IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
    Еми рибаря е нервен, защото нацелва само греди
    По- скоро се забавлявам с рибешката ти личност

    Коментар


    • Еми рибаря е нервен, защото нацелва само греди

      Коментар


      • що се карате сега, нали идеята е да си помагаме... все на препирня и обиди отиват споровете в този форум

        Първоначално изпратено от 16.02.2023, 14:20 tony1975 Разгледай мнение
        Гледам си дъното на чашата от кафе, почесах се по лявото ухо и се изкашлях три пъти - струва ми се, че скоро трябва да тръгваме ...да видим

        Коментар


        • Лошо,че и от канала не избяга,както мислеше......
          Просто си един перфектен контра индикатор.
          Може би сега ти става ясно защо постоянно те питам за прогнозите ти

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
            Аз казах 600 а индекса падна до 602. Т.е. разлика 2 пункта. Ти прогнозира 700, нали? А сам сметни колко пункта е разликата Та на кой прогнозата е по-точна?
            Казал си ти ...Пинокио Гредоредов ! хаха
            Долуцитираното е казано на 612 от теб,за да познаеш "огромното" движение от 2% и пак не можа .В момента е 614.Едно,че не слезе под 600,едно и че изобщо не слезе ,а е над цената.Поредния гредоред

            Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
            Аз лично няма да съм изненадан ако индекса слезе под 600

            Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение
            Едно по едно,но ако SP500 мине над 4250 ,Софикс ще е с таргет 700 (върховете от 2017/18)
            ако знаеш какво е СП изобщо
            Last edited by petrg5s; 21.02.2023, 17:19.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

              Гредоред за 600....Поредния
              Наистина вече искам да направиш първата си точна прогноза
              Иначе не е интересно
              Аз казах 600 а индекса падна до 602. Т.е. разлика 2 пункта. Ти прогнозира 700, нали? А сам сметни колко пункта е разликата Та на кой прогнозата е по-точна?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                Гредоред за 600....Поредния
                Наистина вече искам да направиш първата си точна прогноза
                Иначе не е интересно
                Last edited by petrg5s; 21.02.2023, 10:18.

                Коментар


                • Ако си мислиш,че Софикс ще пада ,а твоите шитни като Фазерлес с 20% спред, ще се качват.....

                  И край на разговора слага този,който няма отговорите.Лесно е да ги кажеш,ако си наясно,а не гадаеш.

                  На 600 ли отиваме ,на 100 ема или на някакво друго ниво,което постфактум ще кажеш,че си казал,че там отиваме?
                  Last edited by petrg5s; 20.02.2023, 11:31.

                  Коментар


                  • Рибарче, отговарям ти за последно, защото не смятам да водя безсмислени спорове с теб.
                    Да, наистина съм 93% в акции, но единствената ми акция от SOFIX е BREF. Край на разговора

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                      бля бля
                      Просто искам да изясниш какво казваш ! Щом аз не те разбирам,представи си другите !

                      На 600 ли отиваме ,на 100 ема или на някакво друго ниво,което постфактум ще кажеш,че си казал,че там отиваме?

                      И защо ще се радваш ако паднем от този смешен канал,след като си 95% в акции? Нещо хептен логиката ти ми бяга

                      Коментар


                      • Рибарче, гледай си там елхите и не се занимавай с моите графики! Много ти са рехави знанията по ТА, а аз нямам време и желание да те уча.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Спекулант79 Разгледай мнение
                          Няма да е зле да проблем канала в посока надолу
                          Всеки ден си променяш вижданията
                          Последно до 600 ли ще ходи или до 100 ема ??? ...или до нещо друго,което постфактум ще отбележиш

                          Коментар


                          • Няма да е зле да пробием канала в посока надолу

                            Last edited by Спекулант79; 20.02.2023, 11:30.

                            Коментар


                            • Нов кандидат за Бийм пазара

                              https://docs.elmarkholding.eu/dw/ELM...ic-2023-bg.pdf
                              Last edited by tony1975; 19.02.2023, 07:20.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от petrg5s Разгледай мнение

                                Ама кой го казва това ???
                                Някъв анонимен объркан човечец,без грам ориентация къде се намира и на когото не му трябвали доказателства,а да прочете сайта БулевардБългария.ком !
                                Рибаря, ти имаш някакъв сериозен проблем с паметта.
                                Не помниш ли как Винету подскачаше около Путин да се хвали колко бързо строи Турски Поток?
                                Има доклад на ДАНС изпратен лично до него, който казва, че този проект обслужва САМО интереса на Путин.

                                Коментар

                                Working...
                                X