IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

    Благодаря за пожеланията! Само... не разбрах... чии ръце треперят?!?
    Треперушки са на тези, които имат акции и гледат как да се "измъкнат" с по-малко загуба или мижав профит ...
    Другите с кеша ги наричам "потните ръце" ....щото докато държат сухото и преценявайки нивата за вход се потят от алчност ...
    За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

      И какво чакаш... ??? Глей к'ва е еФтиния....
      и защо трябва да купиш ефтино,когато можеш да купиш още по ефтино, сега се потвърди за пореден път колко е важно да имаш кеш

      Коментар


      • Къде е Мечето Монти тая вечер?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

          На пода не е баш тъй... я виж днес фармата как я разпориха... улете по шанцата... ))))))))))))))
          Улете друг път. Изпробваха дъното на корекцията и то издържа. Беше си продавач, който ще инвестира може би в имоти.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

            Нормално.
            На пода не е баш тъй... я виж днес фармата как я разпориха... улете по шанцата... ))))))))))))))

            Коментар


            • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

              Браво!
              Нормално.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                Да, разбира се.
                Браво!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                  Мани ги акциите... тях ги видяхме. Рибоци хФана ли... ??? )))))))
                  Да, разбира се.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                    (Y) Продължението може да бъде: "Не губете кураж за следващия тираж" ))) Много готина снимка имаш, откъде да си намеря и аз една !?
                    Ще си я намериш

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                      Бях на риба. И акциите ми не са мръднали днес в очакване на голямото излитане. А ти не се опитвай да оригиналничиш, защото не ти се отдава, кеширалия.
                      Мани ги акциите... тях ги видяхме. Рибоци хФана ли... ??? )))))))

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                        Ама ти днес на какво беше...? По-надолу питах - инфаркт или теле доби на пързалката?
                        Бях на риба. И акциите ми не са мръднали днес в очакване на голямото излитане. А ти не се опитвай да оригиналничиш, защото не ти се отдава, кеширалия.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                          Твоите, как кои. Ти не разбра ли, че апокалипсис няма да има. Много смешници се събрахте в очакване на пързалката.
                          Ама ти днес на какво беше...? По-надолу питах - инфаркт или теле доби на пързалката?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                            Благодаря за пожеланията! Само... не разбрах... чии ръце треперят?!?
                            Твоите, как кои. Ти не разбра ли, че апокалипсис няма да има. Много смешници се събрахте в очакване на пързалката.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
                              Трудно...никой не е съвършен... Важното е да си печеливш... Успех - хляб на борсата има за всички, само... не съм сигурен за тия с треперещите ръчички
                              Благодаря за пожеланията! Само... не разбрах... чии ръце треперят?!?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                                Protokol , ще ползвам твоя цитат за следния въпрос: А как различавате дъно от телешки тренд???
                                Трудно...никой не е съвършен... Важното е да си печеливш... Успех - хляб на борсата има за всички, само... не съм сигурен за тия с треперещите ръчички
                                За спекуланта е вредно да чете новини и още повече анализи .

                                Коментар

                                Working...
                                X