IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
    Туканка в тая тема станало форум на заядливството... що така бе, момци? Мерите си самолетите ли - или си ги ядете един-другиму? Не са хубави тия работи: помагайте си взаимно - то щото ни е ного голяма борсата, че и да се ядем. Направихте някой леФ от капиталов ръст и взехте да се джафкате, вместо да разсъждавате как да действате занапред.
    Няма да започне спад и туканка ли - ако света падне драстически: а светът пада четвърти ден вече?
    Викате: Яхоооо от друга страна, ама ако същото продължи докъм Софикс 938 (напримерно казано) - какво ще правите тогава? За дългосрочно и за дивиденти: скъпо - спекула - то пък на БФБ една спекула - не си е работа. Мене пък ме е яд, че напримерно Трейдингът не е още на 4.5 кинта да кажем - или хесовицата на три... защото в моментът единствената акция, която бих си пазарувал - е Новият Жабок... а вий искате още нагоре. Е, като иде горе - какво правите?
    Ами продаваме и търсим други алтернативи,какво друго.....?

    Коментар


    • Туканка в тая тема станало форум на заядливството... що така бе, момци? Мерите си самолетите ли - или си ги ядете един-другиму? Не са хубави тия работи: помагайте си взаимно - то щото ни е ного голяма борсата, че и да се ядем. Направихте някой леФ от капиталов ръст и взехте да се джафкате, вместо да разсъждавате как да действате занапред.
      Няма да започне спад и туканка ли - ако света падне драстически: а светът пада четвърти ден вече?
      Викате: Яхоооо от друга страна, ама ако същото продължи докъм Софикс 938 (напримерно казано) - какво ще правите тогава? За дългосрочно и за дивиденти: скъпо - спекула - то пък на БФБ една спекула - не си е работа. Мене пък ме е яд, че напримерно Трейдингът не е още на 4.5 кинта да кажем - или хесовицата на три... защото в моментът единствената акция, която бих си пазарувал - е Новият Жабок... а вий искате още нагоре. Е, като иде горе - какво правите?
      Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

      Коментар


      • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
        спомням си , че по същото време се карахте с мисирката кой е купил повече ЦКБ-та от мен на цени от около 1,50

        Елементарен си!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
          Работата е там ,че в момента много приказваш и нищо съществено,само нравоучения и
          морал в стил "Искрено и лично".Щом си в играта играй и кой му пука за твоите
          взаимоотношения с Дарт Вейдър?
          Обяснявам на колегата.А вейдъра той е доказано тъпо парче комарджия.Него го чакам само да каже нещо по мой адрес и го захапвам.Забавлява ме лузъра.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Ми то затова спряхме, щото кибиците си купиха Като се поизнервите 2-3 дни и продадете пак ще скочим
            Коя година вече чакаш Софикс 1000 3 или 4 че с това съм те запомнил

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
              Пиша последно мнение за тази вечер и сядам да си пия питието
              Троловете и мечките пишеха глупости, а аз печелих от дивиденти Сега троловете и мечките продължават да пишат глупости, но аз вече имам и капиталова печалба Така че, може да се направи следния извод: мечките и троловете по никакъв начин не ми пречат.

              Наздраве на всички свестни форумци!
              Без реална сделка за мен си просто един трол на демо и си дрънкаш пълни глупости .нито дивиденти имаш нито капиталови печалби

              Коментар


              • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                Кога сме песимисти тогава сме лоши и завистници сега кога искам Уп пак лоши ами нали тук все сте надъхани нали все ги лупкаш та затова питам що днес не ги лупкате ето вкарах някой лев и чакам Ъпарите
                Ми то затова спряхме, щото кибиците си купиха Като се поизнервите 2-3 дни и продадете пак ще скочим

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  Не знам от кога си на борсата,но ако си бил 2014 тогава някъде май месец им казах че борсата ще върне надолу.
                  спомням си , че по същото време се карахте с мисирката кой е купил повече ЦКБ-та от мен на цени от около 1,50

                  НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                  Коментар


                  • Пиша последно мнение за тази вечер и сядам да си пия питието
                    Троловете и мечките пишеха глупости, а аз печелих от дивиденти Сега троловете и мечките продължават да пишат глупости, но аз вече имам и капиталова печалба Така че, може да се направи следния извод: мечките и троловете по никакъв начин не ми пречат.

                    Наздраве на всички свестни форумци!
                    Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                      Ето за такива коментари ми беше мисълта. Абе Лобос, абе ... испанската борса само нагоре ли въврви?! Стига вече сте пълнили темата с тъпите си коментари, че прогонихте доста качествени форумци.
                      Кога сме песимисти тогава сме лоши и завистници сега кога искам Уп пак лоши ами нали тук все сте надъхани нали все ги лупкаш та затова питам що днес не ги лупкате ето вкарах някой лев и чакам Ъпарите

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                        днес що тъка на доле немали помпене
                        Ето за такива коментари ми беше мисълта. Абе Лобос, абе ... испанската борса само нагоре ли въврви?! Стига вече сте пълнили темата с тъпите си коментари, че прогонихте доста качествени форумци.
                        Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                          днес що тъка на доле немали помпене
                          Събираха сили за утре и вдруги ден.

                          Коментар


                          • днес що тъка на доле немали помпене

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                              Не става въпрос до заяждане,но нетолерантното отношение към едного поражда такова към другиго.Не знам от кога си на борсата,но ако си бил 2014 тогава някъде май месец им казах че борсата ще върне надолу.То не бяха обиди то не беше чудо.И защо?? Защото казах това което виждах че ще се случи.Така ли стана ? Почти 3 г надолу и застой.Който се е възползвал от това движение сега може и да жъне.Останалите пишмян лаладжии оптимисти си останаха с гледането.Има ли нещо лошо в това което съм казал тогава.Разбира се че няма,но тия които не им изнасяше обиждаха.Ето тях лекувам сега Който се разпознава се дразни който не му е забавно
                              Работата е там ,че в момента много приказваш и нищо съществено,само нравоучения и
                              морал в стил "Искрено и лично".Щом си в играта играй и кой му пука за твоите
                              взаимоотношения с Дарт Вейдър?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                                Не става въпрос до заяждане,но нетолерантното отношение към едного поражда такова към другиго.Не знам от кога си на борсата,но ако си бил 2014 тогава някъде май месец им казах че борсата ще върне надолу.То не бяха обиди то не беше чудо.И защо?? Защото казах това което виждах че ще се случи.Така ли стана ? Почти 3 г надолу и застой.Който се е възползвал от това движение сега може и да жъне.Останалите пишмян лаладжии оптимисти си останаха с гледането.Има ли нещо лошо в това което съм казал тогава.Разбира се че няма,но тия които не им изнасяше обиждаха.Ето тях лекувам сега Който се разпознава се дразни който не му е забавно
                                На борсата съм от самото начало, но това не е толкова важно.
                                Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                                Коментар

                                Working...
                                X