IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Преци, Черешко скапа Борсата , но свали цените тази година ценатата на черешите..Да живеят БХ, Шиши и Черешко..

    Коментар


    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

      кажи за доверието, докъде я докараха, че не ги следя. Има ли доверие в доверието
      Виждаш търговията но все пак са под контрола на Софарма и Донев. Имат хубави бизнеси които ще се развиват с времето.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
        А не така, бъдете оптимисти//Всичко е прекрасно в държавата на БХ, Шиши и Черешко.. Даже и корупцията е стабилна.. Абе кой щеше да пише преди една година на Шоши да оправи Борсата.. Липсва ни Сашко и неговата вяра в бъдещето на Зърнени Храни..
        + E Kире, ти досега го нареждаше добре черешаря, а като влязохме сезона на черешите и огъна коловоза, защо така, съмнителен ми се виждаш ))
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          А не така, бъдете оптимисти//Всичко е прекрасно в държавата на БХ, Шиши и Черешко.. Даже и корупцията е стабилна.. Абе кой щеше да пише преди една година на Шиши да оправи Борсата.. Липсва ни Сашко и неговата вяра в бъдещето на Зърнени Храни..
          Беха едно време Зърнени, от известно време са Дървени.....

          Коментар


          • А не така, бъдете оптимисти//Всичко е прекрасно в държавата на БХ, Шиши и Черешко.. Даже и корупцията е стабилна.. Абе кой щеше да пише преди една година на Шиши да оправи Борсата.. Липсва ни Сашко и неговата вяра в бъдещето на Зърнени Храни..

            Коментар


            • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

              Скоро и аз не съм се включвал но като гледам оборота няма много за писане

              Имахме очаквания от Експат които явно бяха прекалено оптимистични, Софарма зацикли, корекцията на запад и тя изкара пари, сега и отчетите нещо по слабо започнаха годината. Като дръпна чертата добре че кеша е доста и че на БФБ Хим дръпнаха че да съм около нулата за 2018-та.

              Имотите прибират парата в България! За БФБ ще чакаме явно по дълго
              кажи за доверието, докъде я докараха, че не ги следя. Има ли доверие в доверието
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение
                А миналата година септември-октомври какви мечти и какво надъхване беше тук във форума. Ще потърся да вдигна и другата тема за песимизЪма.
                Скоро и аз не съм се включвал но като гледам оборота няма много за писане

                Имахме очаквания от Експат които явно бяха прекалено оптимистични, Софарма зацикли, корекцията на запад и тя изкара пари, сега и отчетите нещо по слабо започнаха годината. Като дръпна чертата добре че кеша е доста и че на БФБ Хим дръпнаха че да съм около нулата за 2018-та.

                Имотите прибират парата в България! За БФБ ще чакаме явно по дълго

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Дядо Коледа Разгледай мнение

                  Не останаха живи за снимка, всичките са на пастърма, а кожите им съхнат за налъми !
                  Кратко, ясно. изчерпателно
                  Не е препоръка... !!!
                  "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение
                    Апокалиптосчетааа, пак ще ви газим скоро!!!
                    Знам!

                    Коментар


                    • Апокалиптосчетааа, пак ще ви газим скоро!!!

                      А до тогава си карам новата Е-класа и си гледам кефа

                      Коментар


                      • А миналата година септември-октомври какви мечти и какво надъхване беше тук във форума. Ще потърся да вдигна и другата тема за песимизЪма.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                          Няма ли да пуснете някоя снимка с бикове?
                          Не останаха живи за снимка, всичките са на пастърма, а кожите им съхнат за налъми !

                          Коментар


                          • Всеки с номера си...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Aгресивен бик
                              Няма ли да пуснете някоя снимка с бикове?
                              За да видиш оцъклен трупясан бик ли!? - ммм .. безценно
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Няма ли да пуснете някоя снимка с бикове?

                                Коментар

                                Working...
                                X