IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

    Логването в инвестора нещо се ебава, ту ме разпознава ту не.. и така понякога ти виждам постовете, както стана и сега. Та молбата ти ще бъде удовлетворена, надявам се да не съжалявам
    Мерсаж, Няма да съжаляваш, (Поне се надявам, , А и по-лесно ще е, ако си държа устата затворена ) От време на време може да подминаваш снизходително някой по-екстремен лаф, по-важно от хартиите е и да сме с добро сърце

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

      Пък дойде ли нова криза, не ми се говори какво мазало ще стане тук !
      То пък голямо чудо Софикс да падне на 200-300, все едно не сме го виждали

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

        Какъв изгрев Батя, като от 10г. е пълна тъмнина тук ! От както изгря премиера слънце Бай Хой кьорав инвеститор няма на борсата ни ! До кога да чакаме тоя изгрев, ще дойде време да се пенсионираме, нормално слънце няма да видим ! Пък дойде ли нова криза, не ми се говори какво мазало ще стане тук !
        За сега сме само в преддверието на ада, интересното предстои
        „Надежда всяка тука оставете, вие, що пристъпвате тук“Божествена комедия от Данте АлигиериИзгрева се отлага за неопределено време

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

          Най-тъмно е преди изгрев!
          Какъв изгрев Батя, като от 10г. е пълна тъмнина тук ! От както изгря премиера слънце Бай Хой кьорав инвеститор няма на борсата ни ! До кога да чакаме тоя изгрев, ще дойде време да се пенсионираме, нормално слънце няма да видим ! Пък дойде ли нова криза, не ми се говори какво мазало ще стане тук !
          Last edited by Zdravko; 18.09.2018, 16:54.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

            Батя, айде да ме изключиш от игнора, (да помоля), че много игнорации ще ми станат и не е гут така
            Логването в инвестора нещо се ебава, ту ме разпознава ту не.. и така понякога ти виждам постовете, както стана и сега. Та молбата ти ще бъде удовлетворена, надявам се да не съжалявам

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Батя Разгледай мнение

              Най-тъмно е преди изгрев!
              Батя, айде да ме изключиш от игнора, (да помоля), че много игнорации ще ми станат и не е гут така

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

                Ни играчи, ни полски свирачи останаха ! Като гледам и форума тук в Инвестора умря съвсем в унисон с борсата ни ! Направо да ги опяваме и да закриваме всичко !
                Най-тъмно е преди изгрев!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                  (Нямаме избор освен да ги приветстваме с добре дошли )
                  Привет на играчите
                  Ни играчи, ни полски свирачи останаха ! Като гледам и форума тук в Инвестора умря съвсем в унисон с борсата ни ! Направо да ги опяваме и да закриваме всичко !

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                    Това сега за оптимизъм ли е?

                    https://pik.bg/%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0...ews781742.html

                    (Нямаме избор освен да ги приветстваме с добре дошли )
                    Привет на играчите

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                      Лихвата по българските 10-годишни ДЦК е паднала на 0,8% през август. България се представя наравно с Балтика и е по-близо до Скандинавия, отколкото до Източна Европа.
                      A това за оптимизма или балонизма е ?

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение
                        Това сега за оптимизъм ли е?

                        https://pik.bg/%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0...ews781742.html
                        Би трябвало да е за тая тема според мен.
                        Щом са млади, работещи и с високи доходи - няма лошо, нека се учат, да рискуват, да се поошлайфат. По някое шамарче подпомага доста учебния процес.
                        Пък и до някоя друга годинка може да имат редкия шанс да купуват на доста прилични нива.
                        Хоризонта им е голям, а трябва по малко да се замислят и за старини, ако само на ной се надяват...мани.

                        Коментар


                        • Това сега за оптимизъм ли е?

                          https://pik.bg/%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0...ews781742.html
                          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

                          Коментар


                          • Лихвата по българските 10-годишни ДЦК е паднала на 0,8% през август. България се представя наравно с Балтика и е по-близо до Скандинавия, отколкото до Източна Европа.





                            Коментар


                            • Къде, мапа?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от PetraV Разгледай мнение



                                Ясно, очевдино си се изнервил. Ама това си е твой проблем, нали се сещаш.
                                Не съм се изнервил. Не приказвай глупости.

                                Коментар

                                Working...
                                X