IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    Теб и софикс не ви чета изобщо.... ззагуба на време и нерви....
    наби ми се че си продал на 1,58 .....
    до сега се хвалеше за стотици хиляди бройки и още толкова репа а установих че продадените от 5 човека са по малко от 10 Иляди.....на 1,58 ...
    ... ....
    е много си елементарен

    по-долу като пиша, че съм продал 60 000 бр. на 1,912 ти си мислиш, че всичко е минало на тази цена, но тази цена я пиша за да ти навява асоциация с ника ми

    ако провериш април 2015 г. дали са минали 60 000 бр. на 1,912 съм сигурен, че няма да има толкова бройки ................ тогава имах продажби и на 1,90?; и на 1,92?; и на 1,93?; и на 1,94?

    сега положението е същото .................. като пиша 1,58 значи около тази цена, а не точно на нея

    отделно никъде не съм казал, че съм разпродал целия си портфейл на 1.58

    Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
    големия инвеститорУ....с 2 К основна позиция и две репа на нея....... ....
    иначе позна ................... днес съм купил точно 2 К акции на ХИМ-а

    ако искаш да ти кажа конкретни цени или скрийншотове .............. казвай...
    НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
      не го приемай толкова лично факта, че съм те споменал на едно-две места по-долу в темата

      все пак ти си ми най-полезния човек във форума



      как ще съм "пълен от 2 лв." като цената не можа да стигне до двойката, а аз продадох 1,912 лв. и всички бройки които бях продал си възстанових на 1,60

      и репа нямам сключени на 1,60 защото при едното ми репо през юли цената беше под 1,20 а при другото ми репо през септември цената беше на 1,21
      Теб и софикс не ви чета изобщо.... ззагуба на време и нерви....
      наби ми се че си продал на 1,58 .....
      до сега се хвалеше за стотици хиляди бройки и още толкова репа а установих че продадените от 5 човека са по малко от 10 Иляди.....на 1,58 ...
      Голем смех за Благойчо големия инвеститорУ....с 2 К основна позиция и две репа на нея....... ....

      Коментар


      • не го приемай толкова лично факта, че съм те споменал на едно-две места по-долу в темата

        все пак ти си ми най-полезния човек във форума

        Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        Ало продал си на ВрЪо.....налЕ...
        да не мислиш ,че някой ти вярва...... Кой купува хим на 1,60 с репа.....спомняш ли си.... щото беше пълен от 2 лв....
        Гледай си репата и плащай...
        Разбра ли Благойчо.....
        Знаеме СЕ ,напЕ.....
        как ще съм "пълен от 2 лв." като цената не можа да стигне до двойката, а аз продадох 1,912 лв. и всички бройки които бях продал си възстанових на 1,60

        и репа нямам сключени на 1,60 защото при едното ми репо през юли цената беше под 1,20 а при другото ми репо през септември цената беше на 1,21
        НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
          Представи си ситуация при която хората, които гласуват са тъпаци. Тогава как ще се преборят с тъпотията? Не можем да очакваме едни и същи хора двадесет години да се борят със статуквото възпроизвеждайки го и да повторят пак схемата получавайки различен резултат. Това е все едно да загубиш много пари на борсата и да търсиш вина в някой друг.
          Не бъди чак такъв песимист. Промените никога не тръгват от мнозинството, а от добре организирано малцинство. Така, че просто трябва да се появи критична маса организирани граждани, за да тръгнат нещата.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
            Като гледам колко чакате отляво, да не останете само с чакането
            какво каза, има търсещи акции .....ами купувайте де...
            май оптимизма замира.....

            Парите свършиха за цигари....и почнаха лакардиите....
            Е това ни дразни в темите ,лъжата и агресията с друго мислещите....

            Коментар


            • Ще го гоните по баира май

              Коментар


              • Благойчо ,сега ровичкаш да видиш колко са продадена в ХИМ на 1,58 ли ....ами до сега ти си петия продал в тези няколко К .....
                Голема веселба.....
                А и се мъчиш да качиш цената с вербални постове....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение


                  доста сме на клона на който чакаме да ни сипят

                  и май от лявата страна започва надцакването
                  Като гледам колко чакате отляво, да не останете само с чакането

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
                    много си прав, батка

                    продадох на 1,58 при хим-а и сега искам да си взема същите акции с десетина стинки по-долу, но никой не продава...

                    лошо .................... дано не тръгне пазара нагоре, че ще трябва да купувам на 1,65 другата седмица

                    Ало продал си на ВрЪо.....налЕ...
                    да не мислиш ,че някой ти вярва...... Кой купува хим на 1,60 с репа.....спомняш ли си.... щото беше пълен от 2 лв....
                    Гледай си репата и плащай...
                    Разбра ли Благойчо.....
                    Знаеме СЕ ,напЕ.....
                    Last edited by Andi11; 04.11.2016, 15:09.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение
                      Гледайки обемите, надали се е случило кой знае какво. Интересно ми е какво става ако имам 100 к от тези акции и искам да го направя, което цитираш. Как точно ще го реализирам. Е не може! Затова преди време Ви говорехме, че БФБ не е за големи портфейли, затова и ПФ не инвестират тук, защото free float е малък и нищо не се случва. Вижте обемите днес само.
                      +1

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение
                        И аз продадох за тръпката на 1,54 но мисля да чакам надолу. Всеки си поема риска, до 10 тина дни мисля да си ги възстановя. На каква цена, ще видим.


                        доста сме на клона на който чакаме да ни сипят

                        и май от лявата страна започва надцакването
                        НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                          продадох на 1.57 и си ги взех на средна 1.50
                          дано да не съжалявам...

                          Гледайки обемите, надали се е случило кой знае какво. Интересно ми е какво става ако имам 100 к от тези акции и искам да го направя, което цитираш. Как точно ще го реализирам. Е не може! Затова преди време Ви говорехме, че БФБ не е за големи портфейли, затова и ПФ не инвестират тук, защото free float е малък и нищо не се случва. Вижте обемите днес само.
                          “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                            продадох на 1.57 и си ги взех на средна 1.50
                            дано да не съжалявам...
                            няма за какво да съжаляваш ............... изкарал си 5% и това е...

                            някои седят на депозит в банка за 1% годишно, а ти си реализирал 5 пъти по-висока доходност за няма и седмица

                            пожелавам ти все така да ти върви, а съжаляването го остави за други участници във форума
                            НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                              Чак пък "десетки левове".
                              И с десетки хиляди става.
                              Това ,което няма да направя, е да си замразя парите за години на БФБ.
                              Колко арогантен трябва да е някой, за да сметне, че няма за му потрябват
                              за нещо спешно с години. А ако ти потрябват и цената е срината, честито!
                              за съжаление така се получи с мисирката

                              не стига, че яде дървото в коя ли не позиция .................... но и накрая му се наложи да продаде на дъното през юни 2015

                              на всеки може да се случи разпродажба на портфейла в неподходящо време
                              НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение
                                продадох на 1.57 и си ги взех на средна 1.50
                                дано да не съжалявам...
                                И аз продадох за тръпката на 1,54 но мисля да чакам надолу. Всеки си поема риска, до 10 тина дни мисля да си ги възстановя. На каква цена, ще видим.

                                Коментар

                                Working...
                                X