IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
    На бате Тони му мирише на евтини акции утрИ.
    Само утре ли......?

    Коментар


    • Я съм, баце, подготвен

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        На бате Тони му мирише на евтини акции утрИ.
        А дано .Чул те господ !!

        Коментар


        • На бате Тони му мирише на евтини акции утрИ.

          Коментар


          • Оборотът на БФБ може да пада с 2/3, но Бикът се радва на голям интерес







            Коментар


            • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
              другата седмица ти си на ход ................... покажи каква истинска мечка си и започни да продаваш...
              Ти не разбра ли че нито съм мечка нито бик.Аз съм реалист бе мен.Аки искаш пусни си твоите артии ще ги купя .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                За кой е добра новината.......
                За теб не е ли добра
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  Търговията днес показва че бичетата наистина са много зле.За нищо не стават .
                  другата седмица ти си на ход ................... покажи каква истинска мечка си и започни да продаваш...
                  fuск the bеаr - give me the bееr

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                    Много добра новина, че няма да се допусне банкова паника, а такава става само ако се допусне.

                    За кой е добра новината.......

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      "Блумбърг": ЕЦБ може да предостави финансова помощ на България



                      Европейската централна банка (ЕЦБ) е готова да отпусне помощ на България, както и да подпомогне други държави в региона, за да предотврати негативни последствия върху банковите им системи от гръцката криза, съобщава "Блумбърг", позовавайки се на информирани източници, пожелали анонимност.

                      http://www.dnevnik.bg/biznes/2015/07...va_pomosht_na/

                      Много добра новина, че няма да се допусне банкова паника, а такава става само ако се допусне.
                      Bulls on BSE

                      Коментар


                      • "Блумбърг": ЕЦБ може да предостави финансова помощ на България



                        Европейската централна банка (ЕЦБ) е готова да отпусне помощ на България, както и да подпомогне други държави в региона, за да предотврати негативни последствия върху банковите им системи от гръцката криза, съобщава "Блумбърг", позовавайки се на информирани източници, пожелали анонимност.

                        http://www.dnevnik.bg/biznes/2015/07...va_pomosht_na/

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                          само дето при елана ликвидацията е на максимална цена а колко е при другите
                          Колка да е максимална!?

                          Провери си ...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от intint Разгледай мнение
                            по скоро ти си изнервен
                            поне си имаш надежди
                            На мен пък ти ми изглеждаш изнервен и няколко пича от темата за АТЕРА - само да им кажеш дума и откачат
                            Bulls on BSE

                            Коментар


                            • по скоро ти си изнервен
                              поне си имаш надежди
                              Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                              Нещо много изнервени ми се виждат инвестираните в "дивидентни акции". Уж всичко гарантирано и сигурно при тях, а все скачат като попарени някой като им каже нещо от живота.

                              Коментар


                              • Нещо много изнервени ми се виждат инвестираните в "дивидентни акции". Уж всичко гарантирано и сигурно при тях, а все скачат като попарени някой като им каже нещо от живота.
                                Bulls on BSE

                                Коментар

                                Working...
                                X