IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
    Доу Джонса - рекордьор!
    Кеширалите, това е заради апокалипсиса и кризата.
    Още не осъзнаваш нали?Ти и още много хора тук сте вече тотално занулени , нямате нищо пич,нито пари нито акцииИзлизането от БФБ е невъзможно.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

      Мафка, тука всички сте кеширали бе.
      Всички сте в криза.
      И пак си взел да пишеш с тоя избушен ник. Другия по ти отиваше.
      Кой е тоя другия...? Няма друг ник

      Коментар


      • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

        Рулетка, а тук кога ше кешират... ?!?
        Мафка, тука всички сте кеширали бе.
        Всички сте в криза.
        И пак си взел да пишеш с тоя избушен ник. Другия по ти отиваше.
        Last edited by Три без коз; 03.10.2018, 01:04.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение
          Доу Джонса - рекордьор!
          Кеширалите, това е заради апокалипсиса и кризата.
          Рулетка, а тук кога ше кешират... ?!?

          Коментар


          • Доу Джонса - рекордьор!
            Кеширалите, това е заради апокалипсиса и кризата.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение

              пратих ти мейл
              Провери си емейла.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                Дай един емейл и ти ги изпращам за един месец всичките.
                пратих ти мейл

                Коментар


                • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                  Аз говоря, че оборота на цялата ни борса е 23 хиляди, не само на Софикс
                  Хахаха че тоя оборот по малък от моя седмичен.Ебати и смотаната смешна борса.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Penko Разгледай мнение
                    Вожде, кога ще покажеш чека?
                    Дай един емейл и ти ги изпращам за един месец всичките.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                      Правете някакъв тайминг в тези изказвания, то така всеки ще "познае" посоката.
                      Кажи сега, за какво време става въпрос. Ден, два, три.. Четири?
                      Никакви срокове не фиксираш и така имаш терен да вещаеш спадове с месеци, както си и правиш всъщност.
                      Имаше едно мече Цвети преди тук, то също така опитваше да се изкара познавач в посоките, особено в безсрочните изказвания, но и това не помагаше особено в неговия случай.
                      Що викаш баба Меца.....
                      Гледането на Боб беше до това лето на 620 а до пролетта на 2019 г под 580 ....
                      Та така ....
                      А отсреща имаше една камара Ъпъри ,който вече намаляха до дузина......ама джоба си е основен показател......за ъпърството ,не можеш да Викаш на празен стомах Питаш как са работите ами имам една ,две акции и те се качват не искат да падат за разлика от вашите....а аз ги чакам долЕ а те се качват .....
                      А за бъдещата световна криза чули сте....
                      Ами требва да слушате......че 0дойде ли и Вие сте по бели гащи....джендърите пасти да ядат...

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от pipbel Разгледай мнение

                        Опасен си Начев...
                        Пип, не съм Опасен, а Оплашен

                        Борсата е умно, интуитивно и плашливо същество.
                        Това същество е дало ясна и видима оценка за стапанската и социална действителност, среда и практики!
                        Страх ме от обороти (за които пледира Строл) . Защото при настоящата консталация евентуални завишени обороти ще се копулират с ясно изразена посока, която не е трудно да отгатнем.
                        И въобще не става дума за дребни, фини настройки в законодателството.

                        Противопоставям се на оборота със скромните си пилешки сили
                        Сам човек, какво друго да направи?!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от nachev Разгледай мнение
                          може и да има опити за разпродажби, но откъде си сигурен, че ще има изпокупки
                          Опасен си Начев...

                          Коментар


                          • Вожде, кога ще покажеш чека?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Manyface God" Разгледай мнение

                              Правете някакъв тайминг в тези изказвания, то така всеки ще "познае" посоката.
                              .
                              Най-малкото ухилената физиономия (при това с черни очила) в края на поста на строл иде да покаже, че не става дума за никаква прогноза и мисля, че ти много добре разбираш това, но поннеже мисълта за разпродажби очевидно ти е неприятна (апропо, на мен също ми е неприятна), гледаш да го апострофираш.

                              Аз предлагам да отговорим на строл приятелски и с намигване, вместо дракане.

                              Строл, приятелю, може и да има опити за разпродажби, но откъде си сигурен, че ще има изпокупки

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от strol Разгледай мнение

                                Споко,следват разпродажби и оборота ще се вдигне доста
                                Правете някакъв тайминг в тези изказвания, то така всеки ще "познае" посоката.
                                Кажи сега, за какво време става въпрос. Ден, два, три.. Четири?
                                Никакви срокове не фиксираш и така имаш терен да вещаеш спадове с месеци, както си и правиш всъщност.
                                Имаше едно мече Цвети преди тук, то също така опитваше да се изкара познавач в посоките, особено в безсрочните изказвания, но и това не помагаше особено в неговия случай.
                                The strongest stand last.

                                Коментар

                                Working...
                                X