IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Netware5
    Колко ще е промоцията? Че като гледам EMAG говорят за 60%, тръпки ме побиват ако и на БФБ е така
    Мани недей го споменава че даже и на дядо Коледа(y) може свят да му се завие от такава мисъл по пътя. А кривне ли някъде с шейната, дорде намери пътя, съджуците съвсем ще се съсухрят
    Не е препоръка... !!!
    "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

      Чакаме черен петък
      Някои чакат черен петък, други - черен... Да не стане грешка!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от netware5 Разгледай мнение

        Колко ще е промоцията? Че като гледам EMAG говорят за 60%, тръпки ме побиват ако и на БФБ е така
        Е ако това се случи и на БФБ ще е добре мисля да си напазаруваме на промоция, тръпка определено и тогава ще има !

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Zdravko Разгледай мнение

          Чакаме черен петък
          Колко ще е промоцията? Че като гледам EMAG говорят за 60%, тръпки ме побиват ако и на БФБ е така
          He was born poor, died rich, and never hurt anyone along the way.

          Коментар


          • Да видим, колко години ще зависим от пакета на Софарма...
            М.... . ш..... ..й.о!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Дядо Коледа Разгледай мнение

              Оборота е добър, но като за голям хранителен хипермаркет !
              Чакаме черен петък

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Иво Орозов Разгледай мнение
                Днес направо къртим с броя сделки, пък за оборота да не говорим.
                Оборота е добър, но като за голям хранителен хипермаркет !

                Коментар


                • Днес направо къртим с броя сделки, пък за оборота да не говорим.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                    Не знаеш и не я следиш, но твърдиш, че днес се избушила с 10%?
                    А вожда си мълчи ли мълчи, въпреки че е на линия.
                    Нищо не мълча.Имах други задачи.На линия съм повечето време но не означава че гледам инвестора.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                      Великия дух да не би да чува два гласа, вожд !? Хем е прибрал прекрасна печалба (и тя дори му стига!?), хем не го кефи !?
                      Едното с другото няма нищо общо.Може да направиш пари и от покер машина.Това значи ли че трябва да те кефи начина.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                        Ташунко, продаде ли заложните къщи?
                        Не съм.Държа ги.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          последно пих една голяма чаша вино преди няколко дена и край с алкохола, другото го хвърлих просто клавиатурата мие мн. неудобна и бъркам в по това време а защо няма 38 стинки дивидент, нали привилегията беше толкова или .. това е вече стара инф. сменили ли са дивидента ?! или греша в цифрата , имаш предвид, че чисто е 38*.0.95 ли?
                          "няма нищо по-лесно от това, да откажеш пороците си, правил съм го хиляди пъти"
                          аз не знам за дивидент от 38 ст. по привилегии на БФБ, още по-малко за заложните къщи, там е 60 ст.
                          Пътека се прави камък по камък!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от 15% Разгледай мнение

                            Прецакано, Прецакано............просто имаме проблем с алкохола или с други опиати! 38 ст. дивидент няма нищо общо с реалността, но това няма значение . Както и да е, като една от малкото дами тук те поздравявам !
                            Накълвала се е яко.

                            Коментар


                            • последно пих една голяма чаша вино преди няколко дена и край с алкохола, другото го хвърлих просто клавиатурата мие мн. неудобна и бъркам в по това време а защо няма 38 стинки дивидент, нали привилегията беше толкова или .. това е вече стара инф. сменили ли са дивидента ?! или греша в цифрата , имаш предвид, че чисто е 38*.0.95 ли?
                              Не е препоръка... !!!
                              "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                                ami нали казах че не я следя и в един момент я видях на трео ясто сред избушените, помислих първоначално че от 5 кинта се е избушила, защото първите места в класацията бяха с по10тина %, не я следях, което и казах, а не я забелязах, защото си милсех че при дивидент 38 стинки може би ще устиска по-дълго време, затова ми беше учудването, ако имаш от този ибушляк и си се засеганл - извинявай. Просто губикм време да коментираме тая знакова и много съществена за бфб хартия, с 600 бройки днес, а и цялото бфб нямаше 200 хил и това ми направи впечатление, като говорим факти та па чак толко претенции за днес, нема нужда, нале !? ако е читав папира ще възстанови, какво толкова от една бесмислена като ликвидност сесия !?
                                Прецакано, Прецакано............просто имаме проблем с алкохола или с други опиати! 38 ст. дивидент няма нищо общо с реалността, но това няма значение . Както и да е, като една от малкото дами тук те поздравявам !
                                Пътека се прави камък по камък!

                                Коментар

                                Working...
                                X