IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • може и 3 лв. да стане, може и 3 лв. диведент да даде Но, не може да вдъхне доверие, защото когато играта не е на база пазарни принципи, а на база тука има - тука нема - няма как да стане. 2-3% са тезидето движат играта и знаят, когато ще има музика, както и кога ще спре - не пазаря, защото ако беше пазаря, тук щеше да се лашка между 2-4 лв., но не и 60 стотинки.
    Bulls on BSE

    Коментар


    • Дъно се хваща изключително трудно, да не кажа невъзможно за нас простосмъртните... всеки успешен трейдър, който съм виждал минимизира риска, след като се закача по някое време за тренда. Мисля си, че и тук е такава ситуацията и аз поне така направих. Потенциала го виждам първоначално на 3 лв и засега Пазарът ми показва, че съм на прав път. В момента, в който Пазарът покаже, че продавачите имат надмощие ще ревизирам позициите си. В момента се случва точно обратното обаче и точно както е почти невъзможно да хванеш дъно, то така е и връх... особено пък при възходящ тренд.
      Keep going ...

      Коментар


      • BullsonBSE, според мен не си си написал домашното, но може пък и ние да бъркаме... времето ще покаже. Успех!
        Keep going ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение

          то това тече от поне 2-3 г., НО сега ви го продават като "новина" за може, тези дето купуваха инсайдърски на 60 стотинки от вужденците, да продадат пак на други балъци с 1 лев отгоре - ами новата е, че вече няма кой да се лови на такива схеми тука има - тука нема, щото който сега купи на 1.60, ако рече да продава, пак ще трябва да го прави на 50 стотитнки - щото на БФБ са само такива игрите. Чакайте ги чужденците...
          А допускаш ли, че тези които купуват на 1,60 може да продават на 3,50

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
            Според теб съобщението за концентрация оказва ли влияние върху фундамента? Как го тълкуваш? Това беше нова информация за позицията.
            то това тече от поне 2-3 г., НО сега ви го продават като "новина" за може, тези дето купуваха инсайдърски на 60 стотинки от вужденците, да продадат пак на други балъци с 1 лев отгоре - ами новата е, че вече няма кой да се лови на такива схеми тука има - тука нема, щото който сега купи на 1.60, ако рече да продава, пак ще трябва да го прави на 50 стотитнки - щото на БФБ са само такива игрите. Чакайте ги чужденците...
            Bulls on BSE

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение

              Яд ме е, че всеки ден и всяка година се надпреварвате кой повече на пика по БФБ. Така не става, затова и няма да има оборот. Това не може да бъде игра на тука има тука нема, ако така го играете - няма да изкяри никой освен 2-3% вътрешари, а за останалите само виртуалните печалби от надъхването....нали помните, че когато имаше акции за продажба цената беше 60 стотинки - фундамент оттогава досега не се е променил.
              Според теб съобщението за концентрация оказва ли влияние върху фундамента? Как го тълкуваш? Това беше нова информация за позицията.

              Коментар


              • Не мога да те разбера... искаш да ни защитиш ли? Ако е така напиши си мнението, подкрепи го с факти
                Keep going ...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                  Явно те е яд, че не си купил на 65 ст.
                  Яд ме е, че всеки ден и всяка година се надпреварвате кой повече на пика по БФБ. Така не става, затова и няма да има оборот. Това не може да бъде игра на тука има тука нема, ако така го играете - няма да изкяри никой освен 2-3% вътрешари, а за останалите само виртуалните печалби от надъхването....нали помните, че когато имаше акции за продажба цената беше 60 стотинки - фундамент оттогава досега не се е променил.
                  Bulls on BSE

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение

                    Схемите на чичото на БФБ са пословични - от пусто в празно, затова и няма инвестетори оня ден 65 стотинки днес 1.65 - това да не е рулетка
                    Явно те е яд, че не си купил на 65 ст.

                    Коментар


                    • После се чудете защо няма инвестироти на БФБ - ами защото намя пазар а само инсайдърство
                      Bulls on BSE

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                        BullsonBSE, песимизма ти е добър сигнал за позицията. Доста надежден индикатор си. Успех в търговията.
                        Схемите на чичото на БФБ са пословични - от пусто в празно, затова и няма инвестетори оня ден 65 стотинки днес 1.65 - това да не е рулетка
                        Bulls on BSE

                        Коментар


                        • BullsonBSE, песимизма ти е добър сигнал за позицията. Доста надежден индикатор си. Успех в търговията.

                          Коментар


                          • искаш да вземеш евтино, а?
                            Keep going ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                              поглеждам в дебелия тефтер и виждам, че по оценки на мениджмънта това са минимум 20 млн лв ако са ми правилни сметките и ако дадат по лев дивидент? живи и здрави... да видим
                              Ами ако дадат по 3 лв. дивидент? А, яко нали Оня ден вървяха по 65 сторинки парчето, сега чичо ви рече да спретне поредната схема, понеже вижда, че рибози има много - то е Трейдинга - колко 7 лв. си стана, то се СФИ дето са задлъжняли като африканса република и схемата с новите акции всяка година за да има диведент Е, ама сте наивиници
                              Bulls on BSE

                              Коментар


                              • поглеждам в дебелия тефтер и виждам, че по оценки на мениджмънта това са минимум 20 млн лв ако са ми правилни сметките и ако дадат по лев дивидент? живи и здрави... да видим
                                Keep going ...

                                Коментар

                                Working...
                                X