IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Оптимизъм на БФБ (2)

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Софикс го делят по-малко от 2 точки да пробие над SMA(50) от 572 и около 24 да пробие над SMA(200) от 594.9

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
      Ами този ,който наричаш комарджия е най богатия човек в България и сега има много печеливши фирми..Аз сравнявам мажоритарните след като платят дивиденти..
      Кръв повръща пари не връща,затова е богат.За какво фалираха патките и мостовете?

      Коментар


      • Ами този ,който наричаш комарджия е най богатия човек в България и сега има много печеливши фирми..Аз сравнявам мажоритарните след като платят дивиденти..

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
          Това не е голямо откритие,нито е повод за хвалби без доказателства..Абе ХДПАТ до колко хиляди беше достигнало и колко хора много се хвалеха..
          Да сравняваш комарджи Божков с Огнян Донев не е уместно.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
            Това не е голямо откритие,нито е повод за хвалби без доказателства..Абе ХДПАТ до колко хиляди беше достигнало и колко хора много се хвалеха..
            Това ,предполагам, е първият балон и първият фалит в историята на световните фондовите пазари,което ,пак предполагам, ни прави уникални....

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
              Това не е голямо откритие,нито е повод за хвалби без доказателства..Абе ХДПАТ до колко хиляди беше достигнало и колко хора много се хвалеха..
              Ами КТБ, толкова печеливша банка беше, даже и дивиденти даваше по едно време. И на всичкото отгоре беше стабилна акция, без много волатилност. Страхотни печалби отчиташе. Не беше толкова отдавана, че да някои да се опитват да вавят от 100 кладеци вода, колко печеливши биле банките в Молдова (не къде да е, а в Молдова!).

              Коментар


              • Това не е голямо откритие,нито е повод за хвалби без доказателства..Абе ХДПАТ до колко хиляди беше достигнало и колко хора много се хвалеха..
                Last edited by Kiro; 06.01.2020, 11:48.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                  Греъме, както вече писах имам и Алтерко, Софком и Трейс..
                  Понеже заговори за професаионализъм , ама никак не е професионално в един форум за икономика и инвестиции на базата на компании да се предтавя в розови краски БФБ- ЕДНА ОТ НАЙ- СЛАБО ПРЕДСТАВЯЩАТА СЕ БОРСА В ЕВРОПА..
                  И това го0 правят хора, които нито са казали кога и на колко са купили, нито кога са продали..Ей така само заради зависимости и хвалби без покритие и доказателства..
                  Защо не попитате ИП, Пенсиите, Доверителните фондове и големите инвеститори, те доволни ли са от БФБ..

                  Флагмани винаги е имало- ХДПАТ, МОСТ, ОЦК, МЕКОМ- важно е как завършва пътя на един флагман..
                  Хайде моля по- сериозно и хвалбите само с доказателства..
                  Ама никой не ти говори за цялата борса тя е ясна Просто се появиха няколко опции за пчелаба, това е
                  Life won't wait for you.

                  Коментар


                  • Греъме, както вече писах имам и Алтерко, Софком и Трейс..
                    Понеже заговори за професаионализъм , ама никак не е професионално в един форум за икономика и инвестиции на базата на 4 компании да се представя в розови краски БФБ- ЕДНА ОТ НАЙ- СЛАБО ПРЕДСТАВЯЩАТА СЕ БОРСА В ЕВРОПА..
                    И това го правят хора, които нито са казали кога и на колко са купили, нито кога са продали..Ей така само заради зависимости и хвалби без покритие и доказателства..
                    Защо не попитате ИП, Пенсиите, Доверителните фондове и големите инвеститори, те доволни ли са от БФБ..

                    Флагмани винаги е имало- ХДПАТ, МОСТ, ОЦК, МЕКОМ- важно е как завършва пътя на един флагман..
                    Хайде моля по- сериозно и хвалбите само с доказателства..
                    Last edited by Kiro; 06.01.2020, 11:39.

                    Коментар


                    • Време е за годишните анкети


                      Дългосрочна инвестиция до 2024 година

                      Най-добра инвестиция за 2020 година

                      Утре ще пусна временните резултати и в четвъртък ще затворя анкетите. Благодаря на участвалите :-)
                      Мненията ми не са препоръка за покупко продажба на акции.

                      Коментар


                      • И отделно като се говори за тото.... Тото е да искаш прогнози на 06.01. за 31.12. в година, в която всеки момент може да се изсипят тонове лайна от небето. Не само у нас а и по света. Най вече по света. Това е тото. Аз гледам не повече от 3 месеца напред. И не съм сигурен в това, което виждам. Но рискувам. Хоризонт март-април. Следващия месец хоризонта ще е април-май, ако не са се сговнили нещата и не съм продал.... Това е. Анкетите ги попълвам само от уважение към труда на Голямата мечка /единствения ценен участник във форума/. Е разбира се не съм попълнил тази за 2020-2024 по причини посочени по-горе.
                        Life won't wait for you.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                          Бъфет призна , че е сгрешил, че късно е открил Амазон..Ти кое си открил навреме и къде си направил големи печалби , че раздаваш акъл..И като как сравняваш Елтос с Амазон и САЩ с България..Да не би себе си да сравняваш с Бъфет или Бил Гейтс..Абе смешно..

                          Чакам прогнозите Ви за 5те акции на 2020г..
                          Градус, Монбат, ФНИБ, Спиди, Адванс Терафонд

                          Коментар


                          • Доверие се превърна в новият Флагман на БФБ и засенчи по цени всички прехвалени боклуци.

                            Коментар


                            • И колкото хазартни да изглеждат дадени явления при някои акции, предвид волатилността, по-скоро като познаваме БФБ, може да се каже, че не са толкова хазартни, а по-скоро говорим за уговорени мачове, което също всеки може лесно да разбере. Но от уговорени мачове, всички знаем, как и кой печели. Това, че всички репортват портфейли с Доверие, не значи че са спечелили още нищо. както и да се движи цената, преди реално да продадат.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Монти Разгледай мнение
                                Греъм ,спора върви по линията БФБ -Черешко ...и Кой продал продал ,кой купил надежди......
                                На мен не ми пука всичките напъни на спекулантите да задържат позицията на Доверие или ФИБ.....
                                Така че съм реалист и гледам ДАХ където добри акции бол.....а нашитите акции само за протокола.....
                                Докато в нашите ако се обърне тренда на 4д нема излизане .....
                                Примери бол .....хим и ссв са най близки......
                                Има взлизане, има и излизане. За този, който търси дъно и връх, за този, който търси 2 или 200 само няма. За този, който търси между 50 и 180 има и едното и другото.
                                Life won't wait for you.

                                Коментар

                                Working...
                                X