IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
    Горе-долу и аз това гледах вчера..... нещата отиват натам

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Marie-Sophie Germain Разгледай мнение
      Сравнително скоро и тази база вече се отмества на 700
      Както оная, дето се отмести от 2000 ли?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от kubrat Разгледай мнение

        Тц, предният път отне 5 години от 600 до 600
        Сравнително скоро и тази база вече се отмества на 700

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
          Браво, благодаря ти! Казвам го без капка ирония! Това е нещо много градивно за мен!
          Пътека се прави камък по камък!

          Коментар


          • Коментар


            • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

              Предния път е отнело 2 години от 600 до 1000
              Тц, предният път отне 5 години от 600 до 600

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                Ще видим ли Софикс 1000 догодина, колеги?
                ...ще трябва задължително да го делистнат,иначе няма как
                Last edited by RUBLA; 05.12.2021, 13:30. Причина: Спазвайте добрия тон!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                  Ще видим ли Софикс 1000 догодина, колеги?
                  Предния път е отнело 2 години от 600 до 1000

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mapadona Разгледай мнение
                    Ще видим ли Софикс 1000 догодина, колеги?
                    Да, при 3.20 лева за 1 евро.

                    Коментар


                    • Ще видим ли Софикс 1000 догодина, колеги?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Up sofix up2000 Разгледай мнение
                        Бай Греъме, бе то и аз от едно време най-болно ми е да продавам акции купени на дъно, щото никога не знаеш с колко ще се минеш, като уточнявам , че и аз с моите скромни инвестиции съм оплаквал сума ти позиции. "Как боли", както Азиз пее....ти си го стискал до 500% чиста кирия и продадеш то надене още толкова. Но да сме живи и здрави.
                        Сантимента към акции много често е пагубен.Затова вече се стремя да не се привързвам
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Up sofix up2000 Разгледай мнение

                          Друг важен урок от 2006-7 е, че на всяка добра акция ще и дойде времето.
                          Мисля, че идат ония благи години дето им се точихме от 2009та.
                          Но нека първо минем рубеж 1000.......после още малко и така към... 2000
                          Не се назлъндийсвайте - дори ГРОБ се омете....100 и кусур милиарда пара у банките....пречки и оправдания няма!

                          Бай Греъме, бе то и аз от едно време най-болно ми е да продавам акции купени на дъно, щото никога не знаеш с колко ще се минеш, като уточнявам , че и аз с моите скромни инвестиции съм оплаквал сума ти позиции. "Как боли", както Азиз пее....ти си го стискал до 500% чиста кирия и продадеш то надене още толкова. Но да сме живи и здрави.
                          Море чакахте 14 години да изгрее от Запад след 2007-а, какво че сега ще чакате още толкова след поредното зануляване

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение

                            Затова уточних, че не съм голям инвеститор като вас.И че сумата за мен е сериозна. Просто изказвам мнение,И ние дребните имаме право да инвестираме и да изказваме мнение .... или не? Още съм оптимист, но вече съм по осторожен така да се каже..... Ако има ценз за сума за писане и изказване на мнение.....може да ме изтрият...
                            Друг важен урок от 2006-7 е, че на всяка добра акция ще и дойде времето.
                            Мисля, че идат ония благи години дето им се точихме от 2009та.
                            Но нека първо минем рубеж 1000.......после още малко и така към... 2000
                            Не се назлъндийсвайте - дори ГРОБ се омете....100 и кусур милиарда пара у банките....пречки и оправдания няма!

                            Бай Греъме, бе то и аз от едно време най-болно ми е да продавам акции купени на дъно, щото никога не знаеш с колко ще се минеш, като уточнявам , че и аз с моите скромни инвестиции съм оплаквал сума ти позиции. "Как боли", както Азиз пее....ти си го стискал до 500% чиста кирия и продадеш то надене още толкова. Но да сме живи и здрави.
                            Last edited by Up sofix up2000; 04.12.2021, 00:55.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Yori Разгледай мнение

                              Още е 3-то число, луд месец ще е
                              Йорка, по-ти тива да си леко недоверчив. Но и така е добре
                              http://www.youtube.com/watch?v=9-mDA1vRHOA&feature=related

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Още няколко такива дни до края на годината си пожелавам
                                Още е 3-то число, луд месец ще е

                                Коментар

                                Working...
                                X