IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
    Какъв е проблема с двете ми имена и как това е някакъв аргумент в спор?
    Твоите имена са поне 20. Но това е нормална практика за всяко НПО /ц/. Аз лично нямам никакъв проблем с теб. Ако искаш запиши се с още 20 имена. Не пречиш.
    Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
      Хим е паднал от 2,4 до 1,50 в проценти е над 40%...
      Прогнозата ми е Софикс 430 , ХИМ 1,30-1,35 5, ССВ-80-85 ст.....Холдинг Варна 16-17 лв ,ЗХБГ -.0,3-0,33 лв...
      И ги наближаваме....холдинг Варна даже ги направи......
      Не е препоръка....
      Аз също съм накупил на по-високи цени и въпреки всичко приветствам "срива" на акциите защото имам възможност да купувам още по-евтино.
      Мнението ми не е препоръка за покупка или продажба на ценни книжа

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
        Казал го хърдел за щърбел .....
        Само че Фактс стой с това име вече 10 години а ти си един еднодневен политически спапер..
        Нямаш ли почивка като бот....че ми писна да пиша едно и също....
        Какъв е проблема с двете ми имена и как това е някакъв аргумент в спор?
        Половината форум са с две имена, трябва ли, да не спорят за нищо, защото имат две имена и накрая в безсилието си, опонента да каже: "ти имаш две имена - печеля.."
        Last edited by Manyface God"; 24.08.2015, 12:42.
        The strongest stand last.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
          Доказателства - аз виждам само един клевентик насреща.
          Работа ли ти е, да тълкуваш заради какво , кого и защо са ги затворили??

          Затвориха ги заради трола Форекс мастер, защото не знае граници..




          и?!?! какво от това...

          Хима се движи от 1.50 до 1.95 този февруари, ако не ти се чете какво ти пиша, не ми отговаряй --- писах за февруари, не писах колко е паднал.





          Сроковете къде са?? За коя година говориш??? 20202??? За ЦКБ други цени пееше преди два месеца... дай по-сериозно.. виж се само...
          Казал го хърдел за щърбел .....
          Само че Фактс стой с това име вече 10 години а ти си един еднодневен политически спапер..
          Нямаш ли почивка като бот....че ми писна да пиша едно и също....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
            Четири теми затвориха заради тебе и твойте клонинги в този форум ..
            Хим е паднал от 2,4 до 1,50 в проценти е над 40%...
            Прогнозата ми е Софикс 430 , ХИМ 1,30-1,35 5, ССВ-80-85 ст.....Холдинг Варна 16-17 лв ,ЗХБГ -.0,3-0,33 лв...
            И ги наближаваме....холдинг Варна даже ги направи......
            Не е препоръка....
            Монти , на работа ли си вече ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
              Четири теми затвориха заради тебе и твойте клонинги в този форум ..
              Хим е паднал от 2,4 до 1,50 в проценти е над 40%...
              Прогнозата ми е Софикс 430 , ХИМ 1,30-1,35 5, ССВ-80-85 ст.....Холдинг Варна 16-17 лв ,ЗХБГ -.0,3-0,33 лв...
              И ги наближаваме....холдинг Варна даже ги направи......
              Не е препоръка....
              Четири теми затвориха заради тебе и твойте клонинги в този форум ..
              Доказателства - аз виждам само един клевентик насреща.
              Работа ли ти е, да тълкуваш заради какво , кого и защо са ги затворили??

              Затвориха ги заради трола Форекс мастер, защото не знае граници..

              Хим е паднал от 2,4 до 1,50 в проценти е над 40%...

              и?!?! какво от това...

              Хима се движи от 1.50 до 1.95 този февруари, ако не ти се чете какво ти пиша, не ми отговаряй --- писах за февруари, не писах колко е паднал.



              Прогнозата ми е Софикс 430 , ХИМ 1,30-1,35 5, ССВ-80-85 ст.....Холдинг Варна 16-17 лв ,ЗХБГ -.0,3-0,33 лв...
              Сроковете къде са?? За коя година говориш??? 20202??? За ЦКБ други цени пееше преди два месеца... дай по-сериозно.. виж се само...
              The strongest stand last.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                Лъжа - февруари направих 25% от Химимпорт, а ти стоя и обяснява колко не е изгодно, да се правят печалби от Химимпорт. Така и не купи.



                Лъжа - навсякъде генерираш неуредици. Я в срока, а в цената.



                Лъжа - в Гагарин само писах в темата, ако искам, мога да купя и днес... за наритани, обърни се към огледалото си..



                Ти недей, да учиш акулата ,как да плува..
                Четири теми затвориха заради тебе и твойте клонинги в този форум ..
                Хим е паднал от 2,4 до 1,50 в проценти е над 40%...
                Прогнозата ми е Софикс 430 , ХИМ 1,30-1,35 5, ССВ-80-85 ст.....Холдинг Варна 16-17 лв ,ЗХБГ -.0,3-0,33 лв...
                И ги наближаваме....холдинг Варна даже ги направи......
                Не е препоръка....

                Коментар


                • ей така те искам

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                    аз съм вече с тебе другарче таше . имам парички от къси индексчета и лееекинко ще си купувам избушенячета . ай наздравичка
                    Успех!!

                    Коментар


                    • аз съм вече с тебе другарче таше . имам парички от къси индексчета и лееекинко ще си купувам избушенячета . ай наздравичка

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                        Нещо си се объркал.Америка не ми е родна държава.Ти какво стана нагълта ли се с вода на Форекса.
                        що бе . във форекса редко вика еврото надоле аз викам еврото нагоре . къде е сега еврото айде сполай ти . мухахаааааааааааааааааааааааааааааааааааа

                        Коментар


                        • айде сполай ти таше

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                            кажи какво става с твоята родина америка таше . защо фалира тази държава пълна с да не казвам какви орица
                            Нещо си се объркал.Америка не ми е родна държава.Ти какво стана нагълта ли се с вода на Форекса.

                            Коментар


                            • е карай сега . важното е че америка фалирга . а ние тука сме си свикнали на баят ляб и едра сол

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                                Не им обръщай внимание.Те ако бяха на печалба нямаше да са толкова злобни и да треперят при думата спад.
                                Дай боже всекиму...
                                The strongest stand last.

                                Коментар

                                Working...
                                X