IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
    Във всички тим позиции ще има дискаунт .
    Ташунко,идва време да настъпи твоя звезден миг.Но доколкото знам,ти се интересуваш преди всичко от CCB...E,няма да останеш измамен..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Ще има ли бой..бой..
      Кире,ти шегуваш ли се??Тоягата играе от няколко дни...Умора няма..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
        Батя, струва ми се, че грешиш в начина си на мислене. Прави ми впечатление, че когато пазарът върви в твоята посока всичко е ок, но когато върви в другата посока, то той не е рационален или не е наред. Само, че пазарът винаги е прав и няма по-силно нещо от пазара. Пазарът е нещо, към което всеки от нас трябва да се нагоди. А не обратното, не пазарът трябва да се нагоди към нашите желания.
        Е,какво толкова.Батя е известен с твърде елементарното си,еднопосочно мислене и твърда вяра...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
          То да не стане пръзалката бобслейска писта...
          Е то точна такива движения са полезни. За бързо премахване на ирационалната скъпотия на пазара

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
            О, напротив, да не кажа всичко, но почти всичко със завидна точност. Не ми се рови три години назад. Последно дори точкатата на обръщане на възходящото движение познах (справка Архитектов).
            Не ми се четат глупости. Смяташ ли да напишеш нещо сериозно?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
              То да не стане пръзалката бобслейска писта...

              Знаете важността на промяната на законът за земицата - аз още чакам тия свини в парламентът да благоволят поне да ЗАПОЧНАТ да разискват тоя крайно важен въпрос - бе пръва точка, а те още не са почнали - ТРИ ЧАСА се занимават с арменският геноцид и сега гласуват някаква декларация дума по дума, а подготвяният съвременен геноцид над БФБ, големи публични компании и милиони хора,осигуряващи се в ПФ явно няма значение... разбирате ли сега защо се готвя да изкарвам инвестиции от държавата? - Защото това е държава, управлявана от кретени, без връзка с действителността, без усет за важните въпроси - намъкнали се в парламента не да работят за държавното благо, а да вегетират и да плюскат като свине !!!
              Импе, обиждаш свинете с това сравнение. Дай нещо по-елементарно като амеба.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                Не съм забелязал нещо да си познал.
                О, напротив, да не кажа всичко, но почти всичко със завидна точност. Не ми се рови три години назад. Последно дори точкатата на обръщане на възходящото движение познах (справка Архитектов).

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                  Каубойското ни пазарче пак обърка посоката
                  Не ебава макро, не ебава евро - фундамент и излизане от криза.. има си своя логика и посока водена от гадулките, купили за по 10 ст. печалба
                  Като се напродават пак ще има каубойско юркане и борба за аск-а Мила, родна, БФБ картинка
                  Батя, струва ми се, че грешиш в начина си на мислене. Прави ми впечатление, че когато пазарът върви в твоята посока всичко е ок, но когато върви в другата посока, то той не е рационален или не е наред. Само, че пазарът винаги е прав и няма по-силно нещо от пазара. Пазарът е нещо, към което всеки от нас трябва да се нагоди. А не обратното, не пазарът трябва да се нагоди към нашите желания.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
                    Винаги е възможно. Макар, че от три години насам не си спомням да не съм познал нещо.
                    Не съм забелязал нещо да си познал.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение
                      С тези 3 пункта дето пада софикс пързалката ще се проточи до следващата зима на бавни обороти.
                      То да не стане пръзалката бобслейска писта...

                      Знаете важността на промяната на законът за земицата - аз още чакам тия свини в парламентът да благоволят поне да ЗАПОЧНАТ да разискват тоя крайно важен въпрос - бе пръва точка, а те още не са почнали - ТРИ ЧАСА се занимават с арменският геноцид и сега гласуват някаква декларация дума по дума, а подготвяният съвременен геноцид над БФБ, големи публични компании и милиони хора,осигуряващи се в ПФ явно няма значение... разбирате ли сега защо се готвя да изкарвам инвестиции от държавата? - Защото това е държава, управлявана от кретени, без връзка с действителността, без усет за важните въпроси - намъкнали се в парламента не да работят за държавното благо, а да вегетират и да плюскат като свине !!!
                      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                      Коментар


                      • Каубойското ни пазарче пак обърка посоката
                        Не ебава макро, не ебава евро - фундамент и излизане от криза.. има си своя логика и посока водена от гадулките, купили за по 10 ст. печалба
                        Като се напродават пак ще има каубойско юркане и борба за аск-а Мила, родна, БФБ картинка

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Гетофф ти спад ли прогнозираш, аз съм по скоро за търговия в коридора 480-520
                          Така предполагам, Кире. Поне така прогнозирах на 01.01.2015. Твоят сценарий също е възможен, ако мечият тренд се окаже кратък и намери дъно около 480.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                            Заблуждаваш се.
                            Винаги е възможно. Макар, че от три години насам не си спомням да не съм познал нещо.

                            Коментар


                            • С тези 3 пункта дето пада софикс пързалката ще се проточи до следващата зима на бавни обороти.

                              Коментар


                              • Здравейте! Всичко е нормално за петъчен ден, както виждам и пързалка си имаме. От другата седмица ли ще подкарваме мечетата?

                                Коментар

                                Working...
                                X