IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от maverik
    Абе.., друго си да кажеш... РЪЪЪЪЪЪСт...
    Виж днешното включване на дядо Коледа (Y) ))
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение

      Га купува РМД на циментов завод плевен не рива...... сега пак ривеш
      Абе.., друго си e да кажеш... РЪЪЪЪЪЪСт...
      Last edited by maverik; 28.09.2017, 20:24.

      Коментар


      • Във видеото може да се чуе структурата на растежа сега и към 2008. Много е различен, което навежда на мисълта, че ако навън всичко е ок, тук може да видим солиден ръст и през 2018.

        Отделно се споменава и за възможно повишение на кредитния рейтинг до инвестиционен
        Кристофор Павлов, УниКредит Булбанк, във В развитие, 27.09.2017
        Last edited by Mr.Profit; 28.09.2017, 20:37.
        Keep going ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          И аз мисля за балониране още поне 2-3години..
          https://global.pimco.com/en-gbl/insi...next-recession

          Even though the U.S. economic expansion enters its ninth year this month, a recession over our six-to 12-month cyclical horizon looks quite unlikely.

          Коментар


          • И аз мисля за балониране още поне 2-3години..

            Коментар


            • Според мен поне още 2-3 години криза няма да има ЕЦБ дори не е вдигнала лихвите тъка ,че за сега ще се помпи балона
              Още няма и голям наплив на жилища на зелено поне за Испания

              Коментар


              • Не знам ..На мен ми се струва , че може да откарат още няколко години..Доста големи поръчки взеха и за Оръжейният комплекс..

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Ако е за САЩ прогнозите са за до 2-3г..Но може и да станат 5-6г..То това е най лошото за мен, че другите пак ще прегреят, а ние едвам -едвам стопляме..И то се вижда по Борсата..
                  Толкова много да се мъчат да крепят индексите , другата година сме по шанцата....
                  не ги виждам след изборите за сенат...

                  Коментар


                  • Ако е за САЩ прогнозите са за до 2-3г..Но може и да станат 5-6г..То това е най лошото за мен, че другите пак ще прегреят, а ние едвам -едвам стопляме..И то се вижда по Борсата..

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                      Прегряване, че чак завиране на икономиката..С тези огромни 4% ръст...На някои хора не са им ясни основни понятия..Прегрява Китайската икономика след 10-12 г.ръстове от 7-9% годишно..Ние още не сме загряли, ама ще прегреем..За да се доближаваме реално поне с малко до икономиките в ЕС трябва да се правят ръстове от поне 6% годишно..Прегрява много яко краденето, беззаконието и корупцията.То затова няма и чужди инвеститори, затова и за 9г. стигнахме 700 пункта на СОФИКС.Прегряват и скандалите в държавата на ШИШИ- Черешко и БХ- суджук след суджук..
                      Визирам американците,какво толкова се стягаш?Нашта загряла не загряла и тя след големият брат.
                      Така ,че ако ще загрявате ,дорде е време.После след дъжд качулка.
                      Last edited by Grosss; 28.09.2017, 18:45.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                        Прегряване, че чак завиране на икономиката..С тези огромни 4% ръст...На някои хора не са им ясни основни понятия..Прегрява Китайската икономика след 10-12 г.ръстове от 7-9% годишно..Ние още не сме загряли, ама ще прегреем..За да се доближаваме реално поне с малко до икономиките в ЕС трябва да се правят ръстове от поне 6% годишно..Прегрява много яко краденето, беззаконието и корупцията.То затова няма и чужди инвеститори, затова и за 9г. стигнахме 700 пункта на СОФИКС.Прегряват и скандалите в държавата на ШИШИ- Черешко и БХ- суджук след суджук..
                        Забрави Шиши и софийиските далавера със ремонтите . ...
                        А и онзи Калпанчиев ли беше от съдебната власт на който семейството му гладувало със 7 К заплата ..

                        И защищаваше 100 к компенсация за напускането на ВСС...

                        Коментар


                        • https://trud.bg/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D...%D0%B0-%D0%BE/

                          Ето Д.Иванов за прегряването..

                          Къш троле- не се излагай- тук е сериозна тема..

                          Няма ли модератори да разкара троловете..

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Прегряване, че чак завиране на икономиката..С тези огромни 4% ръст...На някои хора не са им ясни основни понятия..Прегрява Китайската икономика след 10-12 г.ръстове от 7-9% годишно..Ние още не сме загряли, ама ще прегреем..За да се доближаваме реално поне с малко до икономиките в ЕС трябва да се правят ръстове от поне 6% годишно..Прегрява много яко краденето, беззаконието и корупцията.То затова няма и чужди инвеститори, затова и за 9г. стигнахме 700 пункта на СОФИКС.Прегряват и скандалите в държавата на ШИШИ- Черешко и БХ- суджук след суджук..
                            Га купува РМД на циментов завод плевен не рива...... сега пак ривеш

                            Коментар


                            • Прегряване, че чак завиране на икономиката..С тези огромни 4% ръст...На някои хора не са им ясни основни понятия..Прегрява Китайската икономика след 10-12 г.ръстове от 7-9% годишно..Ние още не сме загряли, ама ще прегреем..За да се доближаваме реално поне с малко до икономиките в ЕС трябва да се правят ръстове от поне 6% годишно..Прегрява много яко краденето, беззаконието и корупцията.То затова няма и чужди инвеститори, затова и за 9г. стигнахме 700 пункта на СОФИКС.Прегряват и скандалите в държавата на ШИШИ- Черешко и БХ- суджук след суджук..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от спекуланта Разгледай мнение
                                http://www.investor.bg/drugi/338/a/b...-sveta-247447/
                                Някой да каже нещо....звучи ми доста оптимистично!
                                Мен ми звучи като прегряване и малко преди ...........

                                Коментар

                                Working...
                                X