IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доверие обединен холдинг (DUH / DOVUHL)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4f4 Разгледай мнение
    Не Ви ли е странно, че и двете публични компании, които имат претенции за прозрачност, мълчат в случая и тихомълком вкарват някакво крайно неясно искане за разрешение в КЗК? При Доверие ОХ е силно покачването, и от Софарма и от Доверие виждат това движение на акциите, но отново решават да замълчат! Това не е характерно за тези компании!

    Нивата са същите както при Севто , а и замириса на кеш , останалото е ясно

    Коментар


    • Не Ви ли е странно, че и двете публични компании, които имат претенции за прозрачност, мълчат в случая и тихомълком вкарват някакво крайно неясно искане за разрешение в КЗК? При Доверие ОХ е силно покачването, и от Софарма и от Доверие виждат това движение на акциите, но отново решават да замълчат! Това не е характерно за тези компании!

      Коментар


      • Атака бикове!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от No money, no credit Разгледай мнение
          Dovuhl vs chim, кой първи ще удари 2лв
          Вчера се полакомих и продадох.Имах малко бройки тук и за една седмица направих над 30%.Мисля в хим да вкарам кеша.

          Коментар


          • Dovuhl vs chim, кой първи ще удари 2лв
            Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

              и какво ще правят 2 винпрома и фабрика за строителство и изолация и 3 шивашки и 11 магазина Млад техник? Едва ли ще е вливане....
              Нямам идея, може да разпродадат излишните бизнеси и да оставят каквото им харесва. Но най-логичната операция за пълно придобиване е чрез вливане. Ако отправят търгово, колко мислиш ще вземат от заспалите акции от масовата приватизация..много малко, а те са голяма част от ФФ.

              Коментар


              • Интересно че днес е топ новина в Капитал а до 17.00 часа днес знаехме много малко хора Утре да видим какъв ще е интереса за покупки

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

                  и какво ще правят 2 винпрома и фабрика за строителство и изолация и 3 шивашки и 11 магазина Млад техник? Едва ли ще е вливане....
                  Тони може и да има някакво разрастване на ДОХ с помощта на Софарма. Кой знае какво се планува. Болници? Целият пакет на Бриколаж? По големи здравни застрахователи? Нещо около имотите им?

                  Мисля че все ще е добре за цената на Софарма до края на годината.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                    Според мен ще е вливане, като акционерите на ДОХ ще получат акции от Сфарм
                    и какво ще правят 2 винпрома и фабрика за строителство и изолация и 3 шивашки и 11 магазина Млад техник? Едва ли ще е вливане....

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от No money, no credit Разгледай мнение
                      Интересно ако има търгово, то на каква цена ще е?
                      Според мен ще е вливане, като акционерите на ДОХ ще получат акции от Сфарм

                      Коментар


                      • Интересно ако има търгово, то на каква цена ще е?
                        Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

                        Коментар


                        • "Софарма" иска по-голям дял в холдинг "Доверие"

                          http://www.capital.bg/biznes/kompani...lding_doverie/

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение
                            а и другият "заподозрян" кандидат в момента има малко над 30 млн. капитализация на ф.ф.
                            Така, така чакаме

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
                              При цена от 2,15лв капитализацията ще е ОК за влизане в СИФИКС, тогава пак P/B< 1, т.е. има си потенциала да стигне тези нива, но дали и кога е Божа работа.
                              Моите сметки показват друго - в момента опашкарът в софикс е с малко над 27 млн., а предпоследният е с 29 млн.Утре ще бъдат още надолу.
                              ДОХ е с ф.ф. от почти 61% след декемврийската активност. Необходим е ръст на цената от почти 80%(до около 2.60) за да се бори за влизане, а и другият "заподозрян" кандидат в момента има малко над 30 млн. капитализация на ф.ф.
                              http://www.bse-sofia.bg/?page=IndexP...t=Constituents
                              Ако целяха влизане в софикс вероятно нямаше да си намалят ф.ф.- 65.14% към 2 декември.
                              Мислех, че имаха 14-дневен срок по глава 11 от ЗППЦК при преминаване на една трета от гласовете, ама може и да греша.
                              Продавах малко, защото си мисля, че след 30%ръст от последното равновесие ще има малко почивка за да могат част от спекулантите, държащи почти 1.5млн.бр.,да осребрят.Иначе си въобразявам, че има мегдан за още ръст.

                              Коментар


                              • Той апетита идва с яденето казват хората. Мен вече тройки и четворки започнаха да ми се привиждат... алчността ли ме гони или е реално според вас?
                                Keep going ...

                                Коментар

                                Working...
                                X