IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

    Да, като цяло доста положителни очаквания, 4% ръст догодина, повишение на рейтинга към края на тази, повишение на инвестициите.
    Ако се развие и идеята на премиера за газовия хъб и вземе да се реализира Южен поток, тогава, тогава... като в онази песен на Богдана Карадочева и Стефан Димитров

    Газопроводът е бил основната тема на срещата между българския енергиен министър Теменужка Петкова с ръководителя на „Газпром“ Алексей Милер
    Keep going ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
      Дядо Коледа, кърти, както винаги. Намазал е ваксата на софка... (Y)
      Мавърик, 3-та и 5-та дата ще ми са интересни ) Също и каква вакса ще препоръча дядо Коледа.
      Не е препоръка... !!!
      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Mr.Profit Разгледай мнение
        Във видеото може да се чуе структурата на растежа сега и към 2008. Много е различен, което навежда на мисълта, че ако навън всичко е ок, тук може да видим солиден ръст и през 2018.

        Отделно се споменава и за възможно повишение на кредитния рейтинг до инвестиционен
        Да, като цяло доста положителни очаквания, 4% ръст догодина, повишение на рейтинга към края на тази, повишение на инвестициите.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Технически анализатор Разгледай мнение
          Проблемът е, че на Софката не и пука за мнението на Дядо Коледа
          Чакай де... Димитровден идва... и баш кога не ти вЕрва...

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Технически анализатор Разгледай мнение

            И какво те кара да мислиш, че на пролет цените ще са по-високи? Или ти ще продаваш без значение какви са цените?
            Ами обстановката в страната си е ок,... дори прекалено розова... Това е доста необочайно...Затова им давам 6 м за кукловодите да измислят някакво ос...ране
            За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

            Коментар


            • Проблемът е, че на Софката не и пука за мнението на Дядо Коледа

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                ... това е бял шум в ефира... щото няма нищо съществено за излъчване... Мога да се обзаложа , че дИпутатите вече са направили резервациите за новогодишните празници ,,, и ще седят на една маса независимо от партийната си принадлежност....Сега съм 100% в акции, но напролет ще съм аут от БФБ
                Те са винаги заедно затова спор няма ,да ли ще издържим до пролетта ,ти си умен и знаеш ,че на БФБ се излиза тихо и после ,се чака в засада
                Много взеха да се усещат ....

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Технически анализатор Разгледай мнение

                  Е как да има?! Теб ако те бият някъде ще идеш ли пак?
                  А, ама като я мляха софка 1 месец ... за пълнене ли беше или...?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    Виж днешното включване на дядо Коледа (Y) ))
                    Дядо Коледа, кърти, както винаги. Намазал е ваксата на софка... (Y)

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                      ... това е бял шум в ефира... щото няма нищо съществено за излъчване... Мога да се обзаложа , че дИпутатите вече са направили резервациите за новогодишните празници ,,, и ще седят на една маса независимо от партийната си принадлежност....Сега съм 100% в акции, но напролет ще съм аут от БФБ
                      И какво те кара да мислиш, че на пролет цените ще са по-високи? Или ти ще продаваш без значение какви са цените?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение
                        Тук баба меца е хванала Хасковското хоро и скоро ще дойде към Софето ,а на него са все роднини и баджанаци
                        ... това е бял шум в ефира... щото няма нищо съществено за излъчване... Мога да се обзаложа , че дИпутатите вече са направили резервациите за новогодишните празници ,,, и ще седят на една маса независимо от партийната си принадлежност....Сега съм 100% в акции, но напролет ще съм аут от БФБ
                        За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                        Коментар


                        • Тук баба меца е хванала Хасковското хоро и скоро ще дойде към Софето ,а на него са все роднини и баджанаци

                          Коментар


                          • разбрах какво имаш предвид, но и те не ме разбра - днес съм улучило на сделка откъм твоя отбор, а и утре мисля да улуча само че в обратната посока
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                              Софикс, Ми то нямаше днес мечка))) ...
                              Е как да има?! Теб ако те бият някъде ще идеш ли пак?
                              Last edited by Технически анализатор; 28.09.2017, 20:38.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Технически анализатор Разгледай мнение
                                много бой, много нещо. тая мечка направо я претрепахме
                                По Коледа меца ще се влачи в снега по корем ... или в калта ...Не съм сигурен само за синоптичната прогноза
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X