IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Ха, кога ще дойде това време..... след още няколко десни правителства ли ???
    Нищо чудно.... вече 7 години, компаниите листнати на тази борса са с падащи цени....
    Тази история, няма да я подмине никой ..камо ли инвеститори... !!!

    Просто е Путин + Гърция, е голям проблем за целият регион.. А в днешни дни, не стават така нещата... ще гледаме..
    Last edited by Българей; 20.07.2015, 13:48.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
      Тренда е изчерпан тотално - видно е по слабите обороти. Вече трудно и 100 хил лв. става.
      Няма койт да купува дивидентните акции - те порастнаха много последните години, съответно вече виждаме изчерпване на потенцияла - следва спад при увеличен обем,.
      Дивидентните ги делят от другите, така ли? Не ги искат... Не мисля.

      Всичко ще скача, като му дойде момента.
      М.... . ш..... ..й.о!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
        Ще друсаме ли крушата?
        Не падна ли вече това дърво.То голямо друсане я друсаш от една година насам.

        Коментар


        • Мечетата ги чака голЕм
          Last edited by chronos; 20.07.2015, 12:17.

          Коментар


          • Ще друсаме ли крушата?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
              Тренда е изчерпан тотално - видно е по слабите обороти. Вече трудно и 100 хил лв. става.
              Няма койт да купува дивидентните акции - те порастнаха много последните години, съответно вече виждаме изчерпване на потенцияла - следва спад при увеличен обем,.
              Кой тренд?
              М.... . ш..... ..й.о!

              Коментар


              • А, след отваряне на банките в Гърция, идните седмици и месеци може да видим миграция на някой друг милиард към банковата ни система. Какво ще ги правим е друга тема.
                Bulls on BSE

                Коментар


                • Тренда е изчерпан тотално - видно е по слабите обороти. Вече трудно и 100 хил лв. става.
                  Няма койт да купува дивидентните акции - те порастнаха много последните години, съответно вече виждаме изчерпване на потенцияла - следва спад при увеличен обем,.
                  Bulls on BSE

                  Коментар


                  • тони, това "+1" какво означава???

                    Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                    +1
                    fuск the bеаr - give me the bееr

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от SOFIX Разгледай мнение
                      Току-що я направих

                      Графиката не е препоръка за търговия.

                      +1

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                        ми чети темите в които пише Тони и се смей, като смяташ, че има нещо смешно, няма да ти помагам, че и аз ще стана смешен.
                        ПС: Няма го Ташунко и си нямаш компания та си метнал стойностните форумци....
                        http://www.investor.bg/forum/search....archid=4155280

                        вече разбрах защо до сега не съм те забелязъл и защо много толкова харесваш тонито

                        с една дума ................ трагикомедия
                        fuск the bеаr - give me the bееr

                        Коментар


                        • Току-що я направих

                          Графиката не е препоръка за търговия.

                          Attached Files

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                            я посочи някое за да се посмеем още малко
                            ми чети темите в които пише Тони и се смей, като смяташ, че има нещо смешно, няма да ти помагам, че и аз ще стана смешен.
                            ПС: Няма го Ташунко и си нямаш компания та си метнал стойностните форумци....

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                              Мненията на Тони, които съм чел са доста по-стойностни....
                              я посочи някое за да се посмеем още малко
                              fuск the bеаr - give me the bееr

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polki Разгледай мнение
                                направо се оттегли от форума за да не се налага да четем мнения на индивиди с първобитни разбирания по тематиката
                                теб пък кой те кара да четеш има си игнор.
                                Мненията на Тони, които съм чел са доста по-стойностни от твойте заяждания....

                                Коментар

                                Working...
                                X