IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
    Гърция е плюсче. ПФ нещата са ясни - няма да им вземат кинтите.
    абе, те уж нещата са ясни при ПФ, уж и за земята (АДЦИС-ите) всичко е решено, но докато нещата не получат ясна правна рамка известен риск винаги има

    черешеря и другите политици са най-силни в създаването на проблеми там където никой не очаква

    Коментар


    • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
      стига , де

      дай го малко по-скромно

      за 3 седмици основните акции на БФБ надебеляха с 15-20%, а ти през цялото това време пророкуваш за спадове

      верно, че сме остарели, но все пак помним какво си писал през последния месец
      Софикс е 6% нагоре само и то от последното дъно. А колко са купували на това дъно - съмнява ме да са много и съмнява ме това да са им целите покупки. А за тренда надолу си продължава. Ако преди 3 месеца човек е купил Софикс е още на минус. Преди 6 месеца е още на минус, преди една година е много на минус. За какви плюсове може да се говори, след като това са само плюсове от последното локално дъно. Много ясно че спада няма да е без корекции. Но това са корекции на спад.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
        освен отчетите до месец се очаква да се изяснят въпросите около гърция и пенсионните фондове в бг

        един очаква неприятни изненади - друг смята, че цените на акциите в момента са калкулирали тези неприятни изненади

        пазара ще отсъди - кой крив, кой прав
        Гърция е плюсче. ПФ нещата са ясни - няма да им вземат кинтите. Основната причина да мисля, че пазара ще е надолу са влошените резултати на компаниите, които водят до надцененост на пазара. И то доста сериозна - по мои сметки. Реално ако коефициентите предполагат 10-15% растеж на печалбите, а се получава над 10% спад дори и това ПЕ 15 където мисля все пак да взема пак да купувам е реално доста оптимистично.

        А не ме кефи да купувам надценени акции, защото потенциалната загуба от тях се засилва доста. А мен не ме кефи да губя.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
          Ми за има няма 15 години на пазара не ми се е случвало да очаквам спад пък да се е получил ръст
          стига , де

          дай го малко по-скромно

          за 3 седмици основните акции на БФБ надебеляха с 15-20%, а ти през цялото това време пророкуваш за спадове

          верно, че сме остарели, но все пак помним какво си писал през последния месец

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
            Ми за има няма 15 години на пазара не ми се е случвало да очаквам спад пък да се е получил ръст Случвало ми се е обратното.
            Еми наблюдавай тогава !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
              Ще почакам отчетите за първото тримесечие. Все ми се струва че от там могат да дойдат доста неприятни изненади. Пък то остана месец до тях само.
              освен отчетите до месец се очаква да се изяснят въпросите около гърция и пенсионните фондове в бг

              един очаква неприятни изненади - друг смята, че цените на акциите в момента са калкулирали тези неприятни изненади

              пазара ще отсъди - кой крив, кой прав

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                миналата седмица беше писал, че търси да си продаде акциите

                вчера писа, че повече няма да продава

                в близките дни е възможно да реши и да купува

                на равновесието му харесвам това, че е доста пластичен
                Яко!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от vankel Разгледай мнение
                  Малък си още , нямаш житейски опит
                  Ми за има няма 15 години на пазара не ми се е случвало да очаквам спад пък да се е получил ръст Случвало ми се е обратното.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 2012 Разгледай мнение
                    миналата седмица беше писал, че търси да си продаде акциите

                    вчера писа, че повече няма да продава

                    в близките дни е възможно да реши и да купува

                    на равновесието му харесвам това, че е доста пластичен
                    Ще почакам отчетите за първото тримесечие. Все ми се струва че от там могат да дойдат доста неприятни изненади. Пък то остана месец до тях само.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      Не ми се е случвало подобно нещо
                      Малък си още , нямаш житейски опит

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                        Ама за по-сигурно си стискаш хартийки
                        миналата седмица беше писал, че търси да си продаде акциите

                        вчера писа, че повече няма да продава

                        в близките дни е възможно да реши и да купува

                        на равновесието му харесвам това, че е доста пластичен

                        Коментар


                        • В тоя форум сме се събрали все комедийни актьори

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                            Ама за по-сигурно си стискаш хартийки
                            Е много ясно, не съм луд да смятам че винаги съм прав

                            Коментар


                            • Чакай сега, то 6% не е ръст.

                              От къде да ги знам тези вероятности.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                                Не ми се е случвало подобно нещо
                                Ама за по-сигурно си стискаш хартийки

                                Коментар

                                Working...
                                X