IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
    Като по учебник направихме крачка назад, че да се засилим за скок към 850 точки. Там на мечета и кибичета може пак да им дадем глътка въздух
    Чак пък скок... :O Ше гледаме да видиме Ше мине ли 730...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
      Добро утро за всички!! И специално на дядо Коледа!. Не понапудрен а направо напудрен оптимизъм в последния (засега) екстремум, дядо Коледа!)))) (Y) Мnого добър усет (вероятно и опит) - поздравления!!!. Гледаме напред с едно наум и днес, да не стане който продал- продал!?!? )))) А димитровден приближава (26.10) Може би и... 4-5 дена ще устиска надежда за отчетите и после... сезона на зимните спортове )))), апогея след коледа)), след подаръците от дядо Коледа)))
      Гледай к'во Ше стне като дойде мечката края на февруари, началото на март... Димитровден ще им се стори като мечта, която са изпуснали...

      Коментар


      • Добро утро за всички!! И специално на дядо Коледа!. Не понапудрен а направо напудрен оптимизъм в последния (засега) екстремум, дядо Коледа!)))) (Y) Мnого добър усет (вероятно и опит) - поздравления!!!. Гледаме напред с едно наум и днес, да не стане който продал- продал!?!? )))) А димитровден приближава (26.10) Може би и... 4-5 дена ще устиска надежда за отчетите и после... сезона на зимните спортове )))), апогея след коледа)), след подаръците от дядо Коледа)))
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Технически анализатор Разгледай мнение

          Пак не позна. Много неща съм видял и много малко неща могат да ме учудят или уплашат.
          Не искам, а и никога не ми е било цел да плаша когото и да е било, пиша за да имате едно на ум. Няма вечни растежи , както и спадове, но ми се чини, че на повечето оптимизма им в момента е понапудрен.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Fiscalist Разгледай мнение

            Сега вече боравя с 9 цифри ! Само напред, нагоре и от ляво на дясно!
            А пък аз боравя с 10 цифри ( 0,1,2,3,4,5,6,7,8,9 ) . Коя не ти харесва та не я използваш? А, за посоката съм съгласен "Само напред, нагоре и от ляво на дясно!"

            Коментар


            • ЕЕЕЕ, появи се следващия кандидат за да си подхвърли горещия картоф или картофи. Изнервихте се нещо

              Коментар


              • Като по учебник направихме крачка назад, че да се засилим за скок към 850 точки. Там на мечета и кибичета може пак да им дадем глътка въздух

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Дядо Коледа Разгледай мнение

                  Защо да е проблем ? Не виждам какво толкова се газирате всички от написаното от мен, нещо нервнички ми се виждате, сигурно до един сте дългосрочни инвеститори и гледате ежедневно минусите по позициите си с надежда , че новоизлюпените ви колеги ще ви отърват от неприятната гледка, за тяхна сметка естествено.
                  Пак не позна. Много неща съм видял и много малко неща могат да ме учудят или уплашат.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Технически анализатор Разгледай мнение
                    Проблемът е, че на Софката не и пука за мнението на Дядо Коледа
                    Защо да е проблем ? Не виждам какво толкова се газирате всички от написаното от мен, нещо нервнички ми се виждате, сигурно до един сте дългосрочни инвеститори и гледате ежедневно минусите по позициите си с надежда , че новоизлюпените ви колеги ще ви отърват от неприятната гледка, за тяхна сметка естествено.

                    Коментар


                    • И лихвите отиват към.... 0

                      Най-голяма промяна има при средната лихва на спестяванията на фирмите с договорен матуритет в евро, където намалението е с 0,11 процентни пункта в сравнение с юли, и в края на миналия месец банките са олихвявали депозитите на бизнеса с 0,08%.

                      http://www.investor.bg/biudjet-i-fin...avgust-247470/

                      Коментар


                      • Гледам..., последно време доста стари никове са се появили... Което е добра тенденция... Някои ги подменят... ама то като в поговорката за вълка и овцата... Tа, да ви питам: Някой спомня ли си за Facts ?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          Мавърик, 3-та и 5-та дата ще ми са интересни ) Също и каква вакса ще препоръча дядо Коледа.
                          Ше гледаме да видиме... Ваксата е ясна - шУс... )))))

                          Коментар


                          • ти пък направо ни разби Като ти каже нещо премиера, не поглеждаш ли откъде изгрява слънцето ?
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от dex Разгледай мнение

                              Да, като цяло доста положителни очаквания, 4% ръст догодина, повишение на рейтинга към края на тази, повишение на инвестициите.
                              Ако се развие и идеята на премиера за газовия хъб и вземе да се реализира Южен поток, тогава, тогава... като в онази песен на Богдана Карадочева и Стефан Димитров

                              Газопроводът е бил основната тема на срещата между българския енергиен министър Теменужка Петкова с ръководителя на „Газпром“ Алексей Милер
                              Keep going ...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                                Дядо Коледа, кърти, както винаги. Намазал е ваксата на софка... (Y)
                                Мавърик, 3-та и 5-та дата ще ми са интересни ) Също и каква вакса ще препоръча дядо Коледа.
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X