IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от _1912_ Разгледай мнение
    много си прав, батка

    продадох на 1,58 при хим-а и сега искам да си взема същите акции с десетина стинки по-долу, но никой не продава...

    лошо .................... дано не тръгне пазара нагоре, че ще трябва да купувам на 1,65 другата седмица
    продадох на 1.57 и си ги взех на средна 1.50
    дано да не съжалявам...
    The strongest stand last.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
      Не ме разбирайте погрешно, аз горещо препоръчвам да се търгува активно. Това създава ликвидност и прави БФБ един по-истински пазар. Просто отбелязах че стратегията на ловене на корекцийките по тренда не е за всеки. Иначе е хубаво да има най-различни видове игри, няма лошо момчета, връткайте смело
      много си прав, батка

      продадох на 1,58 при хим-а и сега искам да си взема същите акции с десетина стинки по-долу, но никой не продава...

      лошо .................... дано не тръгне пазара нагоре, че ще трябва да купувам на 1,65 другата седмица
      НЕ РАЗБИРАМ НИЩО ОТ ФУТБОЛ!!!

      Коментар


      • Не ме разбирайте погрешно, аз горещо препоръчвам да се търгува активно. Това създава ликвидност и прави БФБ един по-истински пазар. Просто отбелязах че стратегията на ловене на корекцийките по тренда не е за всеки. Иначе е хубаво да има най-различни видове игри, няма лошо момчета, връткайте смело

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
          Ако портфейла ти е 5к може да правиш по десет ''маневри'' на ден. Ако управляваш 10 млн. нещата стоят по съвсем друг начин. Поради тая причина подрепям тезата на Батя. Все пак всичко опира до големината на управляваните средства.
          с 5к и десет "маневри" daily според мен освен да се набутваш с такси, друго много няма какво да постигнеш.. поне на БФБ.. а да и ти трябва МЕГА късмет, за да припечелваш нещо отвъд комисионните.... иначе втората част е така, абсолютно друга игра е с милионки левчета (не че имам идея , ма ще стигнем и до там някой ден)

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
            Нали разбираш че тая стратегия е приложима само като се търгува със "десетки левове"
            Чак пък "десетки левове".
            И с десетки хиляди става.
            Това ,което няма да направя, е да си замразя парите за години на БФБ.
            Колко арогантен трябва да е някой, за да сметне, че няма за му потрябват
            за нещо спешно с години. А ако ти потрябват и цената е срината, честито!
            The strongest stand last.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
              Абе като гледам то и спада ще е като качването,само си дърдорим у форума.
              Дано не познаеш че някой доста ще имат да чакат за капиталов разтеж.Накрая тия с девидентите и рентите може да са по-печаливши

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                Имаше една стара приказка"Планината ражда мъже а равнината тикви".Лошото е
                че мъжете избягаха в чужбина и тук останаха само тиквите.
                +1

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                  Ако портфейла ти е 5к може да правиш по десет ''маневри'' на ден. Ако управляваш 10 млн. нещата стоят по съвсем друг начин. Поради тая причина подрепям тезата на Батя. Все пак всичко опира до големината на управляваните средства.
                  Е, топлата вода и ние я ползваме отдавна.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                    Ние знаем, че си един и същ потребител ако ще и с 15 ника да пишеш След толкова години прекарани във форума съм се научил да разпознавам кой е трола без значение с кой ник пише. Станал съм като хрътка и троловете ги надушвам от километри
                    Кои сте вие знаячите и от името на колко от тях "поназнайваш"? За разлика от мен за теб със сигурност се знае, че имаш поне два ника. Това да го правим ли главна тема за разговори.? Баси тъпнята.. Що не си траете, половината форум е по два ника..

                    Коментар


                    • Ако портфейла ти е 5к може да правиш по десет ''маневри'' на ден. Ако управляваш 10 млн. нещата стоят по съвсем друг начин. Поради тая причина подрепям тезата на Батя. Все пак всичко опира до големината на управляваните средства.
                      Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                        А ти защо не кажеш категорично, че греша, ами извърташ нещата? Както казах - надушвам ви от километри. А по въпроса - подкрепям изцяло тезата на Батя.
                        Значи всички продали днес са голтаци, така ли?
                        Не виждам нищо лошо, ако съм продал с 20% профит и на всичко отгоре същия ден цената да падне с 5%.
                        Доволен съм. Утре ще го направя пак. Проблем?
                        А, да! SOFIX ти е другия ник, нъл тъй. Надушвам мултитата през 9 баира. Велик съм, а?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от dddd Разгледай мнение
                          Представи си ситуация при която хората, които гласуват са тъпаци. Тогава как ще се преборят с тъпотията? Не можем да очакваме едни и същи хора двадесет години да се борят със статуквото възпроизвеждайки го и да повторят пак схемата получавайки различен резултат. Това е все едно да загубиш много пари на борсата и да търсиш вина в някой друг.
                          Тъпаци гласуват за тъпаци!
                          параграф 22-2...............

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                            С дървета трудно ще стане както иска Императора,в неделя всички да излязат и
                            гласуват срещу статуквото и тъпотията.
                            Представи си ситуация при която хората, които гласуват са тъпаци. Тогава как ще се преборят с тъпотията? Не можем да очакваме едни и същи хора двадесет години да се борят със статуквото възпроизвеждайки го и да повторят пак схемата получавайки различен резултат. Това е все едно да загубиш много пари на борсата и да търсиш вина в някой друг.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                              а ти какво предлагаш? всички да избягаме ли?! еми тая работа няма да стане! Аз ако исках да бягам щях да го направя още преди 20 години.
                              С дървета трудно ще стане както иска Императора,в неделя всички да излязат и
                              гласуват срещу статуквото и тъпотията.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Grosss Разгледай мнение
                                Имаше една стара приказка"Планината ражда мъже а равнината тикви".Лошото е
                                че мъжете избягаха в чужбина и тук останаха само тиквите.
                                а ти какво предлагаш? всички да избягаме ли?! еми тая работа няма да стане! Аз ако исках да бягам щях да го направя още преди 20 години.
                                Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                                Коментар

                                Working...
                                X