IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
    с отдел "инспекторат"ли?

    АЙДЕ НЯМА НУЖДА!!!

    твоя "трол" е на печалба 15% от само две седмици назад, а ти плюеш ли плюеш групата на Химимпорт, вместо да си купиш и да направиш някой леФ

    така направи и преди време, плю, вместо да вземеш... и взе Петрол над три лева, разправяше, че средната ти е 4 и нещо, щото имаше и от над 5 лева...

    как точно не си на загуба, като само преди два месеца докупи на 1.40, а днес цената е 1 лев....

    с Петрол пътуваш надолу от 5 лева..... колко процента са това??
    то всичко хубаво, но навремето като ви пишех тук, че мече_цвете (монти) е мисирка повечето от вас я защитавахте

    трябваше ви 5-6 години за да разберете, че мисирката е въздух под налягане

    на мисирката пък 5-6 години не й стигнаха за да спре да повтаря все едни и същи грешки на борсата

    --- купуваше БАКБ на 12 лв и пишеше стотици постове как 25 лв. е най-малкото което очаква, а ацията отиде на 3 лв.

    --- купуваше ОЦК от 6 лв. и все осредняваше до 30 ст.

    --- след това мисирката си помисли, че на дойче бьорзе повече ще й върви и се прехвърли на комерцбанк ............... от 6 евро до 1 евро осредняваше и така и не разбра как се играе тази игра ................ разбира се, че това не ме изненада при положение, че веднъж й дадох на мисирката един цитат на английски, а мисирката ми отвърна, че не можела да чете на немски

    ---- миналата година по това време мисирката идваше да се смее в темата на ЦКБ и да казва как отчетите на ТИМ са нагласени и щели да фалират докато самата мисирка била акционерка в КТБ --- пишеше по целия форум колко стабилна банка е и даваше свобода на мечтите си ................ няколко месеца по-късно знаем какво се случи с КТБ

    --- за Петрол какво да кажа ............... всички знаете, че мисрката купува петрол от 6 лв. и така осреднява до левчето .................. но има още път надолу

    не знам дали е случайно или нарочно , но в повечето позиции на мисирката тясно се преплитат числата 6 и стигат до 1

    историята на мисирката продължава ............... ще я следим с интерес

    Коментар


    • Да не забравите да си пуснете btv в 23:00

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
        Монти, Монтииииии, стана за смях на целия форум!

        Ама то и такива трябва да има, че иначе няма с кой да се бъзикаме
        Софикс, не можеж да станеш за смях когато имаш различно мнение от тълпата...
        ПРи тази позиция тълпата има моето мнение на няколко месеца....а при тебе нещата са близо до параноя...даже не смееш да споделиш и какво си закусил сутринта а камо ли какво правиш на борсата...пълен смешник..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
          Човека хвали акцията от над 4 лв до колкото се сещам и все осреднява Яко се е набутал по тази позиция няма спор, а пък за всички нови играчи които са го послушали да не говорим и има наглостта да отрича и да казва че все печели

          Преди време ти беше дал много добро определение за него. Хваща някой къси движения на пазара много умело обаче има няколко падащи ками в които се набутва много здраво.

          Монти играта с Петрол можеше да стане ако Цецо Мустака не бяха го изкарали от играта. Той определено искаше да развие дружеството и да го шитне на някой руснак. Сега ни Мустак ни руснак та ако мислиш че някой от сегашните фирми има капацитета да направи нещо по темата си в голяма грешка

          Успех на всички играчи! Не е препоръка!
          Винаги, съм симпатизирал на акцията....но съм бил реалист и оценката ми е в момента под 2 лева...защото ми е донесла много печалби ...и вярвам че пак ще ми донесе ...при 100 милиона акции в момента се разцъкват близо 100К...
          Last edited by Монти; 04.04.2015, 11:41.

          Коментар


          • SoHoTE=inta53;1059795989]Ха добре дашла свате,- ама аз си го казах преди повече от две недели че мача е игран 09г., но не както се изказваха по значими Анализатори които визираха 2003 -5, да видим как ще завърши годината !!! Не ме слушаш -за да не черпиш [/QUOTE]

            Колко ти е прогнозата за Софикс за 2015?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
              Хайде стига сте се джавкали.
              Ето ви нещо по темата от Явор Спасов - http://www.benchmark.bg/analysis_item.php?id=449


              Ха добре дашла свате,- ама аз си го казах преди повече от две недели че мача е игран 09г., но не както се изказваха по значими Анализатори които визираха 2003 -5, да видим как ще завърши годината !!! Не ме слушаш -за да не черпиш

              Коментар


              • Хайде стига сте се джавкали.
                Ето ви нещо по темата от Явор Спасов - http://www.benchmark.bg/analysis_item.php?id=449

                Коментар


                • Монти, кой казваше, че Петрол имал фундамент? Това заблуждаване ли беше за си оправиш сметките или не?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    Kакто винаги точен и прецизен в математичен стил
                    Напълно съвпада с моето виждане за кадастрона. Не знам какво е удоволствието да държиш нещо, за което знаеш че е на път към рая (Имаме предвид небеизвестните психологически фази, изложени от Данте, както ги писахме вече някъде из форума)
                    А може би е някакъв адреналин подобно на наркоманията или на състоянието в естремните спортове ?!? Играчори, какво да ги правиш - играе им се )))
                    Вероятно в същия феномен се корени и желанието на играчите да наричат junk активите си (известни по нашенски като избушеняци) с евфемистичното "high yield", сякаш там има какъвто и да е yield, а още повече той да е high. Но важно е играта да върви, всичко е наред, стига както се казва, играчите да не достигнат състоянието познато като "наиграване".

                    Поздрави и успех


                    Няма препоръка
                    Custodite sortem vestram

                    Коментар


                    • Монти, Монтииииии, стана за смях на целия форум!

                      Ама то и такива трябва да има, че иначе няма с кой да се бъзикаме

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение
                        Акцията на Петрол наистина е интересна, но за жалост мисля на първо време предстоят още разочарования за инвестиралите в нея на тези нива. Има още доста път надолу според мен, за да може да се оправдае рискът за това, което може да се случи с фирмата.
                        Успех на всички

                        Нямам препоръка.
                        Kакто винаги точен и прецизен в математичен стил
                        Напълно съвпада с моето виждане за кадастрона. Не знам какво е удоволствието да държиш нещо, за което знаеш че е на път към рая (Имаме предвид небеизвестните психологически фази, изложени от Данте, както ги писахме вече някъде из форума)
                        А може би е някакъв адреналин подобно на наркоманията или на състоянието в естремните спортове ?!? Играчори, какво да ги правиш - играе им се )))
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                          Това, което казваш е грозно. Да хвалиш акцията и да продаваш на новобранците. Може ли такова нещо. Направо бие на пазарна манипулация. Следващият път как ще ти вярват хората? Много измекярско за някакви си 1100 лева оборот човек да става за кепазе. Батя би казал семкаджийска работа, а аз си мислех, че си крупен акционер.
                          Човека хвали акцията от над 4 лв до колкото се сещам и все осреднява Яко се е набутал по тази позиция няма спор, а пък за всички нови играчи които са го послушали да не говорим и има наглостта да отрича и да казва че все печели

                          Преди време ти беше дал много добро определение за него. Хваща някой къси движения на пазара много умело обаче има няколко падащи ками в които се набутва много здраво.

                          Монти играта с Петрол можеше да стане ако Цецо Мустака не бяха го изкарали от играта. Той определено искаше да развие дружеството и да го шитне на някой руснак. Сега ни Мустак ни руснак та ако мислиш че някой от сегашните фирми има капацитета да направи нещо по темата си в голяма грешка

                          Успех на всички играчи! Не е препоръка!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                            А купувачите на 3, 4 и 5 лв. дали не си чукат главите Пък може и да са радостни То по борсите всякакви има
                            Купувача е кооп юг.... и вярваха на Цветан Василев и неговата оценка от 5,6 а не на ник Монти....
                            ккато ти вярваш на ТИМ и Керезов а други на чичо ОГИ или Митанкин...трети на Бедо........

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
                              това не е вярно

                              а ти просто ревеше как "скоро" ще е над 2.20 и остана изненадан
                              кое не е вярно....
                              Че кампан и юг купуваха на 1,50 над 30К...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                                Това, което казваш е грозно. Да хвалиш акцията и да продаваш на новобранците. Може ли такова нещо. Направо бие на пазарна манипулация. Следващият път как ще ти вярват хората? Много измекярско за някакви си 1100 лева оборот човек да става за кепазе. Батя би казал семкаджийска работа, а аз си мислех, че си крупен акционер.

                                Не съм хвалил акцията.....само казвам че тази цена е нереална ..може би 30 стинки при фалит можеби би 3 лв.....иначе е
                                Грозно е .... но ние сме на борсата а не в детска градина....
                                може и да си прав....
                                само че аз купувам в ниското и продавам на високо плюс 10-20 % и никога не съм го крил..... не съм поемал ангажименти към никого ...
                                Не съм напуснал акцията от както при 3,7 казах че под 1,80-2 лв ще купувам....държа си на думата....и сега купувам.... по малко....

                                Коментар

                                Working...
                                X