IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    добре,
    При 1,5% лихва по депозитите,
    При доста високи цени на земята, подпрени изкуствено със субсидии,
    При падащи суровини и най-вече петрол,
    При супер високи нива на индексите в УСА и тук-там,
    При стапящо се население и опаковане на панелките в целуфан, което може да не помпа толкова търсенето на нови жилища,

    КОГА ДА ЧАКАМЕ СТАДОТО???

    прогнози?
    след 4 години.....

    Коментар


    • добре,
      При 1,5% лихва по депозитите,
      При доста високи цени на земята, подпрени изкуствено със субсидии,
      При падащи суровини и най-вече петрол,
      При супер високи нива на индексите в УСА и тук-там,
      При стапящо се население и опаковане на панелките в целуфан, което може да не помпа толкова търсенето на нови жилища,

      КОГА ДА ЧАКАМЕ СТАДОТО???

      прогнози?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        да бе и утре ли нема да бачкат.
        ей и после още 4дни - да вземем да си направим една наша и да си търгуваме, че направо...


        Откакто и двете платформи ги цъкам през телефона(Бенча и Елана) всеки ден хвърлям по око, като Батя Ей това технологиите голема работа, едвам се удържам да не търгувам - ама те това и целят ИП-тата де.

        Софикс ти дивидента от ХЕС-а за къде си го засилил тая година?
        Като се появи в платформата ще мисля къде да го набабаня

        Коментар


        • да бе и утре ли нема да бачкат.
          ей и после още 4дни - да вземем да си направим една наша и да си търгуваме, че направо...


          Откакто и двете платформи ги цъкам през телефона(Бенча и Елана) всеки ден хвърлям по око, като Батя Ей това технологиите голема работа, едвам се удържам да не търгувам - ама те това и целят ИП-тата де.

          Софикс ти дивидента от ХЕС-а за къде си го засилил тая година?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
            Да не забравяме, че идва време за дивиденти, а част от тези пари ще се вложат в акции
            Много празник,много нещо.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
              бюджета е на излишък
              заетостта с ръст и то извън летния сезон
              депозитите на рекордни нива
              лихвите и те на рекордно ниски нива

              Викам ей сега да излезнат една-две реклами по телевизията на Капман или Елана показваща ВФ с доходност две поредни години 10-15% и стадото ще наостри уши, година-две след това трябва да почне лудницата!!!! и ще настане такъв кеФФФ
              Да не забравяме, че идва време за дивиденти, а част от тези пари ще се вложат в акции

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                бюджета е на излишък
                заетостта с ръст и то извън летния сезон
                депозитите на рекордни нива
                лихвите и те на рекордно ниски нива

                Викам ей сега да излезнат една-две реклами по телевизията на Капман или Елана показваща ВФ с доходност две поредни години 10-15% и стадото ще наостри уши, година-две след това трябва да почне лудницата!!!! и ще настане такъв кеФФФ
                А мечките и утре ще отърват кожите..

                Коментар


                • бюджета е на излишък
                  заетостта с ръст и то извън летния сезон
                  депозитите на рекордни нива
                  лихвите и те на рекордно ниски нива

                  Викам ей сега да излезнат една-две реклами по телевизията на Капман или Елана показваща ВФ с доходност две поредни години 10-15% и стадото ще наостри уши, година-две след това трябва да почне лудницата!!!! и ще настане такъв кеФФФ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 8ball Разгледай мнение
                    с отдел "инспекторат"ли?

                    АЙДЕ НЯМА НУЖДА!!!

                    твоя "трол" е на печалба 15% от само две седмици назад, а ти плюеш ли плюеш групата на Химимпорт, вместо да си купиш и да направиш някой леФ

                    така направи и преди време, плю, вместо да вземеш... и взе Петрол над три лева, разправяше, че средната ти е 4 и нещо, щото имаше и от над 5 лева...

                    как точно не си на загуба, като само преди два месеца докупи на 1.40, а днес цената е 1 лев....

                    с Петрол пътуваш надолу от 5 лева..... колко процента са това??
                    то всичко хубаво, но навремето като ви пишех тук, че мече_цвете (монти) е мисирка повечето от вас я защитавахте

                    трябваше ви 5-6 години за да разберете, че мисирката е въздух под налягане

                    на мисирката пък 5-6 години не й стигнаха за да спре да повтаря все едни и същи грешки на борсата

                    --- купуваше БАКБ на 12 лв и пишеше стотици постове как 25 лв. е най-малкото което очаква, а ацията отиде на 3 лв.

                    --- купуваше ОЦК от 6 лв. и все осредняваше до 30 ст.

                    --- след това мисирката си помисли, че на дойче бьорзе повече ще й върви и се прехвърли на комерцбанк ............... от 6 евро до 1 евро осредняваше и така и не разбра как се играе тази игра ................ разбира се, че това не ме изненада при положение, че веднъж й дадох на мисирката един цитат на английски, а мисирката ми отвърна, че не можела да чете на немски

                    ---- миналата година по това време мисирката идваше да се смее в темата на ЦКБ и да казва как отчетите на ТИМ са нагласени и щели да фалират докато самата мисирка била акционерка в КТБ --- пишеше по целия форум колко стабилна банка е и даваше свобода на мечтите си ................ няколко месеца по-късно знаем какво се случи с КТБ

                    --- за Петрол какво да кажа ............... всички знаете, че мисрката купува петрол от 6 лв. и така осреднява до левчето .................. но има още път надолу

                    не знам дали е случайно или нарочно , но в повечето позиции на мисирката тясно се преплитат числата 6 и стигат до 1

                    историята на мисирката продължава ............... ще я следим с интерес

                    Коментар


                    • Да не забравите да си пуснете btv в 23:00

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                        Монти, Монтииииии, стана за смях на целия форум!

                        Ама то и такива трябва да има, че иначе няма с кой да се бъзикаме
                        Софикс, не можеж да станеш за смях когато имаш различно мнение от тълпата...
                        ПРи тази позиция тълпата има моето мнение на няколко месеца....а при тебе нещата са близо до параноя...даже не смееш да споделиш и какво си закусил сутринта а камо ли какво правиш на борсата...пълен смешник..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение
                          Човека хвали акцията от над 4 лв до колкото се сещам и все осреднява Яко се е набутал по тази позиция няма спор, а пък за всички нови играчи които са го послушали да не говорим и има наглостта да отрича и да казва че все печели

                          Преди време ти беше дал много добро определение за него. Хваща някой къси движения на пазара много умело обаче има няколко падащи ками в които се набутва много здраво.

                          Монти играта с Петрол можеше да стане ако Цецо Мустака не бяха го изкарали от играта. Той определено искаше да развие дружеството и да го шитне на някой руснак. Сега ни Мустак ни руснак та ако мислиш че някой от сегашните фирми има капацитета да направи нещо по темата си в голяма грешка

                          Успех на всички играчи! Не е препоръка!
                          Винаги, съм симпатизирал на акцията....но съм бил реалист и оценката ми е в момента под 2 лева...защото ми е донесла много печалби ...и вярвам че пак ще ми донесе ...при 100 милиона акции в момента се разцъкват близо 100К...
                          Last edited by Монти; 04.04.2015, 11:41.

                          Коментар


                          • SoHoTE=inta53;1059795989]Ха добре дашла свате,- ама аз си го казах преди повече от две недели че мача е игран 09г., но не както се изказваха по значими Анализатори които визираха 2003 -5, да видим как ще завърши годината !!! Не ме слушаш -за да не черпиш [/QUOTE]

                            Колко ти е прогнозата за Софикс за 2015?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от vale1 Разгледай мнение
                              Хайде стига сте се джавкали.
                              Ето ви нещо по темата от Явор Спасов - http://www.benchmark.bg/analysis_item.php?id=449


                              Ха добре дашла свате,- ама аз си го казах преди повече от две недели че мача е игран 09г., но не както се изказваха по значими Анализатори които визираха 2003 -5, да видим как ще завърши годината !!! Не ме слушаш -за да не черпиш

                              Коментар


                              • Хайде стига сте се джавкали.
                                Ето ви нещо по темата от Явор Спасов - http://www.benchmark.bg/analysis_item.php?id=449

                                Коментар

                                Working...
                                X