IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

    Тони, другият месец Софарма очаквам голяма динамика на цялата борса а дали нагоре или надолу ще завършим зависи от Софарма. Ще има екшън другият месец и поне аз клоня към биковете.


    Две седмици до екшъна
    Сохо ,знаеш ли приказката където лъжливото оФчарче....
    Или една лъжа повторена 100 пъти се възприема за истина...
    Та така и с Фармата ,още малко и аз почвам да я приемам защото Вие я приемате за истина....

    Спада на борсата е преустановен защото се натрапва мнението че решението ще бъде в началото на декември от Чичо Оги.....
    После спада ще бъде спрян от ребаланса на ПФ ,но спада идва....
    Това са надеждите на спекулантите ....
    Няма парите не за купуването а за качването на акциите ..
    Ако в Дойчланд има избори нали не си мислиш че мисия Франкфурт ще е успешна за Василев ...поне година в набирането на кеш.
    ПФ вече не са този фактор щото ще си пазят козовете за следващите по лоши години...за тази имат доходността.
    Алчността си отива ,идва страха...първо да не загубим печалбата после да не загубим парите си..
    Първото не е страшно ,второто е вече паниката...

    Коментар


    • Е браво..Ти пак ще познаеш- или нагоре или надолу.. Ако искаш да правиш сериозни прогнози кажи 2018 на колко според теб ще завърши СОФИКС..То всеки може такива прогнози, че 2018 няма да сме на 2000 пункта, а в края на 2017 няма да сме 500...Основният проблем на БФБ е липсата на интерес от големи инвеститори- чужди и наши и ниската ликвидност..То и затова вече девет години сме на тези нива и не можем да наваксаме..

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Protokol Разгледай мнение
        В крайна сметка глупавия Дакс е нагоре ....
        А прозорливите мечета на БФБ нека продават ....
        Протокол ,
        До колкото познавам психологията на маркетите има време кога да пада...ДАХ
        В момента немците се движат напред за да обърнат им трЕбва време /полукръг/ ,щото за сега са изненадани от провала на преговорите , кога ще настане паниката ами след като се разбере и след третото гласуване за Меркел че няма да има правителство....и източните европейци и орбан ще се поразходят върху достойнството на швабите и техните джобове а и първите лоши данни за немската икономика ще дойдат тогава...доверието ще свърши..
        Както при нас Сантимента свърши......
        Така че за мен в момента ДАХ е индекса на който не бих заложил ,разбира се при нови избори в Дойчланд....

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
          До тук браво от мен, но до кога и после на къде?
          Тони, другият месец Софарма очаквам голяма динамика на цялата борса а дали нагоре или надолу ще завършим зависи от Софарма. Ще има екшън другият месец и поне аз клоня към биковете.


          Две седмици до екшъна

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение

            преди повече от месец казах, че индекса няма да падне под 650-660 пункта, което си е точно попадение откъдето и да го погледнеш.
            До тук браво от мен, но до кога и после на къде?

            Коментар


            • И какво като не е паднал..Да не би да се е качил и кога..Бий мечките , че нищо не се знае..

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                И каква е твоята прогноза..Ти нали все биеше мечки , а те те...
                преди повече от месец казах, че индекса няма да падне под 650-660 пункта, което си е точно попадение откъдето и да го погледнеш.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                  Далеч си от истината приятел.Ако бяха няколко хиляди артии всичките лесна работа ама не са.
                  къде имаш освен хима?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от SoHo Разгледай мнение

                    Чисти че да ти е по спокойно Ти уж голям играч го раздаваш а пишеш за няколко хиляди лева всеки ден измисли някакъв по добър сценарий че и децата ще те разберат какво си намислил.
                    Далеч си от истината приятел.Ако бяха няколко хиляди артии всичките лесна работа ама не са.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Sofix
                      Аз само ще ви гледам сеира Между другото гледам, че прогнозата която направих все още е в сила
                      Всяка прогноза е предпоследна преди да се сгромоляса я от пияния бик, я от мечката-майка давай й бялото знаме, да го взима и да се маха, че покаже ли зъби - оле мале ще висим по клоните, като маймуни захапали със зъбите папири
                      Не е препоръка... !!!
                      "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                      Коментар


                      • И каква е твоята прогноза..Ти нали все биеше мечки , а те те...

                        Коментар


                        • Аз само ще ви гледам сеира Между другото гледам, че прогнозата която направих все още е в сила

                          Коментар


                          • Бял цвят. Нека Софикс да изкара белия фалг и да го подари на мечката, С нокаутиране няма да стане
                            Не е препоръка... !!!
                            "Най-сигурната спирачка на дивия спекулативен бяс е загубата." - A. Kostolany

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                              Брей и на бат Бойко му сеетнала лампата накрая.Обаче щом казва че е сложна обстановката повярвайте ми че е много сложна.Значи близките дни трябва да изчистя всички излишни артии преди пазара стремглаво да е поел надолу.
                              Чисти че да ти е по спокойно Ти уж голям играч го раздаваш а пишеш за няколко хиляди лева всеки ден измисли някакъв по добър сценарий че и децата ще те разберат какво си намислил.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                                Живеем в едно изключително сложно време. Това, че зациклиха преговорите в Германия, никак не е добър знак за Европа. В много държави излъчването на правителство вече става проблем или трябва да се избира между по-малки злини", заяви Бойко Борисов.

                                Брей и на бат Бойко му сеетнала лампата накрая.Обаче щом казва че е сложна обстановката повярвайте ми че е много сложна.Значи близките дни трябва да изчистя всички излишни артии преди пазара стремглаво да е поел надолу.

                                Коментар

                                Working...
                                X