IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Можеш ли да публикуваш и обемите.Така мисля ще е по-коректно.Защото и те са важни.Без да съм технически анализатор това ми идва от моят скромен опит на БФБ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
      Много гадно излиза и не може да си види нищо.


      + който го разбира и търси го е видял и през март, но как ще продължи ... ;- си
      остава ? за хилядарки

      Коментар


      • Много гадно излиза и не може да си види нищо.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
          Абе как да пусна по-голяма снимка??? Аз ли нещо не правя както трябва или просто не може снимките да се показват големи? Искам да пусна графика, но не се вижда добре.
          Тоз форум е една тъпня откъм настройки за снимки. Никакъв софуерен интелект.
          Затова отвори снимката в некой софтуер за снимки и я направи на размер, така че по-големият от двата размера (по х или у) да не е повече от 800 пиксела. Важни са пикселите а не неква друга единица - мм, см, или др.

          Коментар


          • Форумният софтуер е от 92-ра просто. Реддит е без пари.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от X_Y Разгледай мнение
              В прозореца за пускане на мнение изберете първата икона (на листчето) горе вдясно "Качи от компютъра". Когато прикачите от там, към снимката има опция Fullsize и трябва да излезе в оригинален размер. Опитайте.
              -1
              да, да, ама не...
              Много те моля, снимай си екрана и се опитай да ни го покажеш по описания от теб начин!
              Last edited by tony1975; 02.06.2019, 13:02.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                Абе как да пусна по-голяма снимка??? Аз ли нещо не правя както трябва или просто не може снимките да се показват големи? Искам да пусна графика, но не се вижда добре.
                Ами Бойо спореше с мен че всичко било ОК. Снимки вече не може да се качват. Трябва да я вдигнеш на сайт за споделяне нна снимки и от там да качиш линка в иконата с картинка...

                може да ползваш
                http://kachi-snimka.info/
                http://prikachi.com/

                Коментар


                • В прозореца за пускане на мнение изберете първата икона (на листчето) горе вдясно "Качи от компютъра". Когато прикачите от там, към снимката има опция Fullsize и трябва да излезе в оригинален размер. Опитайте.
                  रादोस्त

                  Коментар


                  • Качи картинката тук:
                    https://postimages.org/

                    После като вмъкваш в мнението копирай линка към изображението в полето URL
                    ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                    Коментар


                    • Абе как да пусна по-голяма снимка??? Аз ли нещо не правя както трябва или просто не може снимките да се показват големи? Искам да пусна графика, но не се вижда добре.
                      Last edited by Агресивен бик; 02.06.2019, 11:42.

                      Коментар


                      • Глупости.
                        ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                        Коментар


                        • Зоната на единната европейска валута ще приеме три нови страни в следващите години - България, Хърватия и Румъния. Правителството и централната банка в Загреб официално пожелаха страната да ус...

                          Коментар


                          • Борисов: България може да се присъедини към Валутния механизъм до 12 месеца

                            Пак ли бе?!
                            Тоз угоен дебелак Боко почна през 6 месеца да се присъединява... не разбра ли, че от евросъюза никога няма да пуснат крадливата му корумпирана партия в еврозоната да краде парите на германските данъкоплатци?!
                            Баси тъпака!

                            оф-топик:
                            Аз ако имах власт, на този банкянски мухльо първо щях да му метна един хубав бой за съсипаната икономика, за съсипаните проекти и за прогонените българи, и после да го натикам в някой затвор за много дълго време...
                            Last edited by Frosty; 02.06.2019, 10:17.
                            ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Dio Разгледай мнение

                              Натам се е запътил Дау-то.
                              Какво разправя батката е едно на ръка. А каквото прави е друго!
                              Дауто нещо глътна вода отново.Време му е да тръгне по пързалката,а тогава Бфб ще се оцапа напълно.Все още има възложност за излизане.

                              Коментар


                              • България може да се присъедини към Валутния механизъм до 12 месеца, написа в профила си във "Фейсбук" премиерът Бойко Борисов. Той цитира доклад на рейтинговата агенция  "Стандард енд Пуърс".

                                Коментар

                                Working...
                                X