IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
    Бях решил да си пия биричката и да не се занимавам с глупости, но когато прочета някоя глупост не мога да се сдържам.
    Много хора не си дават сметка, че едно нещо за да се случи (особено пък на финансовите пазари) някой трябва да го предизвика. Та кой и от какъв зор да разпродава и да сваля цените Нали не мислите че стотината спекуланти тук, които си прехвърляме едни и същи акции можем да сринем цените? Пък дори и да можем, защо да го правим А както се видя и разпродажбите от месец май не оказаха голямо влияние на пазара. Та такива мисли ми се въртят в главата.

    Айде наздраве на всички!

    Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.
    Ами причините винаги са били едни и същи - страх и алчност. Страх да не би някой да продаде преди теб в момент на паника (ако такъв настъпи) и алчност - в случая - да продадеш, за да купиш по-евтино. Търпимостта и резистентността на БФБ също си имат граници. Надявам се никой да не се заблуждава в обратното. Трябва обаче да бъда честен и да кажа, че БФБ реагира много смело на някой доста негативни събития около нас. Така, че с право сме там, където сме - в центъра на терена.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
      Аз съм гомям оптимист, но не толкова за пазара а за личният си портфейл. Пълно е с подценени активи. Тези дни си мисля, че трябва да съм доста некадърен за да не направя 30 процента доходност за 2015 година. За сега изоставам доста, но втората половина на годината ще бъде много добра за мен.
      И на какви нива според теб трябва да е SOFIX в края на 2015г., за да направиш 30%?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
        Ти смяташ, че навън като се срутят пазарите, БФБ-то ще расте или ще остане на същите нива ли
        Защо си мислиш, че пазарите отвън ще се срутят ??? Защото гърция ще спре да плаща ли?, Че тя и преди е плащала по-малко от това което е изяждала. Следователно - за пазарите фалита на гърция може да бъде и добра новина - няма вече да се губят пари в кацата без дъно
        Last edited by padre Bonaventura; 02.07.2015, 00:58.

        Коментар


        • Бях решил да си пия биричката и да не се занимавам с глупости, но когато прочета някоя глупост не мога да се сдържам.
          Много хора не си дават сметка, че едно нещо за да се случи (особено пък на финансовите пазари) някой трябва да го предизвика. Та кой и от какъв зор да разпродава и да сваля цените Нали не мислите че стотината спекуланти тук, които си прехвърляме едни и същи акции можем да сринем цените? Пък дори и да можем, защо да го правим А както се видя и разпродажбите от месец май не оказаха голямо влияние на пазара. Та такива мисли ми се въртят в главата.

          Айде наздраве на всички!

          Мнението ми не е препоръка за вземане на инвестиционно решение.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
            От днес вече тръгваме официално и към Еврозоната, ако има още неразбрали.
            Няма къде да мърда и приватизацията на БФБ, за която предполагам ще се заговори най-
            късно на есен.
            Знаеш ли при какъв курс ще стане обмяната,щото се носят разни слухове?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ghettoff Разгледай мнение
              Те и през есента на 2007 г. много хора така си мислеха. И сгрешиха.
              Тогава нещата бяха други, но както и да е.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                Точно това си мисля, но може и да греша
                Те и през есента на 2007 г. много хора така си мислеха. И сгрешиха.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                  Ти смяташ, че навън като се срутят пазарите, БФБ-то ще расте или ще остане на същите нива ли
                  Точно това си мисля, но може и да греша

                  Коментар


                  • От днес вече тръгваме официално и към Еврозоната, ако има още неразбрали.
                    Няма къде да мърда и приватизацията на БФБ, за която предполагам ще се заговори най-късно на есен.
                    Bulls on BSE

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от No money, no credit Разгледай мнение
                      Е тогава пък целия свят ще губи ние ли ще печелим? няма логика! Пазара е мъртвец, не заради ПФ и ДФ, а заради управлението му! Тук вина носят БФБ, КФН, емитенти и т.н.
                      Какво му е на пазара и платформата? Едни и същи са 10 г. в които видяхме както и свръх разхищение така и свръх прибиране на пари, какво е виновна платформата.
                      Bulls on BSE

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                        Хубаво е да има корави играчи, като Батя и dddd. Верно едва я има дузина като тях.

                        Има неща са които са неминуеми - като например, че ПФ и ДФ ТРЯБВА да правят доходност, изпуснаха първите 6 месеца. Вече няма високи лихви от депозити и облигации, навън не знам докога ще се представят горе-долу добре - по някое време ще почнат да губят от външните си инвестиции - които са си национално предателство откъдето и да го погледне човек български ПФ да изнасят пазаи за инвестиции в чужбина, при липса на каквито и да било на БФБ.

                        Но рано или късно ще трябва да разчитат на БФБ акции за да имат доходност, просто ще отанат без избор, особено като почнаат да гуябт от инвестициите си в чужбина
                        Е тогава пък целия свят ще губи ние ли ще печелим? няма логика! Пазара е мъртвец, не заради ПФ и ДФ, а заради управлението му! Тук вина носят БФБ, КФН, емитенти и т.н.
                        Мнението не е препоръка за сделки с ценни книжа.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение
                          Ти смяташ, че навън като се срутят пазарите, БФБ-то ще расте или ще остане на същите нива ли
                          Смятам да.
                          Bulls on BSE

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                            Но рано или късно ще трябва да разчитат на БФБ акции за да имат доходност, просто ще отанат без избор, особено като почнаат да гуябт от инвестициите си в чужбина
                            Ти смяташ, че навън като се срутят пазарите, БФБ-то ще расте или ще остане на същите нива ли
                            Пътека се прави камък по камък!

                            Коментар


                            • Хубаво е да има корави играчи, като Батя и dddd. Верно едва я има дузина като тях.

                              Има неща са които са неминуеми - като например, че ПФ и ДФ ТРЯБВА да правят доходност, изпуснаха първите 6 месеца. Вече няма високи лихви от депозити и облигации, навън не знам докога ще се представят горе-долу добре - по някое време ще почнат да губят от външните си инвестиции - които са си национално предателство откъдето и да го погледне човек български ПФ да изнасят пазаи за инвестиции в чужбина, при липса на каквито и да било на БФБ.

                              Но рано или късно ще трябва да разчитат на БФБ акции за да имат доходност, просто ще отанат без избор, особено като почнаат да гуябт от инвестициите си в чужбина
                              Bulls on BSE

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                                Дали не е време търпението ни да се възнагради..
                                Аз съм гомям оптимист, но не толкова за пазара а за личният си портфейл. Пълно е с подценени активи. Тези дни си мисля, че трябва да съм доста некадърен за да не направя 30 процента доходност за 2015 година. За сега изоставам доста, но втората половина на годината ще бъде много добра за мен.

                                Коментар

                                Working...
                                X