IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
    Вероятно, ама за сега няма фойерверк.
    Има излизания от позиция.

    Вероятността ГЕРБ да спечелят и тези избори, кара много хора да се притесняват, да не се повтори видът развитие на БФБ като от последните 5-6 години. Траен застой без надежда за подобрение, както винаги съм казвал - Бойкоборисовтренд.
    Та ако стане Цецка президент, не бих заклещил едни пари отново за месеци или години.
    Цецка губи при всички схеми,даже ми се струва и на белотаж няма да иде.

    Коментар


    • Така като гледам се отварят добри възможности да си наместя кеша от дивидентите
      Събитията не винаги отговарят на очакванията!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от 4i40 Разгледай мнение
        Да продаш на 70 % печалба или на 30 % загуба...?
        Кое е правилното ?
        май на "езика на парите" нямаме противоречия..
        The strongest stand last.

        Коментар


        • Да продадеш на 70 % печалба или на 30 % загуба...?
          Кое е правилното ?
          Last edited by 4i40; 03.11.2016, 15:05.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
            Ами те тази и миналата седмица влязаха сега ще се юрнат да излизат,не звучи
            правдоподобно.По вероятно да има фоеверк за изборите и всички радостни и
            щастливи да отидат да гласуват.
            Вероятно, ама за сега няма фойерверк.
            Има излизания от позиция.

            Вероятността ГЕРБ да спечелят и тези избори, кара много хора да се притесняват, да не се повтори видът развитие на БФБ като от последните 5-6 години. Траен застой без надежда за подобрение, както винаги съм казвал - Бойкоборисовтренд.
            Та ако стане Цецка президент, не бих заклещил едни пари отново за месеци или години.
            The strongest stand last.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
              Днес и утре ще има сипвания. Предизборно застраховане.
              Аз съм в кеш. След изборите ще реша или да напусна БФБ или да вляза
              в перспективна позиция отново. Зависи от обстановката, политическата обстановка.
              Ами те тази и миналата седмица влязаха сега ще се юрнат да излизат,не звучи
              правдоподобно.По вероятно да има фоеверк за изборите и всички радостни и
              щастливи да отидат да гласуват.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                Изглежда ми на затишие пред буря.
                Днес и утре ще има сипвания. Предизборно застраховане.
                Аз съм в кеш. След изборите ще реша или да напусна БФБ или да вляза
                в перспективна позиция отново. Зависи от обстановката, политическата обстановка.
                The strongest stand last.

                Коментар


                • Дам преструктурирания има някакви, някой излиза от едни позиции за да влиза в други. Това му е интересното на пазара. Всеки си търгува според разбиранията. Само търговия и движения да има.

                  Коментар


                  • Изглежда ми на затишие пред буря.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                      Време е за шоу
                      Къде е ?
                      The strongest stand last.

                      Коментар


                      • Време е за шоу
                        Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                        Коментар


                        • Интров - ти ще станеш още малко рапър на стари години - вЕрно ще си бай рапър и то кръстосан с Йода.

                          Не - тая година ще наблегна на Антантата - британци, руснаци и тук-таме някое франсе. Това е щото мразя да ме чешат данъчните и търся да инвестирам дето няма данък дивидент или е нисък. Е, може и в Америка да си купа 1-2 неща, ама бая трябва да паднат, за да.
                          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                            Спекулантов - така е.

                            Интров, драги - ами да не би Любовното да е ок на Пънкар? Хесовици на тройка си купувах, не знам кое: Старата госпожа - така им викат на Ювентус.
                            То всеки си има стратегия, ама аз: дивидентаджия. М+С с дивидентна доходност 3.6% нещо не ме кефи. Вчера си купих секси акции с дивидентна доходност 6.55%, вий на БФБ такива не можете намери, щом презирате несправедливо Жабокът.
                            Аз уважавам Любовното послание, чиито акции притежавах 12 години, ама какво да сторя - несгодно ми е - това ви обяснявам, че ниската капитализация на свободните обеми на БФБ и малобройните секси компании неизбежно скъпи и несгодни ги правят. Едно време беше яко: има-няма 1000 човека в държавата знаехме, че съществува фондова борса, ама минаха тия времена. Ного обонговци станахме на клонът, поковците ного помпат...


                            Вескови песни !
                            То и земята беше по 100. Всичко тече - всичко се променя !
                            Ти къде си - целуващият се с жаби ??? - баварци и хамериканци ???
                            Що си заебал до дъно га си Имал ???
                            Що си не уважаваш избора ???
                            О си се взел за по голям от "хляба" ??? - де си ял ???
                            Не ми е цел да те смалявам и за туй нявгаш по малко ти подавам , ама и не чуеш - глава вириш и все по чуканите газиш , бразда и ред не пазиш!

                            Коментар


                            • Спекулантов - така е.

                              Интров, драги - ами да не би Любовното да е ок на Пънкар? Хесовици на тройка си купувах, не знам кое: Старата госпожа - така им викат на Ювентус.
                              То всеки си има стратегия, ама аз: дивидентаджия. М+С с дивидентна доходност 3.6% нещо не ме кефи. Вчера си купих секси акции с дивидентна доходност 6.55%, вий на БФБ такива не можете намери, щом презирате несправедливо Жабокът.
                              Аз уважавам Любовното послание, чиито акции притежавах 12 години, ама какво да сторя - несгодно ми е - това ви обяснявам, че ниската капитализация на свободните обеми на БФБ и малобройните секси компании неизбежно скъпи и несгодни ги правят. Едно време беше яко: има-няма 1000 човека в държавата знаехме, че съществува фондова борса, ама минаха тия времена. Ного обонговци станахме на клонът, поковците ного помпат...
                              Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
                                Туканка в тая тема станало форум на заядливството... що така бе, момци? Мерите си самолетите ли - или си ги ядете един-другиму? Не са хубави тия работи: помагайте си взаимно - то щото ни е ного голяма борсата, че и да се ядем. Направихте някой леФ от капиталов ръст и взехте да се джафкате, вместо да разсъждавате как да действате занапред.
                                Няма да започне спад и туканка ли - ако света падне драстически: а светът пада четвърти ден вече?
                                Викате: Яхоооо от друга страна, ама ако същото продължи докъм Софикс 938 (напримерно казано) - какво ще правите тогава? За дългосрочно и за дивиденти: скъпо - спекула - то пък на БФБ една спекула - не си е работа. Мене пък ме е яд, че напримерно Трейдингът не е още на 4.5 кинта да кажем - или хесовицата на три... защото в моментът единствената акция, която бих си пазарувал - е Новият Жабок... а вий искате още нагоре. Е, като иде горе - какво правите?


                                Твоите ядове чет нямат !
                                То М+С/любов и изгора/ и на 5 ти смирисваше скАпо , ХЕСов - скоклив ти бе и даващ малко на 3ка , старата госпожа - МЛАДА и напориста ти бе и на 3,75 , е ти само жаби харесваш и задниците им целуваш, а за мезе ти нищо не остава ! Сполай ти в ХАМБУРГЕРИТЕ и в ШВАБАРИЯ , ама си пара чине , с близане на златка не става ! Требат и пАре !
                                Х а да те срещнем БОГАТ и не ЖАБЯСАЛ !!!
                                СПОЛАЙ ти Дмитре !

                                Коментар

                                Working...
                                X