката. Доколкото това споразумение не представлява предварителен договор за покупка и потенциалният купувач поиска удължаване на срока на сделката спрямо първоначално съгласувания, поради необходимост от осигуряване на финансиране на сделката, считаме, че все още има съществена несигурност за осъществяването й. Поради тази причина потенциалната сделка не е намрила отражение в неконсолидирания отчет за финансовото състояние.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BB50 Разгледай мнение

                            И аз гледам че за последното тримесечие нетната загуба за притежателите на собствения капитал е само 200 хил.лв
                            Може, аз на око махнах еднократните ефекти и го докарах до близо 13 млн ЕБИТДА и 6 печалба, извадих малцинственото участие, погледнах дълговете и капитализацията и останах доволен

                            Коментар


                            • Моята радост е, че "превалутирах" всички позиции в тази...
                              The strongest stand last.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                                Отчетът изглежда повече от добре за тази цена, да видим какво следва
                                И аз гледам че за последното тримесечие нетната загуба за притежателите на собствения капитал е само 200 хил.лв

                                Коментар

                                Working...
                                X