IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
    Колеги, най-добре за всички е да не се караме, а да си помагаме. Тук има хора с 15-20 годишен опит, от които може да се научи много. То вярно, че в спора се ражда истината, но тук има хора които не спорят, а влизат във форума с цел да се заяждат с осаналите.
    Не става въпрос до заяждане,но нетолерантното отношение към едного поражда такова към другиго.Не знам от кога си на борсата,но ако си бил 2014 тогава някъде май месец им казах че борсата ще върне надолу.То не бяха обиди то не беше чудо.И защо?? Защото казах това което виждах че ще се случи.Така ли стана ? Почти 3 г надолу и застой.Който се е възползвал от това движение сега може и да жъне.Останалите пишмян лаладжии оптимисти си останаха с гледането.Има ли нещо лошо в това което съм казал тогава.Разбира се че няма,но тия които не им изнасяше обиждаха.Ето тях лекувам сега Който се разпознава се дразни който не му е забавно

    Коментар


    • Абе какво стана с Равновесие? Къде се изгуби тоя юнак?
      Събитията не винаги отговарят на очакванията!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
        Губил съм, разбира се. И не ме е срам да си призная Даже загубите учат повече от победите и накрая, ако човек има достатъчно акъл водят до необходимия здрав разум и реализъм.
        Адмирации!! Точно това се опитвам да им кажа на някой колеги.Безпочвения новобрански интусиазъм е смешен.Това може да ги докара до загуби.Не случайно е приказката "гърмян заек".Всеки който не си е взел поука и набуттва всичко на борсата с цел да избие загубите от раз е комарджия.Да не говорим че имам познати които разпродадоха земи и имоти с цел да си възвърнат загубите и потънаха още.Успех! Рядко се появяваш във форума а навремето ми беше интересно да ти чета постовете.

        Коментар


        • Колеги, най-добре за всички е да не се караме, а да си помагаме. Тук има хора с 15-20 годишен опит, от които може да се научи много. То вярно, че в спора се ражда истината, но тук има хора които не спорят, а влизат във форума с цел да се заяждат с осаналите.
          Събитията не винаги отговарят на очакванията!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
            ..... или такъв загубил пари на бфб......
            Губил съм, разбира се. И не ме е срам да си призная Даже загубите учат повече от победите и накрая, ако човек има достатъчно акъл водят до необходимия здрав разум и реализъм.
            Life won't wait for you.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от B.Graham Разгледай мнение
              Ташунко проблема не е че си реалист. И аз се смятам за такъв. Хората се дразнат, че пишеш срещу "биковете" и ги иронизираш а същевременно имаш акции Това ги дразни Както и Софикс .... човека очевидно не носи розови очила ама си има стил в писането, който не харесва на апокалиптиците
              Ок до някъде си прав.Ти си стар играч на борсата.Имаш опит и си умерен.Не хвърчиш и не пишеш глупости като новобранец или такъв загубил пари на бфб.Как да не му кажеш на някой че нещата не са точно така както си ги представят.На всеки му се иска да върви борсата само нагоре ама не става така в действителност.Как да пишеш небивалици за ръст след случая КТБ когато и начинаещ студент по финанси ще се досети че пазара ще е надолу.Ето това им казвам на пишмян оптимистите.Дали им харесва или не си е тяхна работа.Имам акции имам и кеш.Мога да похваля някоя артия която имам но мога и да я оплюя а повечето не смеят да кажат лоша дума за боклучивите артии с които са се набутали сакън да не им падне цената.Ти си наясно че с приказки няма как да стане това.Моята цел е да не губя а ако спечеля добре дошло.Имам от къде да печеля и изкарвам доходи и борсата е най-накрая от всичките ми начинания.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от 1984 Разгледай мнение
                единствено при атера има едър продавач, който увеличи ф.ф. под 2% с около 80 000 акции последните дни
                при 2-те офисни АДСИЦ има превес на търсенето засега
                предстоят избори тук-там
                Точно Атерата ми се наби в очите, но мернах и други.
                He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  Грешни ти са представите колега.Не съм нито мечка,нито бик.Аз съм реалист.Ти си пристрастен и това би ти изиграло лоша шега.Ето затова ти казах че ника не ти е верен.
                  Ташунко проблема не е че си реалист. И аз се смятам за такъв. Хората се дразнат, че пишеш срещу "биковете" и ги иронизираш а същевременно имаш акции Това ги дразни Както и Софикс .... човека очевидно не носи розови очила ама си има стил в писането, който не харесва на апокалиптиците
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                    Разпродават АДСИЦ-ите. Това е добър сигнал
                    единствено при атера има едър продавач, който увеличи ф.ф. под 2% с около 80 000 акции последните дни
                    при 2-те офисни АДСИЦ има превес на търсенето засега
                    предстоят избори тук-там

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
                      Ташунко хем се пише за мечка хем за бизон. Това ми говори за раздвоение на личността.
                      Грешни ти са представите колега.Не съм нито мечка,нито бик.Аз съм реалист.Ти си пристрастен и това би ти изиграло лоша шега.Ето затова ти казах че ника не ти е верен.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                        Разпродават АДСИЦ-ите. Това е добър сигнал
                        BREF така го разпродават, че не може да се пипне вече

                        Коментар


                        • на продалите хубавите АКЦИИ и СЛЕД ТОВА забили кеша си в куци коне - ЧЕСТИТО .................. ВЛАКА НЯМА ДА СЕ ВРЪЩА

                          Няма такъв влак,този който не се завръща отива а скрап!
                          Ние тук искаме влака да се движи напред назад,да си чака
                          по гарите,радост да носи на които знае кога да се качи и кога
                          да слезе.

                          Коментар


                          • Разпродават АДСИЦ-ите. Това е добър сигнал
                            He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
                              Напълно в реда на нещата е да има една корекцийка. Може и до SOFIX 500 да ударим, че и по-ниско. Рано е да се каже, защото само по една вяла сесия не може да се правят генерални изводи. Но пък историята показва, че след вертикален ръст рано или късно идва корекция. Обикновено е рано.
                              май си продал и ти се иска корекция

                              не си само ти обаче .................. има и други продали които се чудят какво да правят кеша

                              корекции няма и няма да има (перефразирам СерГей от 2008 г. когато каза - "България е остров на стабилността. Криза няма и няма да има")

                              надявам се, че вече разбрахте, че играта е друга ..................... вече на три пъти катерим с десетина % после задържаме нивото за няколко седмици и после пак катерим десетина %

                              дълъг път ни чака и нямаме време за корекции

                              на продалите хубавите АКЦИИ и СЛЕД ТОВА забили кеша си в куци коне - ЧЕСТИТО .................. ВЛАКА НЯМА ДА СЕ ВРЪЩА
                              НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от White Walker Разгледай мнение
                                Напълно в реда на нещата е да има една корекцийка. Може и до SOFIX 500 да ударим, че и по-ниско. Рано е да се каже, защото само по една вяла сесия не може да се правят генерални изводи. Но пък историята показва, че след вертикален ръст рано или късно идва корекция. Обикновено е рано.

                                Толкова много кеш влезна в инвеститорите само от дивиденти (само помисли в последно време от CHIM + 6C4P+BREF и т.н.), а и BGX вече мина 2000000лв. като идеята им е да натрупат капитал 30000000лв. до 40000000 лв. и после да излязат на международните пазари, а и златното правило на техническият анализ пресичането на МА50 и МА200.......Всичките неща работят за ръст на SOFIX. Това е мое мнение и не препоръчвам нищо. Успех.

                                Коментар

                                Working...
                                X