IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Българската икономика ще нарасне с 1,3% през 2015 г. Това заяви Милена Виденова, управител на "Кофас" в България по време на третата годишна конференция на компанията на тема "Управление на риска".

    Икономическото развитие на България ще бъде задвижено от вътрешното търсене и потреблението на домакинствата, обясни Виденова.

    "Българската икономика става все по-отворена през последните 10 години по отношение на износa. Експортната динамика остава стабилна", каза още Виденова. Тя добави, че износът към Европейския съюз и Турция расте, докато този към Русия намалява.

    България печели от по-ниските цени на продуктите, задвижени от спада на петрола. Ръстът на брутания вътреше продукт (БВП) на страната по прогнози на "Кофас", ще бъде съпроводена от по-висока безработица и инфлация, каза Виденова.

    Според анализаторите фалитите на компаниите намаляват с 23% на годишна база през 2014 г. но въпреки това остават 3,4 пъти по-високи от прегризаните нива.

    "Нулевите лихвени нива, приложени от много банки, се оказват недостатъчни за стимулиране на икономиката", каза още Виденова.

    Тя отбеляза като положителна тенденция по-голямото внимание, което се обръща на управлението на риска в съвременната среда. По думите й колкото повече се обръща внимание на това, толкова повече ще се увеличава конкретността на компаниите.

    Коментар


    • Боже господи - допъплиха пак по местата си и ПАК почнаха с арменският геноцид - някакъв кретен сега дрънка за Гладоморът и Холокостът... нищо, че това за геноцидът вече го ГЛАСУВАХА !!!!

      И ТИЯ КОЛОСАЛНИ ДЕБЕЛИ И ПРАЗНИ ПЛЯМПАЛА УПРАВЛЯВАТ ДЪРЖАВАТА ?!?!?








      БОЖЕ, СПАСИ БЪЛГАРИЯ....
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Днес ЕВЕНТУАЛНО ще гласуват промяната на законът за собствеността върху земицата... казвам"евентуално", защото това бе уж пръва точка от дневният ред, а още дори не са почнали обсъжданията по нея.
        Най-напред тръгнаха да разместват точките и да сложят за пръва тази за арменския геноцид - само процедурните предложения ги влачиха 40 минути... после за геноцидът дрънканици и глупостите на Местан, после ги фана мръзелът и се изнизаха всички - отидоха да пият кафе ли, да дрискат по кенефите ли, дявол ги знае.
        Аз за пръв път гледам парламентарно заседание - винаги съм подозирал, че държавата се управлява от мързеливи тъпаци, но такова чудовищно моткане не съм вярвал, че може да има... тия за какво са там, бе - само да си дръгнат анусите по цял ден - 20 минути дрънканици на тъпашко ниво, после два часа пъплене по кулоарите и плюскане? Измет !!!
        Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

        Коментар


        • люшкат ли ви хората от Израел . таше в тези ситуации нагоре надолу направо се обърка нале

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pepe1234 Разгледай мнение
            Абе не виждам някой да подскача от радост някъде из темите за отчетите... освен това сега са неконослидираните за тримесечието тъй, че няма кой знае какво според мен.
            Горанов смаца потенциала за ръст още по Нова година..
            Едно човече, една глупост, затри сума ти и печалби без нужда...

            Коментар


            • Абе не виждам някой да подскача от радост някъде из темите за отчетите... освен това сега са неконослидираните за тримесечието, тъй че няма кой знае какво според мен.
              Last edited by pepe1234; 24.04.2015, 11:05.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                Май ще е след отчетите... доказано БГ реотана е от най-бавно загряващите, а БФБ действа следварително
                До тогава ще спихне толкова, че като вдигне, ще е на сегашното място, но ще се води за ръст.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Ще има ли бой..бой..
                  Май ще е след отчетите... доказано БГ реотана е от най-бавно загряващите, а БФБ действа следварително

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Ще има ли бой..бой..
                    Ейййй Кироо, тъй го каза, все едно търгуваме със стотици милиони, а БФБ е NYSE.
                    Мнението има аналитичен характер и НЕ ПРЕДСТАВЛЯВА препоръка за ВЗИМАНЕ на инвестиционно решение!

                    Коментар


                    • каквото стане, все пак е петък - дан на майстора и общински празник !!!!

                      Коментар


                      • Ще има ли бой..бой..

                        Коментар


                        • Добро утро, спекуланти!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Gaki Разгледай мнение
                            Хм,вчера си позволих да кажа за тимаджийските позиции,че на утрешния ден може да се купи на по-изгодни цени и тенденцията се задълбочава.Е,изтриха ми поста,незнайно защо.Остава в сила приказката:"Кучетата си лаят,но керванът си върви".
                            Във всички тим позиции ще има дискаунт .

                            Коментар


                            • кво приказваш много ясно че ги вадим иначе за кво да я коментираме айде влизай и ти.


                              Първоначално изпратено от Niki Gabrov Разгледай мнение
                              Момчета толкова я коментирате БФБ, та да ви попитам поне по 500-1000$ на ден вадите ли от там.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
                                Тази седмица всеки ден беше така - къде 1000, къде 500 далара изваждах от портфейла....
                                пп Но съм тука, щото следващата се надам да е на обратно.....
                                Като падне нещо по-засукано и повече сме вадили

                                Коментар

                                Working...
                                X