IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
    1. харисън е за спорта, не е лошо момче, но има фикция към фибанкасъ. Обаче тамошния чичо явно играе друга игра от този чичо тук, иначе и аз като него считам, че ако вярваме на екселите, перЕспективите пред фибанкасъ са по-големи от тези тук. Ма ексел ли бе да го опишеш.
    2. П.С> Също като теб смятам, че активните на БФБ сме около 200 човека, а още толкова се включват при нужда. Не ми се рови, но едно време имаше колко са кубУксите като бройка, не знам сега как е и не съм търсил.
    П.П.С. И считам, че повечето, дето драскаме в инвестора, сме от тези 200 човека
    1. "Не среляйте по пианиста, той толкова си може" ....
    2. Аз го изронизирах Харко, но като ти прочетох поста се замислИх.... и си горе-долу прав за съжаление....+/- няколко десетки човека не е от значение.
    Life won't wait for you.

    Коментар


    • „Доверие – обединен холдинг” АД и на упълномощения инвестиционен посредник „София Интернешънъл Секюритиз” АД Начало на търговията с права на БФБ и на записването на новите акции 30.07.2021 Последен ден на търговията с права на БФБ 09.08.2021 Изтичане на периода за прехвърлянето на правата 11.08.2021 Служебен аукцион на БФБ за продажба на неупражнените права 13.08.2021 Крайна дата за записване на акции 23.08.2021 Регистрация на емисията нови акции и увеличението на капитала в Търговския регистър 08.09.2021 Регистриране на новите акции по сметки на инвеститорите в Централния Депозитар 23.09.2021 Начало на търговията с новите акции на БФБ 25.10.2021

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Е аз не съм импулсен...а и Харко имаше предвид само Доверие....макар, че май и самия той не знае.Повтаря само едно и също а не дава отговор за ПИБ кога дивидент, кога цена от 5+ лева.... Явно няма акции и получва хонорарче от импресии
        харисън е за спорта, не е лошо момче, но има фикция към фибанкасъ. Обаче тамошния чичо явно играе друга игра от този чичо тук, иначе и аз като него считам, че ако вярваме на екселите, перЕспективите пред фибанкасъ са по-големи от тези тук. Ма ексел ли бе да го опишеш.

        П.С> Също като теб смятам, че активните на БФБ сме около 200 човека, а още толкова се включват при нужда. Не ми се рови, но едно време имаше колко са кубУксите като бройка, не знам сега как е и не съм търсил.
        П.П.С. И считам, че повечето, дето драскаме в инвестора, сме от тези 200 човека
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Балониада Разгледай мнение
          Поредния халтурко, гласувал за тату-чалга-дабълите. дето нищо не разбира но тука се спира.
          Революционер е, душа дава, но не своята дупа братя, а душата на народа.
          В синята мъгла - със синините и сините лашпери, дай им акъл неграмотнико
          Кажи какво извади от Доверие, Елана, Софарма, Химимпорт, ХАлтурко
          Извади си само кирливите ризки на показ и посмешище.
          Айде поредният многоников трол и/или на хранилка към яхтата да не се мъчи да ми дава наклон на курасона и ешпинадата. Аз, за разлика от много тук, нямам задни мисли и винаги съм бил много коректен в изказа си. Може да не съм бил прав, но не съм лъгал. Гласувал съм за Да, България, което малко трудно ще се нарече чалга, ма нищо, няма лошо. патриот съм до степен, която е нереална за 99% от народонаселението - и си познавам историята, и си знам приоритетите пред себе си и пред държавата ни. Емигрант не съм, бил няма и да бъда - осигурявам се на максимума, макар да мога на минимума, и имам и моралното право да давам оценки на този или онзи. Акции в Доверие никога не съм имал, еВана съм ги проклел и оттогава не са прокопсали, с Химчето се наших, но грешни преценки всеки прави, Софарма никога не съм имал, имах за кратко Трейдинга, продаден на минимална загуба. От Халтурко имам 15 акции, купени на 12 лева и чакам да стана милионер с тях. Позиции в момента имам само в чез електро (освен 15-те акции в халтурата), като през децата и жена ми имам на мое име акции (доста) и в Брефчето, което считам за единствената струваща си акция на тези цени на БФБ. Толкоз.

          Бъди здрав и успешен, като най-искрено ти желая да не остане при теб черния петър в театралната постановка, граничеща с халтура, че там и втория антракт мина и идва ред на гърмеж на пушката, както е казал класикът Чехов
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
            Може и повече да сме, 509 индивидуални инвеститори са участвали на аукциона на Импулс, като сложиш и Груев, стават 510, Хари не го броя, той не купува
            Е аз не съм импулсен...а и Харко имаше предвид само Доверие....макар, че май и самия той не знае.Повтаря само едно и също а не дава отговор за ПИБ кога дивидент, кога цена от 5+ лева.... Явно няма акции и получва хонорарче от импресии
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

              Пак ти казвам....по-малко сме...
              Може и повече да сме, 509 индивидуални инвеститори са участвали на аукциона на Импулс, като сложиш и Груев, стават 510, Хари не го броя, той не купува
              Last edited by Yori; 20.07.2021, 12:06.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Mда, нацелил си ключа от бараката То и затова в Халтурко се крепи яко и с цената на всичко (щото там просто се случи, то друго обяснение няма, ако изобшо някой даде, че обикновено никой не дава - качва се, щото се качва - чиста акция отвсякъде), че тръгне ли надолу, как беше - скай ис дъ лимит, ама наобратно. Отлично знаеш, че не харесвам чичикака и врътките му, но с всичките условности за молдова, що баш на чичикака я дадоха, екселските печалби и т.н., ако трябва да избирам между само две акции и те са халтурко и недоверие, то бих влязъл на 100% при чичикака. В реалността не съм влязъл в нито една от двете, затова считам, че мнението ми не е субективно, а реалистично
                Поредния халтурко, гласувал за тату-чалга-дабълите. дето нищо не разбира но тука се спира.
                Революционер е, душа дава, но не своята дупа братя, а душата на народа.
                В синята мъгла - със синините и сините лашпери, дай им акъл неграмотнико
                Кажи какво извади от Доверие, Елана, Софарма, Химимпорт, ХАлтурко
                Извади си само кирливите ризки на показ и посмешище.
                Last edited by Балониада; 20.07.2021, 12:02.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение

                  Посоката е само нагоре? Моля?
                  Освен мощно напредване на цените на акците без фундамент с нереални очаквания и при двете, друго няма. Това което е станало, е че фондове надуха цените им, видно е от котировките им. Един ден ще продават и няма да има на кой, освен на екзалтираните 200-300 души. Но и те няма да са вече така екзалтирани, при мисълта, че големи започват на кешират. Медалът има две страни.
                  Не си в час както винаги. Няма да продавам.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Harry Kane Разгледай мнение
                    .....на екзалтираните 200-300 души. ....
                    Пак ти казвам....по-малко сме....и тук сметките ти не стават....BTW ...а при ПИБ дивидент кога?Нали са реални печалбите за разлика от екселските на Молднещоси?
                    Life won't wait for you.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                      Какво точно влагаш в понятието спекулативна позиция!? Такива акции са силно волатилни.. защото работата е "я стане, я не стане". Алтерко не е така.. Там си стана! Намериха си нишата и сега мощно напредват в нея. Затова и цената така се вдигна и последните 9 месеца посоката е само нагоре.. волатилност няма!
                      А и освен това силно ти препоръчвам да не си правиш изводи и да даваш позиции щом представата ти за дадена компания е повърхностна. Така мнението ти най вероятно ще е неадекватно и няма да носи полезност за никого.

                      А относно самия спор кой е по-по - Най, ми е леко смешно.. Според мен и двете компании имат потенциал за дабъл в рамките на година и нещо.. И това ги прави идеални за един по-голям и диверсифициран портфейл
                      Посоката е само нагоре? Моля?
                      Освен мощно напредване на цените на акците без фундамент с нереални очаквания и при двете, друго няма. Това което е станало, е че фондове надуха цените им, видно е от котировките им. Един ден ще продават и няма да има на кой, освен на екзалтираните 200-300 души. Но и те няма да са вече така екзалтирани, при мисълта, че големи започват на кешират. Медалът има две страни.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Nostradamus Разгледай мнение

                        „Доверие – обединен холдинг“ АД на основание чл. 89т, ал. 1 и 2 от ЗППЦК уведомява инвеститорите относно началото, реда и условията за извършване на публично предлагане на 2 763 901 броя обикновени, поименни, безналични акции с право на глас и от същия клас акции като съществуващите акции, с номинална стойност от 1 лев и емисионна стойност от 4,20 лева всяка, съгласно Решение от 09.03.2021 г. на Управителния съвет за увеличаване на капитала на дружеството от 18 736 099 лева до 21 500 000 лева и съгласно Проспект за първично публично предлагане на акции на Дружеството, одобрен от Комисията за финансов надзор с Решение № 487 – Е от 13.07.2021 г.


                        https://doverie.bg/wp-content/upload...fering_DUH.pdf

                        Това значи ли,че в четвъртъка ще изчистят поръчките?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от melon Разгледай мнение

                          Ами то неспекулативни позиции няма. Инвеститорите са си дългосрочни спекуланти, като се замислиш... Алтерко няма кой знае каква история, та за прогнози, базирани на миналото е невъзможно да се говори, но може би ще им вървят нещата, дано! Аз затова не пиша в темата им, защото не го следя. Мнението ми го провокираха досадните тролчета, които час по час се появяват и почват да пишат глупостите си, несвързани с темата.
                          Явно се опасяват, че ръстът по някои акции, някъде другаде, ще им спихне техните инвестиции, ако имат де..
                          Mда, нацелил си ключа от бараката То и затова в Халтурко се крепи яко и с цената на всичко (щото там просто се случи, то друго обяснение няма, ако изобшо някой даде, че обикновено никой не дава - качва се, щото се качва - чиста акция отвсякъде), че тръгне ли надолу, как беше - скай ис дъ лимит, ама наобратно. Отлично знаеш, че не харесвам чичикака и врътките му, но с всичките условности за молдова, що баш на чичикака я дадоха, екселските печалби и т.н., ако трябва да избирам между само две акции и те са халтурко и недоверие, то бих влязъл на 100% при чичикака. В реалността не съм влязъл в нито една от двете, затова считам, че мнението ми не е субективно, а реалистично
                          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

                            Какво точно влагаш в понятието спекулативна позиция!? Такива акции са силно волатилни.. защото работата е "я стане, я не стане". Алтерко не е така.. Там си стана! Намериха си нишата и сега мощно напредват в нея. Затова и цената така се вдигна и последните 9 месеца посоката е само нагоре.. волатилност няма!
                            А и освен това силно ти препоръчвам да не си правиш изводи и да даваш позиции щом представата ти за дадена компания е повърхностна. Така мнението ти най вероятно ще е неадекватно и няма да носи полезност за никого.

                            А относно самия спор кой е по-по - Най, ми е леко смешно.. Според мен и двете компании имат потенциал за дабъл в рамките на година и нещо.. И това ги прави идеални за един по-голям и диверсифициран портфейл
                            Ами то неспекулативни позиции няма. Инвеститорите са си дългосрочни спекуланти, като се замислиш... Алтерко няма кой знае каква история, та за прогнози, базирани на миналото е невъзможно да се говори, но може би ще им вървят нещата, дано! Аз затова не пиша в темата им, защото не го следя. Мнението ми го провокираха досадните тролчета, които час по час се появяват и почват да пишат глупостите си, несвързани с темата.
                            Явно се опасяват, че ръстът по някои акции, някъде другаде, ще им спихне техните инвестиции, ако имат де..

                            Коментар




                            • „Доверие – обединен холдинг“ АД на основание чл. 89т, ал. 1 и 2 от ЗППЦК уведомява инвеститорите относно началото, реда и условията за извършване на публично предлагане на 2 763 901 броя обикновени, поименни, безналични акции с право на глас и от същия клас акции като съществуващите акции, с номинална стойност от 1 лев и емисионна стойност от 4,20 лева всяка, съгласно Решение от 09.03.2021 г. на Управителния съвет за увеличаване на капитала на дружеството от 18 736 099 лева до 21 500 000 лева и съгласно Проспект за първично публично предлагане на акции на Дружеството, одобрен от Комисията за финансов надзор с Решение № 487 – Е от 13.07.2021 г.


                              https://doverie.bg/wp-content/upload...fering_DUH.pdf
                              http://forexnews.bg

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от krakatau Разгледай мнение

                                Ха ха ха. Цирк, Появиха се психолозите и психотата
                                Когато една хартия се наводни с циркаджии нещата се изясняват по-бързо
                                Циркаджии са дребните завистливи душици, които като видят няколко процента ръст в някоя позиция се появяват и почват да я плюят. Ако човек е щастлив и спокоен с инвестициите си не ходи, като кукувица да кука глупости за акциите, които растат и които не притежава

                                Коментар

                                Working...
                                X