IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • 237 322 е броят на безработните, регистрирани в бюрата по труда през първия месец на 2018 г.

    Това е най-ниската численост на регистрирани безработни през януари от въвеждането на административната статистика на Агенцията по заетостта през 2004 г., съобщават от пресцентъра на институцията.

    Коментар


    • Днес и 100 сделки май няма да се направят ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Innocent Разгледай мнение
        Зaщo "cĸyчнитe" инвecтиции нa БФБ мoгaт дa cтaнaт oтнoвo aĸтyaлни?

        https://money.bg/finance/zashto-skuc...-aktualni.html
        Кръчмарски сметки...... със спекулативен елемент.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от siko13 Разгледай мнение
          Без коментар:
          "Активна търговия на фондовите пазари в Европа в последния ден от седмицата. На повечето борси цените на акциите достигнаха по-високи нива отколкото през последните два дни, тъй като оптимизмът и доверието на инвеститорите изглежда се задържат след резкия спад на продажбите в началото на месеца, обобщава CNBC."
          https://www.marketwatch.com/investin...countrycode=dx

          БФБ 0,07%

          Коментар


          • Без коментар:
            "Активна търговия на фондовите пазари в Европа в последния ден от седмицата. На повечето борси цените на акциите достигнаха по-високи нива отколкото през последните два дни, тъй като оптимизмът и доверието на инвеститорите изглежда се задържат след резкия спад на продажбите в началото на месеца, обобщава CNBC."

            Коментар



            • Зaщo "cĸyчнитe" инвecтиции нa БФБ мoгaт дa cтaнaт oтнoвo aĸтyaлни?

              https://money.bg/finance/zashto-skuc...-aktualni.html

              Коментар


              • Сериозна търговия и днес. Смешно или тъжно..

                Коментар


                • Днес ще танцува ли мечката?
                  Питам защото имам малко кеш за наместване.

                  Коментар


                  • Стария праща много целувки и любов на миченцата на БФБ.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

                      Ми защо пишеш по 4-5 пъти на ден едни и същи глупости, след като не те интересува?!
                      За да не остана по-назад от теб.
                      Затова.
                      Но това си е твой проблем, мушморок.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Агресивен Бик
                        Колежке, и ти ли си мечка?
                        Понастощем - Да, колега, мечка съм (за добро или лошо) Играме след двойния връх, който мислех че ще видим още през август миналата година (споделено е на лични още тогава с 1-2 човека, повече не си позволявам, защото...знаеш - гаранция - Франция - няма 100% сигурно предсказване. понякога може да се сбърка, а не бива наши грешки да се мултиплицират сред други хора) Иначе - да, мечка в момента, и с 50% при доктор КашЕ Неможам да се опрем на батката със 130% в артии
                        Не е препоръка... !!!
                        "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение
                          Дори и мечките се радват на утеха в мечкарника в Белица на Бриджит бардо А с оглед на минуса днес - било е добър ден и за бфб-мечкарника
                          Колежке, и ти ли си мечка?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Три без коз Разгледай мнение

                            Миченцата ще бъдете ритуално избичени отзад.
                            Ръйш ли!
                            Но това си е твой проблем, разбира се.
                            Това мен, разбира се, изобщо не ме интересува.
                            Ми защо пишеш по 4-5 пъти на ден едни и същи глупости, след като не те интересува?!

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Minka Разгледай мнение

                              Покрай теб всички си разбрахме проблемите и какво ни мъчи. Я дай сега на теб какъв ти е проблема, да научим днес нещо забавно и интересно. Ако не искаш да споделиш..това си е твой проблем разбира се. 'Ръйш ли?!
                              Миченцата ще бъдете ритуално избичени отзад.
                              Ръйш ли!
                              Но това си е твой проблем, разбира се.
                              Това мен, разбира се, изобщо не ме интересува.

                              Коментар


                              • Дори и мечките се радват на утеха в мечкарника в Белица на Бриджит бардо А с оглед на минуса днес - било е добър ден и за бфб-мечкарника
                                Не е препоръка... !!!
                                "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                                Коментар

                                Working...
                                X