IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Следващата седмица по това време ще е ясно следващото мнозинство е парламента, ще е края на месец Март, в БАУД ще има още 7-10 милиона отгоре и борсата ще върви нагоре!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от realista Разгледай мнение
      Никога ГЕРБ, БСП и ДПС. Всеки друг ще е по - добър. Не нормално пожарникар да е най - способния човек да управлява страната. А с това саниране чашата преля, и направо се отвратих от тях.
      Затова за Нова Република - сега за да са силна опозиция и да имат глас в парламента, на следващите избори, когато при тях пристане и ДаБГ и някои други, за да управляват!

      Коментар


      • Четем и не вервам на ушите си. Възможно ли е хора с толкова опит и изглеждащи разумни да не виждат очеизвадното? Битката е БСП - ГЕРБ , малките формации дори да влязат в НС нямат шанс да са фактор , колкото и да са къпани проучванията дилемата е кой ще има първо право да състави кабинет. Практиката показва, че БСП вземе ли власт я дава само с фалит и натиск от улицата. Не знам за "стокхолмския синдром" , но който е забравил триглавата ламя, Р.Овч., и Орешаря , който по мое мнение е по - вреден от Черешаря е редно да се замисли.
        В тази връзка "Спящият бик" е прав, че е добре да преценим кое е по - малкото зло.
        По убеждения съм десен,нямам политически пристрастия и не припознавам политическа сила , която да не се е дискредитирала , но винаги съм се възползвал от правото на избор. В текущата ситуация вярвам и , че имаме вече действащ президент, който все пак да обуздава арогантното поведение на евентуално ново правителство на Бойко.
        А за БФБ мисля , че който и да дойде само трябва да не пречи.
        Last edited by vigilant; 20.03.2017, 10:41.

        Коментар


        • Никога ГЕРБ, БСП и ДПС. Всеки друг ще е по - добър. Не нормално пожарникар да е най - способния човек да управлява страната. А с това саниране чашата преля, и направо се отвратих от тях.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от inta53 Разгледай мнение


            Монти, за разлика от теб аз съм расъл с тия! Змийските кожи чет нямат и в очите им не гледай!
            Ти си знаеш с що си кърмен, но другимо не пречи и не раздавай съвети не поискани, и присъди !
            В зоната на пожеланията сме все още.
            не ми стана ясно с кои си расъл ,но да говоря за политика с аматьори и фенове на полит. партии за мен е голямо изпитание ,когато съм бил в кухнята поне през 1997 -2001 г. а после поне 4 г. на стратегическа длъжност във финасите .......
            Да ми кажеш поне един доволен седесар от средния ешалон, па и от висшия ....от това което е направено.
            Освен облажилите се...
            същото да пиша за СДС и да пиша до къде стигна с Лукарски и РБ с Кунева и Ненчев , все едно да пиша за Данте Алигиери и откъде е взимал образите си за АД....
            Раданчо ,Христо Иванов,Лукарски са хора от едно разклонение ,както се нарича елита от жълтите павета а аз реститутките на костов .....
            са поредните дегенерати или ренегати от Партиите от СДС/ОДС/ закрити пред 1998 г.......
            А десен човек е вече обида ,за това което правят Борисоф и Кунева иЛукарски ,Чехльо и т.н......
            Те по скоро са Троцкисти в някой свой дейности и обещание ....
            Но това са за професионалисти размисли а не за общо ползване....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

              И за да няма връзка с Дебелото момче и ДПС, предлагаш да гласуваме за Корнелия НЕ нова!? Стегни се малко - днес е Първа пролет, не 1 април!
              Дори не съм споменал БСП и Нинова. Чети ме!
              “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Alee Разгледай мнение

                И защо точно трябва да спрем да пишем за "черешаря"? Аз някак си няма как да забравя за връзката му с Дебелото момче, за декапитализирането на държавните дружества, за подкрепата му към ДПС от миналата седмица и т.н
                И за да няма връзка с Дебелото момче и ДПС, предлагаш да гласуваме за Корнелия НЕ нова!? Стегни се малко - днес е Първа пролет, не 1 април!

                Коментар


                • Като борсов спекулант и инвеститор, аз ,естествено, имам симпатии към синия цвят. Но заради разделението днес той е по скоро синкав,а не син и не може да замъгли преценката ми.

                  А ГЕРБ са тъмно червени милиционери..Знаеш ли какво ги издава, че са баш комунистическо котило- голямото им крадене
                  Няма какво да ни забраняваш да пишем- Черешаря - Шиши и ГЕРБ скапаха КТБ и Борсата..Ти за пореден път се издаде, че не си никакъв инвеститор..Всички знаем какъв си вече..

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение

                    Между другото - стига с този Черешар. Аз самият много пъти съм писал против него (можехте да проверите в архива на мненията под статиите, ако от investor не бяха го затрили), но от доста време ресорът му е отнет и за борсата говори не той, а Добрев и Караиванова. На тях имам доверие и разчитам. Но не ви карам да вярвате - смятайте колеги! Както всеки ден го правите, не е по-различно.
                    И защо точно трябва да спрем да пишем за "черешаря"? Аз някак си няма как да забравя за връзката му с Дебелото момче, за декапитализирането на държавните дружества, за подкрепата му към ДПС от миналата седмица и т.н
                    “Preparation. Discipline. Patience. Decisiveness”

                    Коментар


                    • Бях откровен и споделих, че смятам да гласувам за ГЕРБ "с пълното съзнание, че правя компромис". Тази част от изказването ми опонентите са я игнорирали, което ми подсказва, че не са така откровени като мен, а действат като изкушени от правилата на партийната пропаганда, известни далеч преди Гьобелс...

                      Аз не съм политик и пиша като прагматик и точно човек от борсата. Не става дума, че според комунистическата идеология хора като нас са врагове - рентиери, спекуланти и паразити, а за нещо съвсем простичко... МАРКЕТИНГ! Ние всеки ден търгуваме очаквания и преди да купим или продадем, преди да вземем решение - смятаме. Защо сега да е по-различно? Който иска да действа емоционално, аз ще действам като инвеститор.

                      Някой трябва да спечели първото място, за да му бъде възложено от Президента да състави кабинет. Този някой може да бъде или Борисов, или Нинова. Харесва ви или не - това е положението! На борсата, включително и политическата, се избира между възможностите в конкретния момент на натискане на копчето. А те са само 2 - или ГЕРБ, или БСП. Останалите ще допълват бъдещата управляваща коалиция и ще придават цвят. Като борсов спекулант и инвеститор, аз ,естествено, имам симпатии към синия цвят. Но заради разделението днес той е по скоро синкав,а не син и не може да замъгли преценката ми.

                      Между другото - стига с този Черешар. Аз самият много пъти съм писал против него (можехте да проверите в архива на мненията под статиите, ако от investor не бяха го затрили), но от доста време ресорът му е отнет и за борсата говори не той, а Добрев и Караиванова. На тях имам доверие и разчитам. Но не ви карам да вярвате - смятайте колеги! Както всеки ден го правите, не е по-различно.

                      Коментар


                      • Пробихме 625!!!
                        Успех на всички през новата седмица!

                        Коментар


                        • Да избираш пак мутрокомунистите след като са скапвали осем години Борсата е безумие..Някои са се пристрастили към скапания Черешар.. Аз съм за Хр.Иванов срещу корупцията..
                          Last edited by Kiro; 20.03.2017, 07:44.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                            Бих гласувал и за Нова република, и за Да, България, и за РБ... Бих. Но защо да го правя? Въпросът е не да сме пак някаква или някакви опозиции, а да не сервираме отново властта на комунистите! Би било безотговорно и самоубийствено. Затова, с пълното съзнание, че правя компромис, ще гласувам за ГЕРБ - единствените, които могат да ги бият. Това е състезание за властта, а не за купата на съветската армия, както казваше навремето Желю Желев! Властта е инструментът, чрез който се реализират политики. Друг няма измислен.
                            Стокхолмският синдром е психологически феномен, при който заложникът се привързва към похитителя си и изпитва съчувствие и симпатия към него, често до такава степен, че да го защитава и да се идентифицира с него.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Спящият бик Разгледай мнение
                              Бих гласувал и за Нова република, и за Да, България, и за РБ... Бих. Но защо да го правя? Въпросът е не да сме пак някаква или някакви опозиции, а да не сервираме отново властта на комунистите! Би било безотговорно и самоубийствено. Затова, с пълното съзнание, че правя компромис, ще гласувам за ГЕРБ - единствените, които могат да ги бият. Това е състезание за властта, а не за купата на съветската армия, както казваше навремето Желю Желев! Властта е инструментът, чрез който се реализират политики. Друг няма измислен.
                              Смаяна съм, честно!
                              Човек на борсата, след толкова години на измислен преход да налага Теза на политическо разделение ... на комунисти и анти-?
                              Явно, медийното зомбиране е тотално, ако изключим личен интерес през обвързване с разпределянето на заемни и държавни ресурси.

                              Да се използва омразата към пораженията от комунизма и да се налага Герб като избор е нон-сенс.
                              Лидерът й е бивш член на БКП, предишната му предприемчива приятелка, също е от фамилия от тези върхове, ....регионалната министърка(без коментар и днес в какво състояние са пътищата, въпреки огромните пари налети в сферата)-внучка на най-дългогодишния член на ЦК на БКП ....няма да продължавам със списъка, знаете ги тези неща

                              Твое право е да предпочиташ Герб, но бъди коректен с четящите тук и посочи конкретни причини, било то в програмата им или от практиката им от досегашното управление.

                              Ще напиша аз защо никога повече няма да гласувам за Герб, след грешката ми от 2009та.
                              Със сигурност не, докато лидерът й е Б.Борисов.
                              Това е еднолично управлявана партия. Лидерът й е безцеремонно арогантен и неговата дума никога няма значение, защото с изгрева на слънцето може да я смени, като изкара виновен за това опонента си или просто да излъже, да шикалкави ...
                              Силна политика се прави от хора, които могат да носят отговорност.
                              Или поне, може да им се търси такава.
                              В случая на Борисов, това е почти невъзможно. Причината - зависими медии, зависими съдии и прокурори(в коя страна става ясно, че от заседание на висш съдебен орган се изпращат смс-и към премиера и това остава неглижирано?), подчиняване на местната власт.
                              Подобен формат е удобен за политики, които нямат интерес в Б-я да има силна държава!

                              Ето едно приятно видео, в което, никой не може да вземе ....думата http://www.btv.bg/video/shows/120-mi...at-na-men.html

                              Коментар


                              • Приятно съм изненадана, че и инвеститорите на БФБ са заговорили за ...Политика.
                                В този форум има някакво наложено мнение, че е лошо да се говори за политика, едноименната тема е оставена за мининиране на полето от тролове...
                                В същото време, се следят кихванията на Тръмп, Меркел, Мей... А централните(федерални) банкери са в тясна симбиоза с политиците


                                От двете страници назад, които прочетох с мнения, виждам че се налагат идеологеми за дясно и ляво, но не разбрах десните хора тук какво разбират под дясна политика? С интерес очаквам някакви очертания в български мащаб.

                                Ако, дясна политика е тотално лишаване на Държавата от собственост и концесиониране на националните й богатства, то посочете кои развити европейски държави имат по-нисък дял на държавна икономика от нашата?
                                За данъчна политика няма смисъл да коментираме, защото мисля, че няма базисни различия между партиите, с дребни изключения. "Големите леви и десни" са сплотени от общ генерален интерес по този въпрос.

                                Коментар

                                Working...
                                X