IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

    Липсва ми коментар на "Бик в Атака" , че се чудя какво да правя ...
    За мен нивото от 630 е възлово , дал съм го в анкетата да го преминем през март ,така и ще бъде ,проблема след това какво ще бъде....

    580-600 или 670- 680.....
    До преди месец бях за 680 но сега неещо трудно стават работите ...
    Василев тръгна да тече на няколко стана а Нас ни интересува Софикс а не борсите по Земното кълбе как вървят и ще ставаме ли център на индексните фондове на Марс....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от balarev Разгледай мнение
      620,28
      Липсва ми коментар на "Бик в Атака" , че се чудя какво да правя ...

      Коментар


      • 620,28

        Коментар


        • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
          Тук много внимание обръщате на БФБ за сега 1-2 пати дневно да се погледне е достатъчно
          1-2 пати 2 пати седмично ))))))))))))))))))))))))))))))
          Не е препоръка... !!!
          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

          Коментар


          • Тук много внимание обръщате на БФБ за сега 1-2 пати дневно да се погледне е достатъчно

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
              От поста ти лъха на комунизъм и планова икономика. Задължение за това, за онова..
              т.4 е пълно безумие! Ако някой трябваше да поддържа минимална цена на Химко, ОЦК или Енемона, кой после ще му компенсира колосалните загуби!?
              т.8 е супер дискриминативна. Не може така да се привличат емитенти на борсата. Това е неустойчиво, а и отваря вратата за много фалшиви листвания с единствена цел данъчна облага!
              Бах мааа му.... Сега пък комунист и планов икономист
              По т. 4 - Топлата вода си е измислена
              http://nysemanual.nyse.com/lcm/Help/...id=chp_1_9_2_1

              По т.8 - Дискриминация свързана с данъчно облагане на борси и в момента има - АДСИЦ, приватизацационните фондове в миналото.

              Както и да е. Излизам от спора.

              Над 20 години се опитвам да съдействам за нормална борса и нормални публични компании в България.
              Уморен съм. Не става!!!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Бик в атака Разгледай мнение
                [ATTACH=CONFIG]n3175769[/ATTACH]
                Като гледам сме на няма и 3 пункта от пробив на предния връх от април 2014

                Коментар


                • Първоначално изпратено от бик в атака
                  Всичко ми върви. Върви ми яденето, пиенето, секса и търговията При теб как е?
                  не се оплаквам, а нямам и повод, по -скоро изненадващо малко и за мен върви учудващо добре. Още по-изненадващо добре мисля че ще бъде и занапред. Каква търговия правиш като се разкеши. Продаваш вече и хима ли !?!?
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Click image for larger version

Name:	име.JPG
Views:	1
Size:	40.7 КБ
ID:	3175769
                    Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                    Коментар


                    • Това не е ли някакъв многогодишен връх на Софикс?
                      SOFIX 615,12

                      Коментар


                      • Мечтае е Баба Меца да го кле.., ама Бика го набе..

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          Не ти ли върви търговията в последно време!?!?
                          Всичко ми върви. Върви ми яденето, пиенето, секса и търговията При теб как е?
                          Събитията не винаги отговарят на очакванията!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Бик в атака
                            и днес търговията направо кърти
                            Не ти ли върви търговията в последно време!?!?
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bnight
                              В началото докато събера някакъв смислен капитал да кажем 4-5 000 лв ще минат няколко месеца (3-4) през тези няколко месеца ако от всички акции купувам по 400-500 лв очаквам че на края на тези месеци портфейла ми няма да е с правилното тегло защото някой акции ще са спечелили други загубили и така. Тъй като всяка година списъкът с 10-те компании се мени мисля че балансиране тогава би имало смисъл. Колкото до въпроса с целевата сума по-скоро е в кой момент би било разумно да спра да отделям тези 500-1000 лв на месец при каква сума влагането на нашата борса би загубило смисълът си (сега като се замисля предполагам това е строго индивидуално).
                              Ще се изразя максимално кратко. - Колкото повече - толкова повече. Питай баба ти меца дали е сладък меда.))) Сладък е и още как !?!?! Пък нека си жилят пчелите!!!! Колкото повече пари извадиш от форекса и набиеш в бфб толкова по-добре. Няма смисъл от крайна сума. Отгоре е само небето )))) Ти си решавай колко ще вкарваш и кога, но веднъж като ти се услади печалбата - няма вече спиране)))))
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение

                                Нещо не разбирам писанките ти в последно време. /не че преди съм ги разбирал/ В момента Софикс е на вай-високото си ниво от 8-9 години насам.
                                Направо можеш да кажеш : "най-високото си ниво от Освобождението насам"
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X