IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
    Нали разправяш, че пазара падал, пък аз ти показвам, че от началото на годината няма сериозно изменение при водещи позиции
    Аз говоря за пазара като цяло не за отделна акция.Продължи ли падането и те ще се сурнат надолу.Бъди сигурен.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
      Е и ???
      Нали разправяш, че пазара падал, пък аз ти показвам, че от началото на годината няма сериозно изменение при водещи позиции

      Коментар


      • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
        Кое пада бе ташунко, че не виждам?
        ЦКБ-то не пада под левче, хима е над 1.50, Сенхл си е на 4 кинта, МЦХ на 5, монбата си е на около 8..
        Никоя от тези няма сериозен спад от началото на годината...единствено фармата, но там имаме доста сериозно влошаване на резултатите, както и атаката срещу донев..
        Е и ???

        Коментар


        • За незрящите днес Софикс вече е 462.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
            Крайно време е на някой младежи да им стане ясно че не е време за оптимизъм.Пазара пада и ще продължи да пада.Събирайте парици и като дойде времето купувайте а не само да ревете че борсата не ставала.
            Кое пада бе ташунко, че не виждам?
            ЦКБ-то не пада под левче, хима е над 1.50, Сенхл си е на 4 кинта, МЦХ на 5, монбата си е на около 8..
            Никоя от тези няма сериозен спад от началото на годината...единствено фармата, но там имаме доста сериозно влошаване на резултатите, както и атаката срещу донев..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
              Крайно време е на някой младежи да им стане ясно че не е време за оптимизъм.Пазара пада и ще продължи да пада.Събирайте парици и като дойде времето купувайте а не само да ревете че борсата не ставала.
              Както казваше едно време Споменъ ,до софикс 200 има много време ,ще има да купуват и ушите им да пращат.....
              Та т ова беше малко преувеличено ,но в момента почнаха да минават големи пакети ,което означава че някой търси излизане....Пакетите са за сега само от хубави компании.... а като стигне до шита...
              Оптимизма свърщши с Корп и Орешарски сега ни чака герберски номерца и бране на череши....

              Коментар


              • Крайно време е на някой младежи да им стане ясно че не е време за оптимизъм.Пазара пада и ще продължи да пада.Събирайте парици и като дойде времето купувайте а не само да ревете че борсата не ставала.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                  Аз също съм накупил на по-високи цени и въпреки всичко приветствам "срива" на акциите защото имам възможност да купувам още по-евтино.
                  +1

                  Коментар


                  • Моля спрете да пишете извън темата.
                    रादोस्त

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                      Четири теми затвориха заради тебе и твойте клонинги в този форум ..
                      Нале зарад тва е сложен тука тоа ...
                      Дума да не се каже в неправилната посока ...
                      Ходя по въже.Не ръкопляскайте, това е моят път.С костюм на клоун съм, да ми се смеете, когато падна

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                        Вижд..
                        НПО/лай.яни/, темата не е за осиране, това е основната тема тук, не се питайте пропагандни плоски тъпотии, колкото да се виждат думичките "окупация" и "венсеремос".
                        The strongest stand last.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                          Четири теми затвориха заради тебе и твойте клонинги в този форум ..
                          Виждаш ли как НПОц кротнаха след като изтриха темата за американската окупация на ЕС? Тва им бе най-големия зор....
                          Last edited by X_Y; 24.08.2015, 14:15.
                          Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                            Аз също съм накупил на по-високи цени и въпреки всичко приветствам "срива" на акциите защото имам възможност да купувам още по-евтино.
                            Чудесно. Значи нямаш нищо против софикс на 150, защото ще имаш възможност да купуваш още по-евтино?!...
                            Седерастите, сините талибани, соросоидите и НПО простетата са безочливо нагла зомбирана сган!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от MrSi Разгледай мнение
                              Аз също съм накупил на по-високи цени и въпреки всичко приветствам "срива" на акциите защото имам възможност да купувам още по-евтино.
                              Само за протокола....
                              Ако виждаш борсата като игрище ,където се въртят спадове и качвания в даден период....и все в даден период се върнат големината на твойте инвестиции....няма страшно ,но ако го виждаш като терен където се борят няколко нации с цел унищожаването на икономиката ,финансовата система и социалнаната система на другите... ...
                              Може да няма победители и тогава няма да има какво да продаваш...
                              През 2008 г се установи че няма банки ,няма застрахователи и презастрахователи ,няма промишлени предприятия и икономика на доста страни....и тогава пуснаха печатницата ,сега вече този трик няма да влияе .....лихвите да се вдигнат ....отиде икономиката още...---
                              Падането на петрола е голям сигнал за скорошен срив на маркета по цялото земно кълбе....
                              Помисли защо през 2009 г беше толкова еФтин петрола и сега гони тези цени.....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Forex Master Разгледай мнение
                                Твоите имена са поне 20. Но това е нормална практика за всяко НПО /ц/. Аз лично нямам никакъв проблем с теб. Ако искаш запиши се с още 20 имена. Не пречиш.
                                2 са и това не касае никого от вас.

                                Всяко НПО /л/ трябва, да си знае гьола.
                                The strongest stand last.

                                Коментар

                                Working...
                                X