IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Здравейте и весели празници! Откакто ъпдейтнаха форума, е много по-трудно да се пише тук. Обаче не може да не отбележа, че тази година оборота на БФБ, даже без последните дни за декември, е 1160 млн. лв. Това е рекорден оборот, от 2013 г. Какъв сигнал е това?
    Мненията ми не са препоръки. Имам само една препоръка - не губете пари.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение
      Любимата ми елха


      [ATTACH=CONFIG]n4140163[/ATTACH]
      Ох на батко!
      Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

      Коментар


      • Любимата ми елха


        Click image for larger version

Name:	GCGU0MYXsAAV2Ni.jpg
Views:	1
Size:	68.4 КБ
ID:	4140163

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение

          Дали няма да падне от "въжето" ?
          А коледно рали???????Или традиционно НЕТ

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
            Консолидацията след пробива лично на мен ми прилича на ходене по въже

            Голяма графика

            Дали няма да падне от "въжето" ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение

              Please note that 25, 26, 27 December 2023 (Monday, Tuesday, Wednesday) 2023 and 1 January 2024 (Monday) are official holidays in Bulgaria. There will be no trading on BSE.

              The settlement of the trades concluded on 21 December, Thursday will be on 28 December, Thursday.

              The settlement of the trades concluded on 22 December, Friday will be on 29 December, Friday.

              The settlement of the trades concluded on 28 December, Thursday will be on 2 January, Tuesday.

              The settlement of the trades concluded on 29 December, Friday will be on 3 January, Wednesday.
              Grazie!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Плажът Разгледай мнение
                Борсата, как ще работи по празниците?
                И за Уолстрийт, ако знае някой?
                Хамериканците ще работят и събота и неделя
                Мнението ми не представлява съвет за покупко-продажба на акции, облигации и други видове ценни книжа

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Плажът Разгледай мнение
                  Борсата, как ще работи по празниците?
                  И за Уолстрийт, ако знае някой?
                  Please note that 25, 26, 27 December 2023 (Monday, Tuesday, Wednesday) 2023 and 1 January 2024 (Monday) are official holidays in Bulgaria. There will be no trading on BSE.

                  The settlement of the trades concluded on 21 December, Thursday will be on 28 December, Thursday.

                  The settlement of the trades concluded on 22 December, Friday will be on 29 December, Friday.

                  The settlement of the trades concluded on 28 December, Thursday will be on 2 January, Tuesday.

                  The settlement of the trades concluded on 29 December, Friday will be on 3 January, Wednesday.

                  Коментар


                  • Борсата, как ще работи по празниците?
                    И за Уолстрийт, ако знае някой?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                      Консолидацията след пробива лично на мен ми прилича на ходене по въже

                      Голяма графика

                      +1 Еврохолд доста обърква достоверността на четричките, но да видим ...

                      Коментар


                      • Консолидацията след пробива лично на мен ми прилича на ходене по въже

                        Голяма графика

                        Коментар


                        • Като няма къси , ще има много минувачи , сурикати и тн...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от dimi71 Разгледай мнение
                            Чета темата и виждам, че се делите на"бикове" и "мечки". Нито дума за такива като мен. Аз в момента съм "сурикат"- не купувам, не продавам, само се оглеждам
                            Тук винаги е имало мечки, бици и кибици. По мое скромно мнение през годините групата на последните е била най-голяма и затова пазарът ни е на тоя хал. Да не говорим, че истински мечки няма, защото няма къси.
                            Last edited by Спекулант79; 17.12.2023, 09:52.

                            Коментар


                            • Чета темата и виждам, че се делите на"бикове" и "мечки". Нито дума за такива като мен. Аз в момента съм "сурикат"- не купувам, не продавам, само се оглеждам

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ТодорЛ Разгледай мнение
                                Докато Шели е в него, все ще е така.
                                Дали?
                                Не знаеш колко кратка ще е радостта ти обаче

                                Коментар

                                Working...
                                X