IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • ЕЕЕЕ, появи се следващия кандидат за да си подхвърли горещия картоф или картофи. Изнервихте се нещо

    Коментар


    • Като по учебник направихме крачка назад, че да се засилим за скок към 850 точки. Там на мечета и кибичета може пак да им дадем глътка въздух

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Дядо Коледа Разгледай мнение

        Защо да е проблем ? Не виждам какво толкова се газирате всички от написаното от мен, нещо нервнички ми се виждате, сигурно до един сте дългосрочни инвеститори и гледате ежедневно минусите по позициите си с надежда , че новоизлюпените ви колеги ще ви отърват от неприятната гледка, за тяхна сметка естествено.
        Пак не позна. Много неща съм видял и много малко неща могат да ме учудят или уплашат.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Технически анализатор Разгледай мнение
          Проблемът е, че на Софката не и пука за мнението на Дядо Коледа
          Защо да е проблем ? Не виждам какво толкова се газирате всички от написаното от мен, нещо нервнички ми се виждате, сигурно до един сте дългосрочни инвеститори и гледате ежедневно минусите по позициите си с надежда , че новоизлюпените ви колеги ще ви отърват от неприятната гледка, за тяхна сметка естествено.

          Коментар


          • И лихвите отиват към.... 0

            Най-голяма промяна има при средната лихва на спестяванията на фирмите с договорен матуритет в евро, където намалението е с 0,11 процентни пункта в сравнение с юли, и в края на миналия месец банките са олихвявали депозитите на бизнеса с 0,08%.

            http://www.investor.bg/biudjet-i-fin...avgust-247470/

            Коментар


            • Гледам..., последно време доста стари никове са се появили... Което е добра тенденция... Някои ги подменят... ама то като в поговорката за вълка и овцата... Tа, да ви питам: Някой спомня ли си за Facts ?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                Мавърик, 3-та и 5-та дата ще ми са интересни ) Също и каква вакса ще препоръча дядо Коледа.
                Ше гледаме да видиме... Ваксата е ясна - шУс... )))))

                Коментар


                • ти пък направо ни разби Като ти каже нещо премиера, не поглеждаш ли откъде изгрява слънцето ?
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                    Да, като цяло доста положителни очаквания, 4% ръст догодина, повишение на рейтинга към края на тази, повишение на инвестициите.
                    Ако се развие и идеята на премиера за газовия хъб и вземе да се реализира Южен поток, тогава, тогава... като в онази песен на Богдана Карадочева и Стефан Димитров

                    Газопроводът е бил основната тема на срещата между българския енергиен министър Теменужка Петкова с ръководителя на „Газпром“ Алексей Милер
                    Keep going ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                      Дядо Коледа, кърти, както винаги. Намазал е ваксата на софка... (Y)
                      Мавърик, 3-та и 5-та дата ще ми са интересни ) Също и каква вакса ще препоръча дядо Коледа.
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
                        Във видеото може да се чуе структурата на растежа сега и към 2008. Много е различен, което навежда на мисълта, че ако навън всичко е ок, тук може да видим солиден ръст и през 2018.

                        Отделно се споменава и за възможно повишение на кредитния рейтинг до инвестиционен
                        Да, като цяло доста положителни очаквания, 4% ръст догодина, повишение на рейтинга към края на тази, повишение на инвестициите.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Технически анализатор Разгледай мнение
                          Проблемът е, че на Софката не и пука за мнението на Дядо Коледа
                          Чакай де... Димитровден идва... и баш кога не ти вЕрва...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Технически анализатор Разгледай мнение

                            И какво те кара да мислиш, че на пролет цените ще са по-високи? Или ти ще продаваш без значение какви са цените?
                            Ами обстановката в страната си е ок,... дори прекалено розова... Това е доста необочайно...Затова им давам 6 м за кукловодите да измислят някакво ос...ране
                            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                            Коментар


                            • Проблемът е, че на Софката не и пука за мнението на Дядо Коледа

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                                ... това е бял шум в ефира... щото няма нищо съществено за излъчване... Мога да се обзаложа , че дИпутатите вече са направили резервациите за новогодишните празници ,,, и ще седят на една маса независимо от партийната си принадлежност....Сега съм 100% в акции, но напролет ще съм аут от БФБ
                                Те са винаги заедно затова спор няма ,да ли ще издържим до пролетта ,ти си умен и знаеш ,че на БФБ се излиза тихо и после ,се чака в засада
                                Много взеха да се усещат ....

                                Коментар

                                Working...
                                X