IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
    Днес и утре ще има сипвания. Предизборно застраховане.
    Аз съм в кеш. След изборите ще реша или да напусна БФБ или да вляза
    в перспективна позиция отново. Зависи от обстановката, политическата обстановка.
    Нали разбираш че тая стратегия е приложима само като се търгува със "десетки левове"

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
      Как какво, излитаме...тоя филм вече сме го гледали....
      Е ти сега влезе преди 2 дни и искаш още, Сега очакваме малко "камъните падат" и после пак наоре. Безумните растежи ги играете само на чужди борси, ама докато се устите къде са парите некои хора ги понаправиха на бфб и поосребриха. )))))
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Императорът Разгледай мнение
        Обикновено, когато бойкоборисов е на власт, борсата ни върви надолу - и това е напълно разбираемо - мутра, при това безпределно куха, управлява държава.

        Ще подаде оставка доброволно, ама друг път. Той освен всичко е и лъжец. Трябва със сила да бъде прогонен, ама тоя път да не бъде оставен да си се крие мирно в Правителствена болница. Такива като него трябва да се неутрализират веднъж завинаги.
        +1

        Коментар


        • Обикновено, когато бойкоборисов е на власт, борсата ни върви надолу - и това е напълно разбираемо - мутра, при това безпределно куха, управлява държава.

          Ще подаде оставка доброволно, ама друг път. Той освен всичко е и лъжец. Трябва със сила да бъде прогонен, ама тоя път да не бъде оставен да си се крие мирно в Правителствена болница. Такива като него трябва да се неутрализират веднъж завинаги.
          Мразете ме ако щете - Гарванът Селдън тоже не са го обичали :-)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
            До вчера Бойко ви бил виновем, че борсата не расте, сега какво ще правим ако подаде оставка. Каквото искате правете, борсата си знае пътя. Избори се правят редовно, ако трябва пак ще правим. Това е част от демокрацията.
            Не е въпроса само до Боко, те там маймун до маймуня наредени всички, 1 дол дренки. И нас правят на такива.
            Пазара просто не обича политиците и всичките им простотии и зулуми. Затова и служебен кабинет винаги е уелкъм.
            В случая на боко просто има и допълнителен бонус - черешов.

            А пък не ми се мисли ако изберат Марешки...за жалост шанса не е голям.
            Те тогава вече ще сме в стратосферата.
            Той е единственият де може да разбута нещо в тая прогнила държава и сериозно да им вгорчи живота на всички политлекета.
            И е моя фаворит за неделя.

            Коментар


            • А аз се чудя защо пада борсата - вие тук сте го обърнали на политика!...

              Коментар


              • Аз съм оптимист за варианта с оставката му. Като си тръгне може да има някаква несигурност ама при толкова инвестиции дето направиха външни инвеститори (само тука около Пловдив се навъдиха маса заводи) няма как да кажат "Щом Бойко си подава оставката значи ги отписваме тия инвестиции.", ще трябва да се върви нагоре.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение
                  Тц, 1 месец само, след това здраво ъппп.
                  така беше, хубав ръст после

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение
                    Боко в Понеделник като се изтъпани и каже " Оставка" както вече е правил. Тогава какво правим
                    До вчера Бойко ви бил виновем, че борсата не расте, сега какво ще правим ако подаде оставка. Каквото искате правете, борсата си знае пътя. Избори се правят редовно, ако трябва пак ще правим. Това е част от демокрацията.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                      Сега гледах какво сме правили след 20ти февруари 2013та. Половин година в рейндж и след това ръст.
                      Тц, 1 месец само, след това здраво ъппп.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение
                        Боко в Понеделник като се изтъпани и каже " Оставка" както вече е правил. Тогава какво правим
                        Как какво, излитаме...тоя филм вече сме го гледали....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Iblis Разгледай мнение
                          Боко в Понеделник като се изтъпани и каже " Оставка" както вече е правил. Тогава какво правим
                          Сега гледах какво сме правили след 20ти февруари 2013та. Половин година в рейндж и след това ръст.
                          The strongest stand last.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                            Значи ще правим пари, на това се надявам.
                            Ами казаха го социолозите,ако се докопа до белотажа там генерала или Каракачана
                            ще я смажат.За мен битката ще е между генерала и Каракачанов на белотажа.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                              Значи ще правим пари, на това се надявам.
                              Боко в Понеделник като се изтъпани и каже " Оставка" както вече е правил. Тогава какво правим

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                                Цецка губи при всички схеми,даже ми се струва и на белотаж няма да иде.
                                Значи ще правим пари, на това се надявам.
                                The strongest stand last.

                                Коментар

                                Working...
                                X