IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Основната лихва в България вече е 0%
    http://www.investor.bg/biudjet-i-fin...he-e-0-210508/

    Коментар


    • това се отнася и за БГ/ то ..
      http://www.investor.bg/na-fokus/441/...comment-newest

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
        В петък някой купуваше по ТИМ позициите,днес пак може да се появи с по-голям замах.
        Вероятно японски банки инвестират свръх-резервите си, че не плащат лихви на ЯЦБ!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
          Аз дори казвам, че път надолу няма, както и че лигавенето е загуба на време, защото колкото повече е това лигавене толкова повече ще е ръста повече
          В петък някой купуваше по ТИМ позициите,днес пак може да се появи с по-голям замах.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
            Излишно се притесняваш,надолу пътя е труден остават два вариянта или да
            се лигавим на тези нива или рязък скок по повечето позиции.
            Аз дори казвам, че път надолу няма, както и че лигавенето е загуба на време, защото колкото повече е това лигавене толкова повече ще е ръста повече
            Bulls on BSE

            Коментар


            • Life won't wait for you.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                Пазара е зле, защото най-големият участник е пас от много години, специално 2015 ги няма никакви - от къде ще докарат доходност се пита?
                Излишно се притесняваш,надолу пътя е труден остават два вариянта или да
                се лигавим на тези нива или рязък скок по повечето позиции.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                  То хубаво, ама... Как да кажа, някак при Пееф не ми се инвестира. Трейса не може сам да избучи нагоре, трябва да се движи с пазара. Пазара е зле. Нещо стана с Хима. Доходността - нещото за което сме тук, спадна много. Останах тук с 10% от авоарите (именно в Трейс), даже не зная, защо се занимавам.
                  Пазара е зле, защото най-големият участник е пас от много години, специално 2015 ги няма никакви - от къде ще докарат доходност се пита?
                  Bulls on BSE

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                    Наричам го "бойкоборисовтренд".
                    По всичко личи, че тренда продължава.
                    За това и пренасочих инвестициите си.
                    Ами той и тренда с актвите на Пенсионните продължава, те са длъжни да инвестират на БФБ, но не го правят и нямат доходност - и на тях ли Бойко им пречи?
                    Bulls on BSE

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                      Според мен днес биковете май ще съборят оградата.При Трейса и Табаците здраво
                      напъват с рогата.
                      То хубаво, ама... Как да кажа, някак при Пееф не ми се инвестира. Трейса не може сам да избучи нагоре, трябва да се движи с пазара. Пазара е зле. Нещо стана с Хима. Доходността - нещото за което сме тук, спадна много. Останах тук с 10% от авоарите (именно в Трейс), даже не зная, защо се занимавам.
                      The strongest stand last.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                        Наричам го "бойкоборисовтренд".
                        По всичко личи, че тренда продължава.
                        За това и пренасочих инвестициите си.
                        Според мен днес биковете май ще съборят оградата.При Трейса и Табаците здраво
                        напъват с рогата.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от BullsonBSE Разгледай мнение
                          Още два месеца и правим 2 години мечи пазар Може да се кандидатираме за гинес като най-дълго продължилия даунтренд
                          Наричам го "бойкоборисовтренд".
                          По всичко личи, че тренда продължава.
                          За това и пренасочих инвестициите си.
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Още два месеца и правим 2 години мечи пазар Може да се кандидатираме за гинес като най-дълго продължилия даунтренд
                            Bulls on BSE

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение
                              Това баш си е елтосчето на годишна,вчера я гледах!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
                                Когато решиш си добре дошъл.След годишния 2015 вече съм 100% спокоен за бъдещето на акцията. Вътрешното ми убеждение, е че са готово напълно за стрес тестовете. Даже много "по-могъщи" банки ударно правят в момента това, което "мажоретката" направи мноооого отдавна
                                Банките по света са много стресирани ,ще гледаме тази седмица....
                                А табаците ще рипнат ли или да те черпя утре в Гагарин ....

                                Коментар

                                Working...
                                X