IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • http://www.capital.bg/politika_i_iko...iino_zavisimi/

    Е с тези боклуци ще цъфнем съвсем.

    Коментар


    • Мавърик, Дядо Коледа ме разби с това
      Първоначално изпратено от Дядо Коледа
      На есен с песен , а другата пролет суджуците ще са изсъхнали за консумация !
      Номер 1 е ))))
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

        и софикс фонда е получил подкрепление от 500 К и е излязъл на тепиха...

        само че тепиха е място за хищници ,
        Време е почване на втория етап по стригането на стадото тост взети паричките на продалите тези дни
        Включва убеждаването им ,че са продали на ветъра и индекса е стигнал вечното си дъно тази година....
        Е така че е време е да скочат индексите с неколко процента с малки количества в определени акции...
        Все пак идва преоценката на ПФ и ДФ нема да се излагат...без печалби.
        А след това стадото никога нема се сети за борса в близките години....
        Да ти припомня сентенцията на Дядо Коледа : "..., но пак ще говорим като започнат да падат листата по Димитровден. Точно, когато не ти се вярва, реалността ще вземе ревнш на еуфорията."

        Коментар


        • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

          Май нещо математиката не е силна, а...дали ще е 400 софка като имаш 68% спад ?
          и софикс фонда е получил подкрепление от 500 К и е излязъл на тепиха...

          само че тепиха е място за хищници ,
          Време е почване на втория етап по стригането на стадото тост взети паричките на продалите тези дни
          Включва убеждаването им ,че са продали на ветъра и индекса е стигнал вечното си дъно тази година....
          Е така че е време е да скочат индексите с неколко процента с малки количества в определени акции...
          Все пак идва преоценката на ПФ и ДФ нема да се излагат...без печалби.
          А след това стадото никога нема се сети за борса в близките години....

          Коментар


          • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

            ...точна така и му остава на SOFIX да спадне с некви мижави 68% до 400
            Май нещо математиката не е силна, а...дали ще е 400 софка като имаш 68% спад ?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
              Опа, ... прави ми впечатление , че ръста на БФБ се завърна преди 15 ч.
              ,,,, в 14:43 обръща рязко посоката

              Коментар


              • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                Опа

                Поръчки на първичен пазар, получени до 15:00 часа на 19.09.2017
                Поръчки за покупка на дялове (бр. дялове) 500 000
                Опа, ... прави ми впечатление , че ръста на БФБ се завърна преди 15 ч.
                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                Коментар


                • След всяко ихууу, следва тихууу - нормално е. Проблемът/Готиното е че при неликвидна борсичка като нашата ефектът и от двете се засилва..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение
                    Опа

                    Поръчки на първичен пазар, получени до 15:00 часа на 19.09.2017
                    Поръчки за покупка на дялове (бр. дялове) 500 000
                    Опа, какво??? Бях забравил, какви теми имаше тук. Заявки за дялове..., закупени дялове, дневна стойност.. купува -продава! Едно време такива се постваха и за други... Ама пазара... друго каза... след година...

                    Коментар


                    • Опа

                      Поръчки на първичен пазар, получени до 15:00 часа на 19.09.2017
                      Поръчки за покупка на дялове (бр. дялове) 500 000

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Технически анализатор Разгледай мнение

                        Да не дава господ! Ми аз защо не си спомням да си дал точна прогноза? Последната ти прогноза беше за спад, но вместо спад се получи як ръст.
                        точно казано! от много време не беше писал и сега надеждата го е налегнала за по дълбока корекция. Мисля че предният път говореше за падане до 200 сега вдигна на 400 та след година може да каже 800 та така

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ravnovesie
                          то веднъж като се е откъснало от фундамента всичко може да стане.
                          Тезата "Каро" ли имаш предвид !?!?))) Мине се немине време и пак до нея се стига а какво става с фундамента!?!?))), нали не се губи!?!?
                          Не е препоръка... !!!
                          "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Технически анализатор Разгледай мнение

                            Да не дава господ! Ми аз защо не си спомням да си дал точна прогноза? Последната ти прогноза беше за спад, но вместо спад се получи як ръст.
                            Е то и сега каквото казвам никой няма ди си го спомня след три години А иначе да, смятам че пазара е доста надут от доста време. До скоро обаче си държах акциите да си печеля от надуването, но като мина 650 реших айде стига толкова, за този тур е достатъчно, останаха няма и наполовина колкото да не е без хич. От къде да знам може и още да скочи, то веднъж като се е откъснало от фундамента всичко може да стане.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ravnovesie Разгледай мнение

                              Ми никога досега надеждите ми не са били напразни, всеки път когато съм го чакал да пада е падал - и това за българския пезар, не за този в Пакистан. Последния път отне година и половина, и бе около 550 и нещо когато водих такива разговори с други или може би същите оптимисти с които сега го водя. Пак си падна до 420 влязох си евтино, държах си кеша по целия път надолу и така Сега за пореден път водя безсмислени разговори с късогледи оптимисти, след няколко месеца или година пак ще си пазарувам евтино и след това пак ще им продавам скъпо
                              Да не дава господ! Ми аз защо не си спомням да си дал точна прогноза? Последната ти прогноза беше за спад, но вместо спад се получи як ръст.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от maretoff Разгледай мнение

                                ето ти место да чакаш и надяваш
                                Since the peak on May 24th earlier this year, the Pakistan equity market has corrected significantly. From peak to bottom the MSCI Pakistan Index Net TR fell 32% in USD .. в лева е паднал повече
                                Ми никога досега надеждите ми не са били напразни, всеки път когато съм го чакал да пада е падал - и това за българския пезар, не за този в Пакистан. Последния път отне година и половина, и бе около 550 и нещо когато водих такива разговори с други или може би същите оптимисти с които сега го водя. Пак си падна до 420 влязох си евтино, държах си кеша по целия път надолу и така Сега за пореден път водя безсмислени разговори с късогледи оптимисти, след няколко месеца или година пак ще си пазарувам евтино и след това пак ще им продавам скъпо

                                Коментар

                                Working...
                                X