IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Логично, И аз го очаквам, с оглед което си писал в предпоследния си постинг.)))
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Сега очаквам модератора X_Y да ме банне, защото отдавна демонстрира неприязън към оптимистите и луда любов към мечетата апокалиптоси!

      Коментар


      • И за да избегнем и други странни коментари, да споделя подобно това което каза и Fiscalist "...Имам и хартии да го ева...до козирката" ))) цирк)))
        Не е препоръка... !!!
        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

        Коментар


        • Някои хора май са пални с горещи картофи

          Коментар


          • Такаа Софикс 2800 се вижда с просто невъоръжено око. Мичетата ще бъдат ритуално избичени отзад. Кеширалите многознайковци да тичат за вазелин.

            Коментар


            • Извинявам се на останлите за лиричното отклонение, забравих че корекциите са такива )))) Очакваме вече да се появят впроси от типа "Какво прави правителствово и защо не взима мерки"))) По графиката на Мариян от коментираното време))) Борса е това, не е хазарт. Но върви нагоре, върви и надoле Обучителната част дотука, че и на мен ми стана тежко, продължаваме да се шегуваме))))
              Не е препоръка... !!!
              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                Алюзиите ви са абсолютно неуместни! Не виждате ли резултата - само -0,67%, засрамете се!
                Младежо, не ви е адекватен коментара, - моят е отговор към мавърик, който ни попита дали имаме спомен от времето когато всеки си е изтеглил офертите "купува" - пак го припомням
                Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение
                п.п. Колко от вас си спомнят едни пакети, /то пакети ли бяха, айсберги още нЕмаше... )))))))))) и като се лиснеше отгоре... и бида вземе та изчезне ))))))/ от преди 9-10 години...???
                Накратко - срамен е вашия коментар - всичко казано е вярно, истина и реализирано събитие за коментираната историческа дата, при това споделих че беше неприятно събитие и за мен. Болката обаче ни научи на някои неща. Казали са хората, "работата учи" (един от уроците беше да се сърдим на себе си, не на държавата, на кфн, на някой въображаем "сорос", който дирижира цялата борса и т.н.) Ако не ви харесва ситуацията - не се сърдете на нас, а на онези с най-големите портфейли, на мажовци, на партньори и тем подобни субекти (да не използвам определението на Кубрат. въпреки че го заслужават)- дори и батя не може да предизвика каквато и да е корекция с неговия портфейл, бил той и 130% в хартии.!!! Ще се научите, но не става само на бичи пазар, дори и някои стари играчи се оказаха в капана, всеки може да се излъже, не бива обаче нас, които мислехме различно, да ни обвинявате за вашите пропуски, - разбирам ви, влизам ви в положение, но е срамно да ни упреквате!!! Та всички уж сте наясно, че има риск!!! Илюзии, алюзии към борсата нямам никакви !!!! Нека сме наясно - Хартиите ми са безралични!!! не им робувам!! И докато го постигна доста "хляб" изядох!!!Силно ви препоръчвам мислите на Костолани. Мога да ви кажа няколко за вашия случай, но ще стане вече прекалено дълго!!! А няма и да ги приемете от мен!!! Просто го тълкувате като заяждане!!! Няма такова нещо, наблюдавахме събитията и реагирахме през придобития опит! Успех в начинанията ви желая, и с времето ще видите, че ви казах верни неща но докато сам не минете по пътя трудно ще го разберете! А това че разтоварваме след тежък ден или емоции си е съвсем нормално явление - борсата е самотно занимание, например Агресивен бик, технически анализатор, софикс, бик в атака и т.н. - когато подвикваше удри бабо мецо, бабо мецо настъпи, проснах 2 мечки и т.н. - би трябвало да сте наясно че това са шеги и дори слагаме знаци като ")))))" или "))" или "не е препоръка" Просто се вземете в ръце и се дръжте като мъже (не сме в забавачката нале)
                Не е препоръка... !!!
                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                Коментар


                • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение

                  Е-е-е, не на мен, а на някой друг, леко позакъснял. Аз приключих още на 3 октомври.
                  Още по-добре.... Шанцата е напълно отворена...

                  Утре ще усетят и Райчо... да не е толкова грубо...

                  Коментар


                  • maverik, почини си малко бе, човек! Всички форумци ти разбрахме виждането за пазара и не е нужно всеки ден да ни го повтаряш.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от maverik Разгледай мнение

                      Все още не осъзнава...., че ти е платил... изхода...
                      Е-е-е, не на мен, а на някой друг, леко позакъснял. Аз приключих още на 3 октомври.
                      He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение

                        А ти набабани ли остатъка от дивидента в Хим на 1.70? Ако не си - и утре е ден, гледам има продавач на 1.70
                        Все още не осъзнава...., че ти е платил... изхода...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение

                          Оставете Тони на спокойствие .....
                          по скоро къде виждате ....
                          Как беше справедливата цена на Фармата ,ама не по Чичо Оги........
                          за мен 3,50 е възможност в близките месеци на първо питане ,на второ 3,2 и на трето 3 лв...
                          Някой споделя ли това мнение ..
                          не е препоръка..
                          Вчера им го казах в темата... - 3,8 е на хоризонта...

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от PIMP Разгледай мнение
                            Имам притеснения, че не се ли обърне скоро палачинката ще загори всичко.
                            Едно време се шегувахме че корекцията свърши и сега продължаваме по основния тренд от 2008
                            Значи ,кое качи борсата през 2016 г....
                            ПФ чрез Софикс фонда и някой ДФ и мажо ,като чичо ОГИ...
                            В момента Софикс фонда е забуксувал и нема пари за подкрепа ,камо ли за качване,да неговорим че пак не е балансиран... ...
                            Чичо ОГИ пък си има проблеми с Ромпетрол май,големи проблеми,..
                            така че кой може да накара БФБ нагоре...
                            Това е ключа на Палатката ,за спада знаем отговора....

                            Коментар


                            • Имам притеснения, че не се ли обърне скоро палачинката ще загори всичко.
                              Едно време се шегувахме че корекцията свърши и сега продължаваме по основния тренд от 2008

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Три без коз
                                А ти набабани ли остатъка от дивидента в Хим на 1.70? Ако не си - и утре е ден, гледам има продавач на 1.70
                                Last edited by X_Y; 12.10.2017, 18:38.
                                He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                                Коментар

                                Working...
                                X