IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
    А на бичетата какво им се втвърдява...?
    На бичетата им изникват нови рога
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Май така стоят нещата и както обикновено се случва - започне ли ралито на избушеняците, на меченцата им омекват краченцата
      А на бичетата какво им се втвърдява...?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
        Май така стоят нещата и както обикновено се случва - започне ли ралито на избушеняците, на меченцата им омекват краченцата

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
          Младежо празните приказки са за теб.Аз достатъчно съм спечелил и печеля и сега .
          От какво печелиш, да си показваш егото или реално пари печелиш от борсова търговия???
          Нещо си раздвоен ..и приказките ти са празни, щото явно печелиш .хахаха от КАКВО ОБАЧЕ???

          Коментар


          • Пичелиш да .по 4 лефа на мнение с монтиту.ама монтиту нещо изчезна и и сега е 4 лефа на минус.мухахаааааа

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
              Мечетата ги чака голЕм
              Май така стоят нещата и както обикновено се случва - започне ли ралито на избушеняците, на меченцата им омекват краченцата
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Българей Разгледай мнение
                Ха,ами ти какъв си да не си спечелил нещо от тука последните 7 години...??? Айде, да те видим следващите 7 години, тогава ела пак да пишеш?
                Смешно е в този мащаб да изпадаш в такива крайности.. но нищо... явно празните приказки за Вас са нещо добро.. аххах
                Младежо празните приказки са за теб.Аз достатъчно съм спечелил и печеля и сега .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  Polax за тоя който говориш не може да ми е компания.Той само ме забавлява.Смея се от сърце с него щото ще се пръсне от яд и злоба че е лузър.
                  Ха,ами ти какъв си да не си спечелил нещо от тука последните 7 години...??? Айде, да те видим следващите 7 години, тогава ела пак да пишеш?
                  Смешно е в този мащаб да изпадаш в такива крайности.. но нищо... явно празните приказки за Вас са нещо добро.. аххах

                  Коментар


                  • Polax за тоя който говориш не може да ми е компания.Той само ме забавлява.Смея се от сърце с него щото ще се пръсне от яд и злоба че е лузър.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      Време е!
                      Хип , хип ...урааа
                      Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

                      Коментар


                      • Ха, кога ще дойде това време..... след още няколко десни правителства ли ???
                        Нищо чудно.... вече 7 години, компаниите листнати на тази борса са с падащи цени....
                        Тази история, няма да я подмине никой ..камо ли инвеститори... !!!

                        Просто е Путин + Гърция, е голям проблем за целият регион.. А в днешни дни, не стават така нещата... ще гледаме..
                        Last edited by Българей; 20.07.2015, 13:48.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                          Тренда е изчерпан тотално - видно е по слабите обороти. Вече трудно и 100 хил лв. става.
                          Няма койт да купува дивидентните акции - те порастнаха много последните години, съответно вече виждаме изчерпване на потенцияла - следва спад при увеличен обем,.
                          Дивидентните ги делят от другите, така ли? Не ги искат... Не мисля.

                          Всичко ще скача, като му дойде момента.
                          М.... . ш..... ..й.о!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                            Ще друсаме ли крушата?
                            Не падна ли вече това дърво.То голямо друсане я друсаш от една година насам.

                            Коментар


                            • Мечетата ги чака голЕм
                              Last edited by chronos; 20.07.2015, 12:17.

                              Коментар


                              • Ще друсаме ли крушата?

                                Коментар

                                Working...
                                X