IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнение
    Знам, че ти няма да си изкривиш душата и не плещиш.

    Просто след по-малко от три месеца след последната корекция, период пълен със скандали и недонесъл нищо смислено и съществено, повдигането на този въпрос (аз знам, че не ти си го повдигнал), ми стои леко странно.
    Записването на облигациите и погасяването на стари задължения ще намали в пъти разходите по обслужването на дълга .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от nacheff Разгледай мнение
      Знам, че ти няма да си изкривиш душата и не плещиш.

      Просто след по-малко от три месеца след последната корекция, период пълен със скандали и недонесъл нищо смислено и съществено, повдигането на този въпрос (аз знам, че не ти си го повдигнал), ми стои леко странно.
      След толкова управленски откровени простотии и увеличено задлъжняване следващото най вероятно и логично нещо е отново даунгрейд.
      В най оптимистичния вариант - запазване.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
        Като го вдигнат ще разберем как са го обосновали

        Сещам се за няколко аргумента , но ако ги напиша ще трябва надълго и нашироко да ги обосновавам на Тома Неверници .

        нема вдигане ,че следващия заем требва по голяма комисионна и повече риск за западните търтей....
        П.П. днес нищо интересно ,да се надяваме ,че утре индексния ще раздвижи нещата ако не в Софикс, поне в Холдинг Варна и Зрънчо....
        Last edited by Монти; 19.03.2015, 16:54.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
          Като го вдигнат ще разберем как са го обосновали

          Сещам се за няколко аргумента , но ако ги напиша ще трябва надълго и нашироко да ги обосновавам на Тома Неверници .
          Знам, че ти няма да си изкривиш душата и не плещиш.

          Просто след по-малко от три месеца след последната корекция, период пълен със скандали и недонесъл нищо смислено и съществено, повдигането на този въпрос (аз знам, че не ти си го повдигнал), ми стои леко странно.

          Коментар


          • Като го вдигнат ще разберем как са го обосновали

            Сещам се за няколко аргумента , но ако ги напиша ще трябва надълго и нашироко да ги обосновавам на Тома Неверници .
            Last edited by vankel; 19.03.2015, 16:37.

            Коментар


            • юни 2014 - Агенцията за кредитен рейтинг Standard&Poor's понижи дългосрочния и краткосрочен кредитен рейтинг на България в чуждестранна и местна валута с една стъпка от 'BBB/A-2' на 'BBB-/A-3' със стабилна перспектива. ...

              дек 2014 - генцията за кредитен рейтинг Standard&Poor's понижи дългосрочния и краткосрочен кредитен рейтинг на България в чуждестранна и местна валута от 'BBB-/A-3' до ниво 'BB+/B', което е в категорията "боклук".
              Standard&Poor's предвижда възможност за последващо повишаване на кредитния рейтинг на България. Условие за това е ефективното противодействие на набелязаните от тях слабости на надзорната дейност в банковия сектор, повишаването на потенциала за икономически растеж, привличането на повече преки чуждестранни инвестиции в търгуемия сектор. Това би могло да стане и ако икономиката на България нараства по-бързо от очакванията на S&P, така че фискалната консолидация да се извърши по-бързо.

              vankel
              Мисля че скоро ще ни ревизират и рейтинга в инвестиционен .
              кое би се изтъкнало като мотив за едно такова действие. Иначе всички сме "за".

              Коментар


              • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                Това не е за оптимизма, щото ако е вярно-дълъг път има да минат...
                Точно за оптимизма е .
                Когато се запишат на ниска доходност ще ни обърнат внимание и на пазара .
                Мисля че скоро ще ни ревизират и рейтинга в инвестиционен .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
                  Не , оттам ще дойдат .
                  Това не е за оптимизма, щото ако е вярно-дълъг път има да минат...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение
                    Там ли избягаха парите от БФБ?
                    Не , оттам ще дойдат .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
                      Днес ще запишат новите еврооблигации .
                      Там ли избягаха парите от БФБ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                        Що така умрело днес? Нещо чакаме ли?
                        Днес ще запишат новите еврооблигации .

                        Коментар


                        • Що така умрело днес? Нещо чакаме ли?
                          М.... . ш..... ..й.о!

                          Коментар


                          • НАПРЕД БИКОВЕ!!!!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                              При едното има 1 сделка, а при другото са 6 ( засега) Това активна търговия ли е
                              Една сделка ама е една пета от оборота на БФБ до момента....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                казваш ,че няма търговия...
                                Ами виж какво става в Петрол и гагарин....
                                Не е препоръка...
                                При едното има 1 сделка, а при другото са 6 ( засега) Това активна търговия ли е

                                Коментар

                                Working...
                                X