IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

    Е как да няма файда?
    Я вижте Цецко Цветанов - за 10 години от прост физкултурник стана милионер и имотен магнат. А Делянчо Пеевски за 10 години от беден депутат стана мулти-милионер, медиен магнат и изкупи на безценица активите на половин България. За почетния председател на ДПС - бай Доган и Христо Бисеров има ли смисъл да говорим?
    Над половин милиард лева са измъкнали партиите и дъртите партийни номенклатури от балъците в България за последните 10 години. Това ако не е файда, кое е?
    Ами тъй ше е ... щото дойде не демокрация , ами клептокрация ... и каймакът на помията изплува най отгоре !

    Коментар


    • Първоначално изпратено от lobos Разгледай мнение

      Вече 20 години гласувате и файда няма
      Докато не играе сапа файда няма и да има
      Е как да няма файда?
      Я вижте Цецко Цветанов - за 10 години от прост физкултурник стана милионер и имотен магнат. А Делянчо Пеевски за 10 години от беден депутат стана мулти-милионер, медиен магнат и изкупи на безценица активите на половин България. За почетния председател на ДПС - бай Доган и Христо Бисеров има ли смисъл да говорим?
      Над половин милиард лева са измъкнали партиите и дъртите партийни номенклатури от балъците в България за последните 10 години. Това ако не е файда, кое е?
      ( ! ) Мнението ми води до фалит и финансови загуби

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
        Изморих се да чакам, налегнало ме е тегаво чувство в следствие на някои разочарования и взех да се замислям за международните пазари, което от друга страна трябва да ми говори, че сме по близко до дъното от всякога ..
        Успех на всички!
        Аз съм с по-голям стаж в това от теб в чакането ...... но и на мен ми писна и си пуснах платформа за чужда борса.
        Last edited by markov; 13.04.2019, 21:28.
        Не спори с простак.... Ще те свали на неговото ниво и ще те бие с опит

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Professor Разгледай мнение
          Тази година май насистина ще стигнем на дъното, или още м. Май (Евроизборите) или м. Ноември (след Общинските избори)
          Препоръка до всеки тук - МОЛЯ ВИ, ДА ГЛАСУВАМЕ! Няма кой друг освен нас да промени кочината!?
          Нямам нужда от покана

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Professor Разгледай мнение
            Тази година май насистина ще стигнем на дъното, или още м. Май (Евроизборите) или м. Ноември (след Общинските избори)
            Препоръка до всеки тук - МОЛЯ ВИ, ДА ГЛАСУВАМЕ! Няма кой друг освен нас да промени кочината!?
            Вече 20 години гласувате и файда няма
            Докато не играе сапа файда няма и да има

            Коментар


            • Тази година май насистина ще стигнем на дъното, или още м. Май (Евроизборите) или м. Ноември (след Общинските избори)
              Препоръка до всеки тук - МОЛЯ ВИ, ДА ГЛАСУВАМЕ! Няма кой друг освен нас да промени кочината!?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tony1975 Разгледай мнение
                Изморих се да чакам, налегнало ме е тегаво чувство в следствие на някои разочарования и взех да се замислям за международните пазари, което от друга страна трябва да ми говори, че сме по близко до дъното от всякога ..
                Успех на всички!
                Или по-близко да върховете в чужбина.

                Коментар


                • Изморих се да чакам, налегнало ме е тегаво чувство в следствие на някои разочарования и взех да се замислям за международните пазари, което от друга страна трябва да ми говори, че сме по близко до дъното от всякога ..
                  Успех на всички!

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Ташунко със сапа Разгледай мнение

                    Много скоро ще направи един хубав спад от 10-20 % за един ден.То нали в Щатите се сговнясва с всеки изминат ден.От 9-те големи пристанища 5 не работят.Правете си извода.Ти си ок щото имаш в главата ама другите наивници оле мале.Ще изреват на умряло.Ама техен си избор.Всеки сам си решава.А какво спокойствие е да си с кеша в ръце при падаща борса.
                    СП 500 е над 2,900 и ще атакува върхът а вие тираджиите и преди години имахте голям спад на доставките но криза не дойде така че сега май ще е същата история. Лихвите не се вдигат а печатниците по света поддържат икономиките. Тръмп набира скорост и няма да допусне криза до края на 2020!

                    Може и да има още спад по някои позиции но има няколко фактора които скоро може да се случат и стадото бикове ще излезе на улицата. Първият е заводът на Фолксваген който е все по вероятно да се строи в България а вторият чакалнята на еврозоната.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Frosty Разгледай мнение

                      Според мен рецесията на бфб-то още не е почнала.
                      Много скоро ще направи един хубав спад от 10-20 % за един ден.То нали в Щатите се сговнясва с всеки изминат ден.От 9-те големи пристанища 5 не работят.Правете си извода.Ти си ок щото имаш в главата ама другите наивници оле мале.Ще изреват на умряло.Ама техен си избор.Всеки сам си решава.А какво спокойствие е да си с кеша в ръце при падаща борса.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от O2 Разгледай мнение
                        Аз съм блокирал този тип и не ми пука
                        Лъжеш,лъжеш !!! Нищо не си блокирал.Четеш и се пукаш от яд че някой казва истината за бфб,скапаната ни икономика и правителство.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Другари тролове на комунистическата шайка, като сме толкова добре с икономиката защо сме най- бедни в ЕС, най корумпирани и с най- лоша демография..Защо БФБ все пада и инвестиции няма..Да не би защото много хубаво крадете и имате големи апартаменти на ниски цени..
                          Хихихи! Кире не те ли кефи колко наивници има на бфб.Абе тези хора на каква дрога са ??

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Интересно ми е как ще си сменят никовете троловете на крадливите комунисти след като падне крадливата шайка..
                            о2 -> co2 !?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Агресивен бик Разгледай мнение
                              Как е положението?
                              вдигат го ... ... с крана .

                              Коментар


                              • Как е положението?

                                Коментар

                                Working...
                                X