IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Май всички ъпъри днес са много изнервени... Ще гърмят репа та пушек ше се вдига.
    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

      мъчат се да направят перпентум мобиле.....
      Купуват най отдолу ,продават най отгоре...... и с последните бройки свалят цената ...с много...
      Ами маджовците те статисти ли са?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
        Продавачите са ясни ,ами купувачите какъв го дирят на пирамидата или те са едни и същи?

        мъчат се да направят перпентум мобиле.....
        Купуват най отдолу ,продават най отгоре...... и с последните бройки свалят цената ...с много...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
          До края на месеца бях предсказал на боб ..
          ЗХБГ 40 ст.
          ХИМ обик - 1,70
          и ССВ -лефче...
          За сега само при ССВ имма провал....но пък има още три дни....
          Става въпрос за ХИМ обик...това е за тримата малоумника с постовете под мен.....
          Продавачите са ясни ,ами купувачите какъв го дирят на пирамидата или те са едни и същи?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            До края на месеца бях предсказал на боб ..
            ЗХБГ 40 ст.
            ХИМ обик - 1,70
            и ССВ -лефче...
            За сега само при ССВ имма провал....но пък има още три дни....
            Става въпрос за ХИМ обик...това е за тримата малоумника с постовете под мен.....
            сериозно, поне те научиха на нещо...

            Коментар


            • До края на месеца бях предсказал на боб ..
              ЗХБГ 40 ст.
              ХИМ обик - 1,70
              и ССВ -лефче...
              За сега само при ССВ имма провал....но пък има още три дни....
              Става въпрос за ХИМ обик...това е за тримата малоумника с постовете под мен.....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                Спекулата ще е основанта игра ,на БФБ поне още една година...
                къде дивидент ,къде падащи ножове...
                Енемонката е акция която може да се изкара някой лев ,като се купува на 36ст....
                което направих...
                Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                нашата борса плаче за волантилностг ,че даже и чистите акции имат своя ден...
                Най малко ще се появи в някой момент скока на умрялата котка....
                Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                В момента акциуята /енемонка обик. се крепи от мажоритара/ ,енемонка прив. е на свободно падане....въпреки опита с 150 бройки за задържане на цената...
                Ако устиска мажоритара.....ще устиска и прив..
                Не е препоръка...
                както винаги някой който неее в час почва да задава въпроси ,да се се прави на велик и да дава оценки на личноста на другите без да гледа темата на разговора и без да направи оценка на собственото си невежество.....
                после стават двама ,трима ,тълпа и се пишат за обществено мнение....накрая правят съд и обвиняват другите че са цървули ,тъпаци и невежи...
                Някой познаха ли се...

                Коментар


                • Пълен цървул е тва...

                  Писа преди време, че купил Хим на 2.20 примерно...
                  Само че говорел за Хим привилегировани... И пак така - три дена мъка и скръб за окото..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Монти
                    И хайрсъзов е тук....и той ги разбира хим прив. абе след дълго обяснение....
                    Абе сладури ..
                    явно и друг път си се изказвал по подобен начин, то ти май така си говориш...
                    М.... . ш..... ..й.о!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти
                      А ти направи 18 поста с един тъп въпрос.....и понеже си нагъл и продължаваш....да показваш невежество....с надеждата да си кажа ,понеже срещу мен има дърво по умния остъпва.....
                      отстъпвай, осра форума и сега отстъпваш...
                      енемонката била 38 стинки...

                      енемонките са две - уточнявай за какво говориш, ще докараш инфаркт на някого...
                      М.... . ш..... ..й.о!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                        Ама ,ако завиваш наляво ,не питаш защо не даваш десен мигач......а да ти питаш и то два пъти ме пита.....
                        аз нищо не те питам, няма какво да науча от теб, показах ти, че цената не е тази, по позицията за която говориш, така и излезе... ти говориш за друга, без да се знае за това...
                        М.... . ш..... ..й.о!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          А защо трябва да уточнявам ако всеки знае ,че има обикн. и прив....
                          ти какво искаш, да си пускаме писмена молба, да уточняваш за коя позиция говориш ли... то да не ти е чиновническата служба, да вадиш душицата на хорицата и да ги връщаш за щяло и нещяло ...
                          Щом има две позиции с едно общо име, уточнавяш и това е, какво има да забъркваш кофи с лай.а!
                          Last edited by stabwound; 27.04.2015, 12:57.
                          М.... . ш..... ..й.о!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                            То всеки знае , че колата има ляв и десен мигач, това кара ли те, да не се чувстваш длъжен, да ги включваш по завоите??? Радвам се, че не си ми колега...
                            Заради такива мърляви характери стават белите...

                            Ама ,ако завиваш наляво ,не питаш защо не даваш десен мигач......а да ти питаш и то два пъти ме пита.....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                              А защо трябва да уточнявам ако всеки знае ,че има обикн. и прив....
                              То всеки знае , че колата има ляв и десен мигач, това кара ли те, да не се чувстваш длъжен, да ги включваш по завоите??? Радвам се, че не си ми колега...
                              Заради такива мърляви характери стават белите...
                              М.... . ш..... ..й.о!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от stabwound Разгледай мнение
                                Всъщност всеки знае, че има и привилегировани и обикновени при Хим, в случая и при Енемона, само че е добре, да уточняваш за какво говориш, щото едни лай.а големи забъркваш така... Добре, че не работиш в ядрена централа...
                                А защо трябва да уточнявам ако всеки знае ,че има обикн. и прив....

                                Коментар

                                Working...
                                X