IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Напълно в реда на нещата е да има една корекцийка. Може и до SOFIX 500 да ударим, че и по-ниско. Рано е да се каже, защото само по една вяла сесия не може да се правят генерални изводи. Но пък историята показва, че след вертикален ръст рано или късно идва корекция. Обикновено е рано.
    BSE is dark and full of terrors...

    Коментар


    • Не знам само на мен ли ми се струва но напъна намаля, а миналата седмица каква търговия имаше... и търсене...абе добре си беше. Коригираме ли или чакаме на фондовете да осигурят ликвидност отново. Само някой да не тръгне да продава сега ETF-a на едро по NAV за деня, че стана зле.
      “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

      Коментар


      • Първоначално изпратено от BigBear Разгледай мнение
        Е то и Ташунко нито е Ташунко, нито ходи със сап в ръка
        Ташунко хем се пише за мечка хем за бизон. Това ми говори за раздвоение на личността.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
          Какво рече?
          Е то и Ташунко нито е Ташунко, нито ходи със сап в ръка
          Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
            Аз съм във влака и те подкрепям ....увеличих тройно експозицията си ......на БФБ. ..
            Така че качването става за минути има много компании за влизане ....ами ако не е така ще глътна вода с вас....
            Само че адсица ще мине в кома скоро.... той е маркера за бъдещо качване почнат ли там разпродажбите , софикс ще се качва....
            Трасе и Биовет ,че ББ ще падне ....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
              Няма какво да забелязваш, ти си един от тях.
              Сериозно ли бре ?? Не мой да бъде!! Аз тъкмо щях да обявя че ти Порляка и владката сте баш башовете за сега

              Коментар


              • Ще расте ли Софикс?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                  Абсолютно си прав!! И аз съм забелязал няколко такива.
                  Няма какво да забелязваш, ти си един от тях.
                  Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение
                    Хахахахахахаха ти си много елементарен младеж.Вместо да четеш пишеш глупости.
                    Прав е Ташунко - When you say something, you say something that you've already known! BUT if you listen, you have a chance to learn something new - Далай Лама
                    Преведено на български - вслушвай се в мнението на другите бе!
                    Last edited by buyvalue; 01.11.2016, 22:38.
                    IM d best

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
                      Какво рече?
                      ще рече че не гледаш реално на нещата

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                        оставам с усещането, че някои хора влизат във форума единствено за да дразнят останалите. то вярно че няма смисъл от такова нещо, ама те явно не го разбират това е все едно аз всеки ден да влизам в някой чужд инвестиционен форум и да дразня пишещите там аз обаче не го правя, защото осъзнавам, че е безсмислено, но тук има хора, които явно не осъзнават че тяхното присъствие във форума не помага нито на тях нито на другите
                        Абсолютно си прав!! И аз съм забелязал няколко такива.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                          оставам с усещането, че някои хора влизат във форума единствено за да дразнят останалите. то вярно че няма смисъл от такова нещо, ама те явно не го разбират това е все едно аз всеки ден да влизам в някой чужд инвестиционен форум и да дразня пишещите там аз обаче не го правя, защото осъзнавам, че е безсмислено, но тук има хора, които явно не осъзнават че тяхното присъствие във форума не помага нито на тях нито на другите
                          Гледай какъв точен виц за нас Българите!

                          Защо в ада пред казана на българите няма пазач?
                          Защото, ако някой тръгне да излиза другите сами го връщат обратно!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                            обаче ташак много готино тука няколко дни твойте индекси американските индекси падат пък софка дига . скииш ли кво е яко
                            Хахаха ти верно си глъм.Ами нали като тръгне Дауто да пада яко Софикса ще хване разтройство бе момче.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от the architect Разгледай мнение
                              нали беше булшит . а пък сега си пълен . вие американците сте едни и същи . скоро америка ще бъде заличена от лицето на земята . стой в америка
                              Хахахахахахаха ти си много елементарен младеж.Вместо да четеш пишеш глупости.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                                оставам с усещането, че някои хора влизат във форума единствено за да дразнят останалите. то вярно че няма смисъл от такова нещо, ама те явно не го разбират това е все едно аз всеки ден да влизам в някой чужд инвестиционен форум и да дразня пишещите там аз обаче не го правя, защото осъзнавам, че е безсмислено, но тук има хора, които явно не осъзнават че тяхното присъствие във форума не помага нито на тях нито на другите
                                Ами пробвай се ,ще бъдеш отсвирен на втората минута ,Щото там мечките са много и могат да те напипат физически .......

                                Коментар

                                Working...
                                X